הקומיקאים עידן אלתרמן וחצי ירון ברלד נהנו בבר האירי פטריקס במתחם כיכר האודיטוריום לאחר שנהנו ברוקולנוע של יורם מרק רייך שחוגג בשישי בביט חצי יובל יחד עם סטלה מאריס, אוברטון וכמובן- קילר הלוהטת האגדית!

ירון ברלד הוא כבר פחות מחצי ברלד של פעם ועידן אלתרמן שהוא תמיד ענק כמו פעם ישבו בפטריס בר אירי בכיכר האודיטוריום לאחר הופעה. לא מעט אנשים פשוט עברו ליד ברלד ולא זיהו את האיש והכרס מאחר והיא נעלמה תחת חולצה צמודה. מי שזיהה קפץ על המציאה והצטלם איתו.
חצי ירון. ברלד בפטריקס. אלבום פרטי

חצי ירון. ברלד בפטריקס. אלבום פרטי

אחרי הופעה ברוקולנוע. אלתרמן בפטריקס. אלבום פרטי

אחרי הופעה ברוקולנוע. אלתרמן בפטריקס. אלבום פרטי

חצי יובל לרוקולנוע! קילר הלוהטת 2016. צילום צביקה יצחקי

חצי יובל לרוקולנוע! קילר הלוהטת 2016. צילום צביקה יצחקי

הבר האירי, פטריקס, שבמתחם כיכר האודיטוריום במרכז הכרמל תופס תאוצה ולא מעט כוכבים מגיעים להופיע במקום וכן להתארח בבר. השבוע הגיע הקומיקאי עידן אלתרמן להופיע בערב של יורם מרק רייך בסינמטק יחד עם להקת הניוקיז בערב שהוקדש לדיוויד בואי, מיד בתום ההופעה, חברי הלהקה ועוד עשרות מהצופים עברו להמשיך את החגיגה בפטריקס. וזה קרה מעט זמן אחרי שהגיע לפטריקס גם הקומיקאי הענק, ירון ברלד, שלמעשה כבר לא כל כך ענק והבטן הענקיתתת שלו שמזוהה עם כל גג של ברלד ירדה פלאים בדיאטה חריפה שברלד עושה בחודשים האחרונים והוא כנראה בדרך לחזור ולהיות חתיך עם קוביות בבטן כמו שהיה לפני עשור. לפני ההופעה ואחריה הגיעו רבים מאורחי הפטריקס להצטלם ולהחמיא לברלד שצולם במקביל לתכנית של גיא פינס באותו היום.

ואם ברוקולנוע של יורם מרק רייך עסקינן אז הערב הבלתי רגיל הזה חוגג חצי יובל בשישי הקרוב במועדון הביט. פתיחת דלתות: 21:00, מופע: 22:00 ונותרו כרטיסים מעטים במחיר 40/50 ש"ח. הערב שיתקיים לציון חצי יובל שנים ל"רוקולנוע" בסינמטק חיפה, יקיים מופע חצי היובל בביט יחד עם שלוש אגדות רוק חיפאיות על במה אחת- סטלה מאריס, קילר הלוהטת ואוברטון. שווה!!!!

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה