עופר גרנד קניון חיפה תרמו צעצועים לילדים בסיכון במעונות הרב תכליתיים של נעמת בחיפה והקריות.

מאות צעצועים ומשחקים שנאספו בעופר גרנד קניון חיפה בשיתוף נעמת מרחב חיפה והקריות נתרמו השבוע עבור ילדים במעונות נעמת. יו"ר נעמת, תמי ברק, בעת חלוקת הארגזים למעונות "שמחנו מאוד לראות את החיוך על פניהם של הילדים."
מחלקת את הצעצועים שנאספו בגרנד קניון. יור נעמת חיפה והקריות תמי ברק. אלבום פרטי

מחלקת את הצעצועים שנאספו בגרנד קניון. יור נעמת חיפה והקריות תמי ברק. אלבום פרטי

לשמח את הילדים. ברק בחלוקה. אלבום פרטי

לשמח את הילדים. ברק בחלוקה. אלבום פרטי

ממשיכים להירתם למען הקהילה. ניר ברקן מנכל הגרנד קניון. אלבום פרטי.

ממשיכים להירתם למען הקהילה. ניר ברקן מנכל הגרנד קניון. אלבום פרטי.

שמחה גדולה נרשמה אמש השבוע בקרב ילדי מעונות נעמת ברחבי העיר חיפה והקריות אשר זכו לקבל צעצועים ומשחקים שנתרמו על ידי מבקרים שהגיעו במהלך החודשים האחרונים לעופר גרנד קניון חיפה ותרמו צעצועים ומשחקים ישנים ברוחב לב וביד נדיבה, במסגרת פרויקט שערך הקניון למען הקהילה. עופר גרנד קניון חיפה – מקבוצת קניוני עופר,התגייס במהלך חודשי הקיץ למען הקהילה, ובמסגרת פעילות מיוחדת שהתקיימה בקניון, נאספו צעצועים עבור ילדים בסיכון במעונות  הרב תכליתיים של נעמת בחיפה והקריות. השבוע הגיע, כאמור, המבצע לשיאו כשמשלחת מתנדבות נעמת בראשות תמי ברק יו"ר נעמת מרחב חיפה והקריות קיבלה לידיה את ערימות הצעצועים והמשחקים אשר נאספו בקניון והעבירה אותם למנהלות מעונות נעמת ברחבי העיר חיפה והקריות. תמי ברק יו"ר נעמת מרחב חיפה והקריות מסרה: "אני מאוד מעריכה ומכובדת את שיתוף הפעולה עם  הנהלת הגרנד קניון. מחמם את הלב לדעת שההנהלה כה רגישה לקהילה והעזרה לחלשים. הפרויקט שהיה בקיץ האחרון לאסוף צעצועים לילדים בסיכון במעונות נעמת שלנו במרחב היה אדיר. חילקתי את הצעצועים בין המעונות הרב תכליתיים והילדים בסיכון עם חיוך גדול על פניהם קיבלו את הצעצועים הנפלאים. כמובן תודה גדולה לציבור הקרוב והאכפתי שהביא ונתן מביתו את כל הצעצועים הנפלאים. אני מקווה שנמשיך לשתף פעולה עם הגרנד קניון לעוד פרויקטים נפלאים. תודה גדולה לעדי צח וניר ברקן."

ניר ברקן מנכ"ל קניון עופר גרנד חיפה: "עופר גרנד קניון חיפה ימשיך ללוות ולחזק את החברה בישראל ולהירתם למען הקהילה, בדגש על סיוע לילדים ולנוער פעילות זו הינה חלק ממחויבות ארוכת שנים זו".

נעמת, תנועת הנשים הגדולה בישראל, היא מלכ"ר, שמטרותיו לקדם את מעמד האישה בישראל, ולהביא לשינוי המדיניות החברתית לקראת השגת שוויון בין המינים במשפחה, בעבודה, בחברה ובכלכלה.  נעמת היא תנועת שטח רב מפלגתית, שבראשה עומדת יו"ר התנועה הנבחרת מדי 5 שנים. נעמת פרושה בכל הארץ – מדן ועד אילת – באמצעות 28 מרחבים. בראש כל מרחב עומדת יושבת ראש נבחרת.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם