שבוע היזמות הבינלאומי בחיפה

סדרת אירועים, סדנאות ומפגשים מרתקים בשבוע היזמות העולמי בחיפה (13-20 בנובמבר 2016). חיפה תציין את שבוע היזמות הבינלאומי יחד עם 10 מיליון ברחבי העולם עם מגוון אירועים, סדנאות ומפגשים ייחודיים

 

רשת היזמות העולמית (GEN)  פועלת כפלטפורמה שנתית של תכניות ויזמות הנוצרות על ידי קהילות המשתתפות ב"שבוע היזמות העולמי". מטרת הפרויקט לעודד יזמים צעירים לבחור במסלול יזמות להתפתחות  אישית וחברתית. הפרויקט, המתקיים זו השנה ה– 9, איגד אשתקד למעלה מ-10 מיליון איש ביותר  מ – 157 מדינות בהפנינג של יזמות והגשמה עצמית.

שבוע היזמות קורא לצעירים מכל העולם לשלב בחייהם חדשנות, דימיון ויצירתיות כמקור השראה לחשוב “בגדול”, להפוך רעיונות למציאות ולהטביע חותם. שבוע היזמות יצויין ברחבי העיר בסדרת אירועים עם מובילים מתחום היזמות בישראל, משקיעים שיבקרו בעיר, אנשי מקצוע וכנס ראשון מסוגו של חברת AMAZON  העולמית בשיתוף עיריית חיפה.

כמו כן ומתוך חשיבה עירונית לקידום יזמות וחדשנות בחיפה, נרתמה מערכת החינוך לשבוע היזמות הבינלאומי ותשתתף בפרוייקט "חזרה לשורשים". במסגרתו, יבקרו יזמים מצליחים בביה"ס בהם למדו ויחלקו את סיפורם האישי עם תלמידים במטרה לחזק בהם את תחושת המסוגלות כאשר הקו המנחה: "התלמיד של היום הוא היזם של המחר".

יונה יהב ראש העיר חיפה: "אני גאה ששבוע היזמות העולמי יתקיים בעירנו ומשוכנע שמהר מאד נמצב את חיפה לבירת היזמיות של הצפון ומוקד משיכה אטרקטיבי ליזמים מכל הארץ. עיריית חיפה משקיעה רבות בפיתוח פלטפורמות פיזיות וכלכליות עבור יזמים מקומיים במטרה להעניק להם את כל הכלים להצלחה".

 

שבוע היזמות קורא לצעירים מכל העולם לשלב בחייהם חדשנות, דימיון ויצירתיות כמקור השראה. צילום: עיריית חיפה

שבוע היזמות קורא לצעירים מכל העולם לשלב בחייהם חדשנות, דימיון ויצירתיות כמקור השראה. צילום: עיריית חיפה

 

אירועי שבוע היזמות בחיפה מאורגנים על-ידי גורמי היזמות השונים שפועלים בעיר :

 

פתיחת שבוע היזמות במפגש עם מפגש עם גיגי לוי מייסד ושותף בחברת   NFX Guild – מהמשקיעים הבולטים בעולם היזמות הישראלי והמשפיעים במשק במפגש עם יזמים חיפאיים.

יום רביעי, 9 בנובמבר בשעה 19:30 In-vent , רחוב הנמל 28.

 

הרצאה של שחר נמר, CEO Valley Labs  –  שותף מנהל ב Sushi Ventures ומנכ"לstartupbootcamp  ישראל- נמר, מהמשקיעים והיזמים הבולטים בארץ ובעולם, יגיע להרצאה מרתקת על קריטריונים לקבלה לאקסלרטורים בינלאומיים.

יום ראשון 13 בנובמבר בשעה 19:00, In-vent , רחוב הנמל 28

 

הרצאה של ד"ר נועם פיינהולץ, מומחה לדיבור מול קהל ושפת גוף על הדרך להצגה נכונה של ה- .Pitch( הצגת מיזם מול משקיע ).

יום שלישי, 15 בנובמבר בשעה 12:00 בהאב, In-Vent, הנמל 28, עיר תחתית.

מיטאפ בנושא ערים חכמות עם רפי ריש: מומחה לערים חכמות מהטכניון והיועץ הראשי לחדשנות אורבנית ב- CityTechLab – מפגש מרתק על אתגרים של עיר מודרנית, פתרונות טכנולוגיים ומגמות מובילות.

יום רביעי 16 בנובמבר בשעה 18:30, פאב הבארקי, רח' העצמאות 84, חיפה.

מותנה בהרשמה מראש, בקישור הבא:  https://goo.gl/WUld57

בתום המפגש תתקיים הופעה סטארטאפיסטית במיוחד של החבר מהבירטק!

 

הופעה של להקת בטא, במופע סטנד אפ על סטארט אפ, ובלוז של עבדי ההייטק: ״הלהקה הכי קולית בהיי-טק שכל חבריה עובדים בתעשיית ההי-טק, מעלה מופע רוק ייחודי על תרבות ההיי-טק בישראל.  המופע משלב שירים מקוריים,  גרסאות של להיטי רוק משנות ה-70 וה-80, סטנד-אפ מקורי על רכבי ליסינג, ראיונות עבודה, הקמת סטארט-אפ ונסיעות לחו"ל.

יום רביעי 16 בנובמבר בשעה 20:30 במועדון הוונדרבר בחיפה.

לרכישת כרטיסים:  https://www.goshow.co.il/event/order/3923/10152/

בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/1662161524094636/

כנס ראשון של חברת AMAZON  העולמית – AWSOME DAY ROADSHOW בשיתוף עם רשות הצעירים של עירית חיפה. יום שכולו היכרות עם שירותי AWS  של Amazon. הכנס מציע יום הכשרה הרצאות, סדנאות מעשיות ותמיכה של מומחים טכנולוגיים שיספקו הסברים, הדגמות ומענה על כל

 

 

שאלה בצורה פרטנית. המשתתפים יזכו להדרכה מקצועית לצורך היכרות צעד-אחר-צעד עם שירותי הליבה של AWS למחשוב, אחסון, מסדי נתונים ורשתות. מומחי AWS יציגו תכונות עיקריות, מקרים שונים, ישתפו על שיטות עבודה מומלצות, יבצעו הדגמות טכניות וישיבו לשאלות פרטניות. AWSome Day מיועד למנהלי IT, מהנדסי מערכת, מנהלי מערכות וכן לאדריכלים המעוניינים להרחיב היכרותם עם מחשוב ענן וכיצד להתחיל ב- AWS. יום שני 21 בנובמבר 8:30-16:00, מתחם יס פלנט. הכניסה חופשית. יש לשריין מקום בהרשמה מוקדמת.

מיטאפ עם מייסדי חברת "אלפא אומגה" לייצור ושיווק ציוד רפואי, גירוי חשמלי וניטור מוחי- רים ועימאד יונס, בוגרי הטכניון. החברה "אלפא אומגה" מובילה כיום בתחום הציוד לניתוחי מח המשמש להשתלת אלקטרודות לגירוי מוחי והבאת טכנולוגיות חדישות לתחום חקר המח. מעבר לפן

הטכנולוגי פועלים השניים בקידום חינוך טכנולוגי, תעסוקה ויזמות בחברה הערבית. רים תשוחח על האתגרים שניצבו בפניהם בעת הקמת החברה ועימאד יסקור את הטכנולוגיה ושימושיה בתחום הידוע בשם DBS- Deep Brain Stimulation  .

יום שני 21 בנובמבר בשעה 19:00, פאב הנולה סוקס,  טרומפלדור 4 בשכונת זיו (נוה שאנן)

 

האקתון למהנדסות: במסגרת שבוע היזמות העולמי ייערך מרכז "היי סנטר" ל"האקתון" המיועד למהנדסות השייכות לארגון SheCodes" " (ארגון מהנדסות המונה מעל 10,000  מקודדות מהן כ – 500 חיפאיות) הפיתוחים תוצר ההאקתון יכוונו לקהילות הסטודנטים. 3 מטכנולוגיות היי סנטר תחשפנה למשתתפות ותאפשר להן לפתח יישומים המיועדים לקהילות הסטודנטים.

יום ראשון-שני, 27-28 בנובמבר החל מ-10:00 בבוקר אל תוך הלילה, במרכז היי-סנטר, שד' המגינים 32, חיפה.

 

מפגש בירטק לחודש נובמבר עם פרופ׳ אלון וולף מהטכניון:  לשיחה מרתקת על רובוטיקה רפואית ומיזוג בין אדם למכונה.  האם מימשנו כבר את חזונו של סטיב אוסטין מהסדרה ״האיש ששווה מיליונים״?  מה צופן העתיד לגבי חיבור בין גוף אנושי לחלקים מכניים, ואפילו למוח של מחשב? פרופ׳ וולף ישתף מניסיונו כמייסד חברת מדרובוטיקס, שגייסה יותר מ-100 מיליון דולר. נטוורקינג מרתק עם קהילת ההייטק של חיפה, ובירות חינם בחסות מיקרוסופט!

יום שני 28 בנובמבר בשעה 20:00 במוריסון בחיפה: לפרטים והרשמה:

http://www.meetup.com/BeerTech/events/235122246/

 

במהלך שבוע היזמות יתכנס פורום היזמות החיפאי למפגש הרבעוני ביום חמישי 17 בנובמבר. הפעם יתארח הפורום במרכז הידע והחדשנות בטכניון. תפקידו של הפורום להפגיש את העוסקים במלאכה, לדון ולקדם את נושא היזמות בעיר. בפורום שותפים כל מנהלי החממות בעיר, מנהלי האקסלרטורים ותכניות לקידום יזמים, נציגי אקדמיה שעוסקים ביזמות, נציגי תעשיית ההיי-טק, המגזר הפרטי וראשי ארגונים שעוסקים ביזמות.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחם בחיפה

 • כ-10,000 בני נוער חגגו בעיר הנוער בחיפה

  השנה ה-15 ברציפות: הופעות, עמדות תקלוט עצמי, להקות נוער, אטרקציות, דוכנים, צילום חוויתי, במת להקות צעירות, דוכני מזון ועוד
 • עיריית חיפה וחברת Mobiwize הישראלית בשיתוף פעולה

  טכנולוגיית חישה חדשנית למיפוי של איכות כבישי העיר תוטמע ברכבי תפעול של עיריית חיפה
 • הקמת מגרש כדורגל, "מיני-פיץ'"

  עיריית חיפה תקים מגרש כדורגל מיני-פיץ' חדש ברח' החי"ל בשכונת בת-גלים
 • אמנה שיתופית חדשה בחיפה

  לראשונה בישראל נחתמה בחיפה אמנה לשיתוף פעולה בין מרכזים רפואיים לחברות הזנק במטרה לקדם את תחום הבריאות הדיגיטלית והמכשור הרפואי
 • הקמת הספורטק החדש

  כ – 5 מיליון ₪ מושקעים ע"י עיריית חיפה בהקמתו של הספורטק החדש בשכונת נווה שאנן. הקמת המתחם צפויה להסתיים בחודש הבא
 • כנס העדה האסלאמית - אחמדית

  הכנס השנתי של העדה האסלאמית – אחמדית, יתקיים זו השנה ה – 22 ברציפות בסוף השבוע הקרוב, בסימן "קירוב לבבות"
 • עשרות יזמים השתתפו בהאקטון הטכנולוגי

  104 יזמים מכל רחבי הארץ השתתפו בהאקטון השנתי שהתקיים בסוף השבוע האחרון בהאב העירוני IN-VENT במקום הראשון זכתה קבוצת יזמים עובדי רפא"ל, שהציגו מוצר טכנולוגי חדשני שמטרתו לסייע במלחמה כנגד היכחדות צבי הים בעולם.
 • ערב הוקרה למצטייני חיפה

  321 תלמידים חיפאיים זכו בהישגים ארציים ובינלאומיים בשנת הלימודים תשע"ח
 • הסכם שיתוף פעולה בין חמש ערים תאומות בגרמניה

  ראשי הערים מיינץ, מנהיים, ארפורט, דיסלדורף, ברמן וחיפה יפעלו במשותף לקדם שיתופי פעולה בתחומי הכלכלה, המסחר והתיירות, מדע וטכנולוגיה, אקדמיה חינוך ותרבות היי טק ומדעי החיים 
 • אירועי חג הספר העברי בחיפה נמשכים  

  מאות משפחות השתתפו בחגיגות שוק "קרא תן" שפתחו את אירועי חג הספר העברי בגן הכט שעל הכרמל וכללו מלבד יריד החלפת ספרים משומשים, הפנינג למשפחות, הצגות ילדים, סדנאות יצירה ונגנים.
 • אירועי חג הספר החיפאי

  האירועים ייערכו במספר מוקדים בעיר וייכללו בין היתר את שוק קרא תן – יריד החלפת ספרים משומשים בכרמל ובקריית חיים, הצגות ילדים, שעות סיפור, הפנינג, סדנאות יצירה, ופסטיבל מספרי סיפורים עם יוסי אלפי
 • סיכום שנת זהירות בדרכים

  במסגרת תכנית ייחודית אותה מובילה עיריית חיפה, עוברים ילדי הגנים לאורך השנה למידה מעשית בתחום הזהירות בדרכים. הלמידה, המתקיימת במגרש זה"ב, מדמה אזור עירוני סואן, וכך מאפשרת לילדים ללמוד את כללי היסוד של זהירות בדרכים תוך התנסות חווייתית מהנה בשטח
 • "נשים מובילות עושות שינוי"

  רשת נשים מנהיגות תפעל במשותף לקידום נשים ברחבי העולם  
 • "שוחים מהלב"

  המשחה החברתי לטובת מחקר למניעת מוות לבבי פתאומי ברמב"ם יוצא לדרך בפעם השלישית
 • תיקון ליל שבועות

  עיריית מרחיבה את מסורת "תיקון ליל שבועות" עם שורה ארוכה של אירועים ברוח החג, הרצאות, ריקודים, הופעות, לימוד ובחינת סוגיות הקשורות לחג בהן הבשורה החברתית הטמונה במגילת רות, סמלי החג ומנהגיו
 • ברית הסכם ידידות ושיתוף פעולה

  ראש עיריית יאש [יאסי] שברומניה מיחאי קיריקה, הגיע השבוע לביקור רשמי בחיפה בראש משלחת בת 17 חברים במהלכו יחתום היום [יום ג' בשעה 17:00] עם רה"ע יונה יהב, על ברית הסכם ידידות ושיתוף פעולה בין חיפה ליאש.  
 • פיתוח תכנים בתלת מימד

  תלמידי עירוני ה' זכו במקומות השני והשלישי בתחרות ה 3D-TON ויפתחו משחק לימודי
 • חיפה תהפוך לבירת הגיימינג

  עשרות שחקנים ומתכנתים מארה"ב ומרחבי הארץ יגיעו למרכז הטכנולוגי בחיפה ביום חמישי הקרוב (10.05.2018) לתחרות ה- 3D-THON- תחרות פורצת דרך שמטרתה לקדם את מערכת החינוך באמצעות משחקי מחשב ומשחקי תלת- מימד.
 • חוטים בשלל צבעי הקשת

  ברחוב שער פלמר שבעיר התחתית, אשר שימש בתקופת המנדט כשער הכניסה למדינת ישראל ולעיר חיפה בפרט, הוצב השבוע מיצג אורות מרהיב, אשר מידי ערב, עם רדת החשיכה, צובע את שדרת הדקלים ברחוב בשלל צבעי הקשת.
 • מברכים את הכנסייה

  היום (שלישי, 24.4) ביקרו נשיא המדינה, ראובן ריבלין וראש העיר חיפה, יונה יהב, בכנסייה היוונית-קתולית בחיפה לרגל חג הפסחא. במהלך הביקור פנה הנשיא ריבלין לראש העיר יהב ואמר: "אתה איש של גשרים בין כל חלקי האוכלוסייה – יהודים, ערבים, נוצרים, מוסלמים בהאים ואחרים. אתה משמש דוגמא לא רק בארץ, אלא בעולם כולו, באופן שבו העיר […]
 • "חיפה כמודל חיים משותפים"

  כ-70  נציגים של נבחרת המנהיגות הצעירה של הקונגרס היהודי העולמי WJC השתתפו בכנס היסטורי, אותו קיימו נציגי הקונגרס באולם מועצת עיריית חיפה לציון 70 למדינת ישראל.
 • הסכנה הגדולה ביותר מרחפת מעלינו

  "הזיכרון האנושי הוא דבר חמקמק, והסכנה הגדולה ביותר המרחפת מעלינו, בני העם היהודי, היא סכנת השכחה". דברים אלה אמר אמש ראש העיר חיפה, יונה יהב, בטקס העירוני המרכזי שפתח את אירועי יום הזיכרון לשואה  ולגבורה המתקיים בסימן 70 שנה למדינת ישראל
 • איך חוגגים עצמאות 70 בחיפה?

  עומר אדם, נסרין קדרי, משינה, מוש בן-ארי, אביב גפן, גידי גוב, אהוד בנאי, מרסדס בנד וג'יין בורדו הם חלק מהאמנים שיופיעו במסיבות הרחוב ועל במות השמחה שיתקיימו לרגל חגיגות יום העצמאות ברחבי העיר  
 • תיגבור קווי אוטובוס בחיפה

  תגבור הקווים שכבר החל השבוע, כולל הגדלת תדירות ושעות פעילות הקווים וכן שינויים במסלולם ברחבי השכונות בעיר
 • בית קהילה חדש בקריית חיים

  הונחה אבן פינה להקמת בית קהילה חדש ליוצאי אתיופיה בקריית חיים, שיצטרף לשני בתי קהילה שכבר קיימים ופועלים בחיפה
 • שבוע העובד הסוציאלי החיפאי

  ראש עיריית חיפה, יונה יהב, פתח את "שבוע העובד הסוציאלי" באיגרת לעובדי אגף הרווחה
 • כנס חיפה למנהיגות 2

  מלגות הצטיינות הוענקו לבני נוער על פעילות התנדבותית במסגרת "כנס חיפה למנהיגות 2"
 • מוכנים לחירום

  עיריית חיפה תרגל השבוע מערך הפעלה חדש בחירום
 • שבוע החינוך הארצי נפתח

  אירועי "שבוע החינוך הארצי" נפתחו במרכז הטכנולוגי החדש בחיפה על ידי שר החינוך, ראש העירייה ויו"ר מפעל הפיס
 • רחוב שטרית משודרג

  עיריית חיפה מנגישה את המרחב הציבורי ומשפרת את הבטיחות בדרכים בקריית חיים 
 • התיכוטלון הראשון

  כ-1000 תלמידים ומורים השתתפו אתמול (11.3) במירוץ "התיכוטלון" הראשון שהתקיים בקריית חיים
 • שבוע החינוך הארצי בחיפה

  שר החינוך, ראש עיריית חיפה ויו"ר מפעל הפיס יפתחו את שבוע החינוך הארצי במרכז הטכנולוגי החדש בחיפה
 • תתחילו לשנן - רכבלית

  במסגרת תחרות בין בתי ספר בחיפה, נבחר השם למיזם הרכבל שיפעל בין טרמינל לב המפרץ דרך הטכניון ועד אוניברסיטת חיפה. חברת "יפה נוף" תחל בשבועות הקרובים בעבודות להקמת מערך ה״רכבלית״
 • מירוץ "התיכוטלון" הראשון

  כ-1000 תלמידים ומורים צפויים להשתתף במירוץ "התיכוטלון" הראשון בקריית חיים שיתקיים ביום ראשון 11.3.2018 מהשעה 9:30. עומסי תנועה צפויים ברחובות בהם יעבור המירוץ
 • שבוע החינוך החיפאי

  כולם לפתוח מחברות. מערכת החינוך מציגה: שבוע החינוך החיפאי שיתקיים בין התאריכים 16-11 במרץ
 • חיפא בל-ערבי

  עיריית חיפה פתחה דף פייסבוק חדש בשפה הערבית
 • הארכיפרחיטורה חוזרת לחיפה

  מחר, 1/3/18, יום חמישי בין השעות  10:00-14:00 | רחוב הרצל, שכונת הדר – הארכיפרחיטורה שוב בעיר
 • הצגה כפולה בהיכל הספורט בחיפה

  שני משחקי גמר גביע בכדורעף בערב אחד מכבי חיפה XT נגד הפועל כפר סבא בגמר גביע הנשים מכבי תל אביב נגד הפועל מטה אשר בגמר גביע הגברים
 • מקשיבים לצרכים

  כ-200 הורים לילדים עם צרכים מיוחדים השתתפו בערב חוויתי משותף ראשון מסוגו בחיפה  
 • מרכז קהילתי חדש בחליסה

  מאות מתושבי שכונת חליסה השתתפו בחנוכת המרכז הקהילתי החדש. עלות ההקמה – כ-12 מיליון שקלים
 • שגריר בבית הגפן

  שגריר האיחוד האירופי בישראל עמנואל ז'ופרה התארח בבית הגפן
 • חוגגים 75

  תיכון קרית חיים חוגג 75 בהצדעה להישגי המדינה ומורשת בית הספר תעודות יקירי התיכון הוענקו למנהלי בית הספר בעבר ד"ר דודי גושן ורמי פלומין
 • סדנאות להורים במגזר

  סדרת סדנאות חדשה של מנהלת ההורים במגזר הערבי הוצגה אמש בבית הגפן
 • עלו למזרן

  יומיים רצופים של טורניר ג'ודו התרחשו ברוממה וכללו טורניר בינלאומי בהם השתתפו הג'ודאים הבולטים בעולם והוכתרו אלופי ישראל לנוער
 • עושים אהבה בנמל

  רשמו לעצמכם: 14 בפברואר, האנגר 15 בנמל חיפה, שלוש שפות שכולן שירה אחת – "קולולם"
 • איך להשתמש נכון בנייד

  תלמידי בתי הספר בחיפה לומדים על שימוש נכון בטלפונים ניידים. השנה התקיימה לראשונה במספר בתי ספר בחיפה תוכנית ייחודית להטמעת שימוש מושכל בטלפונים ניידים
 • מדברים חדשנות

  ראש עיריית חיפה, יונה יהב, אירח את מנכ"ל "רשות החדשנות", אהרון אהרון ואניה אלדן, מנהלת זירת הזנק וצוות הרשות בחיפה
 • שובר הגלים שוקם

  הושלם שיקום שובר הגלים בחוף בת גלים. סלעים במשקל 10 טון הונחו על גבי השובר ששוקם במבצע הנדסי מורכב
 • מחדשים.ביחד@הדר

  שיתוף פעולה חדש בין עיריית חיפה לחברת "אינטל" עתיד להפוך את רחבת "בית הקרנות" בהדר למתחם חווייתי- טכנולוגי
 • המתכון לחיים בחיפה

  לרגל שנת ה-70 למדינת ישראל יוצאת "רשות הצעירים" של עיריית חיפה במיזם חדש – יצירת ספר מתכונים חיפאי, שיספר את סיפורה של העיר דרך מתכונים ייחודיים של מגוון העדות והתושבים החיים בה
 • ט"ו בשבט מגיע

  עשרות אירועים וטקסי נטיעות לרגל ט"ו בשבט בחיפה. הטקסים יפתחו בטקס חנוכת הגן החדש ע"ש דניאל מנצ"ל ברחוב הנטקה
 • הסדרי תנועה חדשים ברחוב עבאס

  הרחובות עבאס-אלמותנבי ועבאס-הבישוף חג'אר עומדים בפני שינוי אותו תבצע עיריית חיפה באמצעות חברת "יפה נוף" ותאגיד "מי כרמל"
 • מובילות לטכניון

  300 תלמידות מבתי הספר התיכוניים בחיפה, המשתתפות בתכנית "מובילות לטכניון" התארחו בקריה הרפואית רמב"ם
 • ליתר ביטחון

  עיריית חיפה הציבה תריסר מצלמות אבטחה במתחם השוק הטורקי וברחוב נתנזון בעיר התחתית. עלות הפרויקט – כ-15 מיליון שקלים
 • מתחילים להירשם

  הורים. למקומות, היכון.. בשבוע הבא ייפתח הרישום לבתי הספר העל-יסודיים ולכיתות הייחודיות בחיפה
 • מתקן משחקים מאתגר

  מתקן משחק אתגרי ייחודי מהגדולים בחיפה יוקם בפארק "נאות פרס" ויגרום לילדים להפעיל את שרירי הגוף ולפתח יכולות מוטוריות
 • במקום להגיד "רכבל", אמרו...

  תלמידי בתי-הספר בחיפה יבחרו את השם לרכבל החדש בעיר. השם החדש יתחרז עם שמות אמצעי התחבורה הנוספים הפועלים בחיפה: "כרמלית"; "שכונתית" ו"מטרונית"
 • אוצרת חדשה לפירמידה

  ד"ר גליה בר אור היא האוצר החדשה של "פירמידה" – מרכז לאמנות עכשווית
 • משפצים את המוזיאון

  מתחם מוזיאון מאנה כץ ישופץ, יונגש לאנשים עם מוגבלויות ותוקם בכניסה אליו רחבת דק, שתכלול נקודת תצפית נופית ובית קפה
 • ממשיכים בנסיעה

  בית המשפט המחוזי דחה את הבקשה לעצירת פרויקט הרכב החשמלי השיתופי, "קאר טו גו"
 • מדגסקר בחיפה

  הישר ממדגסקר, לא הסרט – זוג פוסות נדירות, קוקה וקיבו, הגיעו לגן החיות בחיפה
 • חושבים חיובי

  פתיחת תוכנית "חושבים חיובי" התקיימה השבוע באינטל חיפה
 • אולם ספורט חדש נחנך ברמת אלון

  כ-9 מיליון שקלים הושקעו באולם הספורט החדיש שישרת את ילדי בית הספר ברמת אלון בשעות הבוקר ואת תושבי השכונה בשעות אחה"צ
 • שמו לזה סוף

  מאות נשים, גברים ובני נוער השתתפו בחיפה בצעדת "נשים לזה סוף" לציון היום הבין לאומי למאבק באלימות נגד נשים
 • כיכר אריאלי

  כיכר פול ומאי אריאלי, מראשוני שכונת דניה בחיפה, נחנכה לאחר החלטת מועצת העיר 
 • נשים לזה סוף

  חיפה מציינת את היום הבין־לאומי למאבק באלימות נגד נשים זו השנה השלישית ותערוך ביום חמישי צעדה מהמושבה הגרמנית בעיר
 • שת"פ חיפה-סין

  מרכז סין-ישראל ייפתח בחיפה ושיתוף פעולה בין החברה הכלכלית לחיפה ל-Zhuhai Huafa Group הסינית
 • לצעירים יש יותר

  בדיקה שערכה עיריית חיפה, מצביעה על  עלייה דרמטית של 32% במספר הדירות  בבעלותם של צעירים וכן על עלייה של 27% במספר הדירות המוחזקות בשכירות
 • הגימליאדה התריסר

  בחגיגת בני ה־100 ובערב הוקרה לשופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר נפתחו אמש אירועי הגימלאידה ה־12 בחיפה
 • סניף שני לכנפיים של קרמבו

  יונה יהב חנך סניף חדש של תנועת הנוער '"כנפיים של קרמבו' בקרית חיים – הסניף השני של תנועת הנוער היחידה בישראל לצעירים עם צרכים מיוחדים
 • מסנט פטרסבורג באהבה

  חגיגות ימי סנט פטרסבורג התקיימו בחיפה לציון עשור להסכם הידידות בין הערים
 • עושים חיל בגן

  נמשך חידוש והקמת גני שעשועים חדשים בעיר. גן החיל שבשכונת בת גלים שוקם ונבנה מחדש. גן חדש נפתח השבוע בשכונת עין הים
 • בית ספר להורים מתחילים

  נפתחה שנת הפעילות השנייה של מנהלת ההורים בקריית חיים – מודל ייחודי לעיר חיפה במסגרתו נתפרה "חליפה הורית עירונית" המותאמת לכל שכונה על פי צרכיה
 • מסביב למזרח התיכון ב-17 יום

  קו תיירות חדש והיסטורי שיפליג מחיפה למצרים וירדן, נחנך השבוע. ראש העירייה עלה על ספינת התיירות שתעשה את המסע
 • מערך הפעלה חדש בחירום

  עיריית חיפה מתרגלת מערך הפעלה חדש בחירום. "העירייה היא הגורם האחראי על ניהול העיר בחירום ואליה יופנו בשעת חירום כל פניות התושבים"