מכון פיזיותרפיה חדש בטבעון

מכון פיזיותרפיה חדיש הוקם על ידי שירותי בריאות כללית בטבעון, בהשקעה של למעלה ממיליון ורבע שקל, בנוסף לעלות השכירות ארוכת הטווח
ישנם גם טיפולים בעזרת מכשיר "מציאות מדומה". צילום: דוברות כללית

ישנם גם טיפולים בעזרת מכשיר "מציאות מדומה". צילום: דוברות כללית

תושבי קרית טבעון והסביבה, מבוטחי כללית, יקבלו מעתה שירות טיפולי פיזיותרפיה במכון 5 כוכבים, עם פתיחתו של המכון החדש והחדיש שממוקם במרכז קניות "מול היער" בטבעון.
לקראת הקמת המכון, שכרה כללית שטח של כ- 200 מ"ר, בחוזה שכירות שנחתם בין הצדדים לעשר שנים. יונה לוין, המנהלת האדמיניסטרטיבית של כללית – מחוז חיפה וג"מ, מסרה כי בשיפוץ ובהתאמת המקום למכון פיזיותרפי מרווח ומתקדם ביותר, כולל רכישת ציוד חדיש, השקיעה כללית כמיליון ורבע מיליון שקל. האתר נבחר, בין השאר בשל מיקומו המרכזי, החניה החופשית והנגישות הרבה.
ציפי קנול, מנהלת הפיזיותרפיה של כללית במחוז חיפה וג"מ, מציינת שהמכון החדש מחליף את המכון הותיק שפעל עד כה במרפאת כללית בקרית עמל. מעתה ינתן השירות, לא רק על ידי צוות מיומן, אלא גם בתנאים משופרים, עם ציוד ומכשור טיפולי מתקדמים, כולל טיפולים בעזרת מכשיר "מציאות מדומה" ומכשירי תירגול שונים. כל זאת, תוך הקפדה על רווחה ללקוחות ולצוות ועל פרטיות המטופלים.
המכון, בניהולה של המנהלת החדשה שמרית ויקטור, מאוייש בצוות של 7 פיזיותרפיסטים מנוסים, שלכל אחד מהם יש גם התמחויות על בתחומים ספציפיים, כמו: אורטופדיה, פגיעות נוירולוגיות, סחרחורות, שיקום ועוד.
המכון יפעל בכל ימי השבוע (למעט שבת) וישרת אוכלוסיה של כ-45,000 מבוטחים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות