צורי מציג: חיים שכאלה

במסגרת שיעורי מולדת הגיע ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי למפגש עם תלמידי בי"ס "בגין" * במהלך השיחה עם התלמידים, צורי סיפר על ילדותו בעיר והסביר כיצד הגיע לתפקידו: "כשאתה משקיע, מתמיד ועושה הכל באהבה גדולה, אתה מצליח"

ראש העירייה עם תלמידי "בגין". צילום: עיריית ק. מוצקין

ראש העירייה עם תלמידי "בגין". צילום: עיריית ק. מוצקין

ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, פגש את תלמידי כיתות ד' בבית הספר "בגין" וזאת במסגרת שיעורי מולדת ולמידה על תולדות ומורשת העיר.

ראש העירייה סיפר לתלמידים על עברו כנער בקרית מוצקין, העיר בה נולד וגדל, ועל ההבדל הגדול בין החיים כיום לאלה של פעם. התלמידים המסוקרנים שאלו את צורי שאלות ושמעו על קרית מוצקין של פעם – שהיתה מפותחת בזמנו עד אזור מגדל המים בלבד. "היינו מאושרים, לא היו מחשבים, פייסבוק וטלפונים. בחופש הגדול אספנו בקבוקים ומכרנו אותם. קטפנו סברס ומכרנו", סיפר ראש העירייה.

התלמידים שאלו כיצד הצליח ראש העירייה להגיע לתפקיד והוא הבהיר להם כי בעבודה קשה והתמדה ניתן להשיג הכל: "כשתאה משקיע, מתמיד ועושה הכל באהבה גדולה, אתה מצליח".
מנהלת בית הספר, ורד פישר, שאלה בסיום את ראש העיר מהו הדבר שנותן לו את החשק להמשיך ולתפקד ולנהל את העיר בשמחה גדולה וצורי השיב כי כל פרויקט חדש שנבנה גורם לו להיות מאושר.

המנהלת הודתה לצורי: "זו עיר מדהימה, מעניקה שירותים שאני לא מכירה בהרבה מקומות שיש בהם כזה מגוון. העיר קריית מוצקין היא עיר שאנשים שואפים לחיות בה ולגדל בה את ילדיהם".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין