שבוע היזמות הבינלאומי בחיפה

סדרת אירועים, סדנאות ומפגשים מרתקים בשבוע היזמות העולמי בחיפה (13-20 בנובמבר 2016). חיפה תציין את שבוע היזמות הבינלאומי יחד עם 10 מיליון ברחבי העולם עם מגוון אירועים, סדנאות ומפגשים ייחודיים

 

רשת היזמות העולמית (GEN)  פועלת כפלטפורמה שנתית של תכניות ויזמות הנוצרות על ידי קהילות המשתתפות ב"שבוע היזמות העולמי". מטרת הפרויקט לעודד יזמים צעירים לבחור במסלול יזמות להתפתחות  אישית וחברתית. הפרויקט, המתקיים זו השנה ה– 9, איגד אשתקד למעלה מ-10 מיליון איש ביותר  מ – 157 מדינות בהפנינג של יזמות והגשמה עצמית.

שבוע היזמות קורא לצעירים מכל העולם לשלב בחייהם חדשנות, דימיון ויצירתיות כמקור השראה לחשוב “בגדול”, להפוך רעיונות למציאות ולהטביע חותם. שבוע היזמות יצויין ברחבי העיר בסדרת אירועים עם מובילים מתחום היזמות בישראל, משקיעים שיבקרו בעיר, אנשי מקצוע וכנס ראשון מסוגו של חברת AMAZON  העולמית בשיתוף עיריית חיפה.

כמו כן ומתוך חשיבה עירונית לקידום יזמות וחדשנות בחיפה, נרתמה מערכת החינוך לשבוע היזמות הבינלאומי ותשתתף בפרוייקט "חזרה לשורשים". במסגרתו, יבקרו יזמים מצליחים בביה"ס בהם למדו ויחלקו את סיפורם האישי עם תלמידים במטרה לחזק בהם את תחושת המסוגלות כאשר הקו המנחה: "התלמיד של היום הוא היזם של המחר".

יונה יהב ראש העיר חיפה: "אני גאה ששבוע היזמות העולמי יתקיים בעירנו ומשוכנע שמהר מאד נמצב את חיפה לבירת היזמיות של הצפון ומוקד משיכה אטרקטיבי ליזמים מכל הארץ. עיריית חיפה משקיעה רבות בפיתוח פלטפורמות פיזיות וכלכליות עבור יזמים מקומיים במטרה להעניק להם את כל הכלים להצלחה".

 

שבוע היזמות קורא לצעירים מכל העולם לשלב בחייהם חדשנות, דימיון ויצירתיות כמקור השראה. צילום: עיריית חיפה

שבוע היזמות קורא לצעירים מכל העולם לשלב בחייהם חדשנות, דימיון ויצירתיות כמקור השראה. צילום: עיריית חיפה

 

אירועי שבוע היזמות בחיפה מאורגנים על-ידי גורמי היזמות השונים שפועלים בעיר :

 

פתיחת שבוע היזמות במפגש עם מפגש עם גיגי לוי מייסד ושותף בחברת   NFX Guild – מהמשקיעים הבולטים בעולם היזמות הישראלי והמשפיעים במשק במפגש עם יזמים חיפאיים.

יום רביעי, 9 בנובמבר בשעה 19:30 In-vent , רחוב הנמל 28.

 

הרצאה של שחר נמר, CEO Valley Labs  –  שותף מנהל ב Sushi Ventures ומנכ"לstartupbootcamp  ישראל- נמר, מהמשקיעים והיזמים הבולטים בארץ ובעולם, יגיע להרצאה מרתקת על קריטריונים לקבלה לאקסלרטורים בינלאומיים.

יום ראשון 13 בנובמבר בשעה 19:00, In-vent , רחוב הנמל 28

 

הרצאה של ד"ר נועם פיינהולץ, מומחה לדיבור מול קהל ושפת גוף על הדרך להצגה נכונה של ה- .Pitch( הצגת מיזם מול משקיע ).

יום שלישי, 15 בנובמבר בשעה 12:00 בהאב, In-Vent, הנמל 28, עיר תחתית.

מיטאפ בנושא ערים חכמות עם רפי ריש: מומחה לערים חכמות מהטכניון והיועץ הראשי לחדשנות אורבנית ב- CityTechLab – מפגש מרתק על אתגרים של עיר מודרנית, פתרונות טכנולוגיים ומגמות מובילות.

יום רביעי 16 בנובמבר בשעה 18:30, פאב הבארקי, רח' העצמאות 84, חיפה.

מותנה בהרשמה מראש, בקישור הבא:  https://goo.gl/WUld57

בתום המפגש תתקיים הופעה סטארטאפיסטית במיוחד של החבר מהבירטק!

 

הופעה של להקת בטא, במופע סטנד אפ על סטארט אפ, ובלוז של עבדי ההייטק: ״הלהקה הכי קולית בהיי-טק שכל חבריה עובדים בתעשיית ההי-טק, מעלה מופע רוק ייחודי על תרבות ההיי-טק בישראל.  המופע משלב שירים מקוריים,  גרסאות של להיטי רוק משנות ה-70 וה-80, סטנד-אפ מקורי על רכבי ליסינג, ראיונות עבודה, הקמת סטארט-אפ ונסיעות לחו"ל.

יום רביעי 16 בנובמבר בשעה 20:30 במועדון הוונדרבר בחיפה.

לרכישת כרטיסים:  https://www.goshow.co.il/event/order/3923/10152/

בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/1662161524094636/

כנס ראשון של חברת AMAZON  העולמית – AWSOME DAY ROADSHOW בשיתוף עם רשות הצעירים של עירית חיפה. יום שכולו היכרות עם שירותי AWS  של Amazon. הכנס מציע יום הכשרה הרצאות, סדנאות מעשיות ותמיכה של מומחים טכנולוגיים שיספקו הסברים, הדגמות ומענה על כל

 

 

שאלה בצורה פרטנית. המשתתפים יזכו להדרכה מקצועית לצורך היכרות צעד-אחר-צעד עם שירותי הליבה של AWS למחשוב, אחסון, מסדי נתונים ורשתות. מומחי AWS יציגו תכונות עיקריות, מקרים שונים, ישתפו על שיטות עבודה מומלצות, יבצעו הדגמות טכניות וישיבו לשאלות פרטניות. AWSome Day מיועד למנהלי IT, מהנדסי מערכת, מנהלי מערכות וכן לאדריכלים המעוניינים להרחיב היכרותם עם מחשוב ענן וכיצד להתחיל ב- AWS. יום שני 21 בנובמבר 8:30-16:00, מתחם יס פלנט. הכניסה חופשית. יש לשריין מקום בהרשמה מוקדמת.

מיטאפ עם מייסדי חברת "אלפא אומגה" לייצור ושיווק ציוד רפואי, גירוי חשמלי וניטור מוחי- רים ועימאד יונס, בוגרי הטכניון. החברה "אלפא אומגה" מובילה כיום בתחום הציוד לניתוחי מח המשמש להשתלת אלקטרודות לגירוי מוחי והבאת טכנולוגיות חדישות לתחום חקר המח. מעבר לפן

הטכנולוגי פועלים השניים בקידום חינוך טכנולוגי, תעסוקה ויזמות בחברה הערבית. רים תשוחח על האתגרים שניצבו בפניהם בעת הקמת החברה ועימאד יסקור את הטכנולוגיה ושימושיה בתחום הידוע בשם DBS- Deep Brain Stimulation  .

יום שני 21 בנובמבר בשעה 19:00, פאב הנולה סוקס,  טרומפלדור 4 בשכונת זיו (נוה שאנן)

 

האקתון למהנדסות: במסגרת שבוע היזמות העולמי ייערך מרכז "היי סנטר" ל"האקתון" המיועד למהנדסות השייכות לארגון SheCodes" " (ארגון מהנדסות המונה מעל 10,000  מקודדות מהן כ – 500 חיפאיות) הפיתוחים תוצר ההאקתון יכוונו לקהילות הסטודנטים. 3 מטכנולוגיות היי סנטר תחשפנה למשתתפות ותאפשר להן לפתח יישומים המיועדים לקהילות הסטודנטים.

יום ראשון-שני, 27-28 בנובמבר החל מ-10:00 בבוקר אל תוך הלילה, במרכז היי-סנטר, שד' המגינים 32, חיפה.

 

מפגש בירטק לחודש נובמבר עם פרופ׳ אלון וולף מהטכניון:  לשיחה מרתקת על רובוטיקה רפואית ומיזוג בין אדם למכונה.  האם מימשנו כבר את חזונו של סטיב אוסטין מהסדרה ״האיש ששווה מיליונים״?  מה צופן העתיד לגבי חיבור בין גוף אנושי לחלקים מכניים, ואפילו למוח של מחשב? פרופ׳ וולף ישתף מניסיונו כמייסד חברת מדרובוטיקס, שגייסה יותר מ-100 מיליון דולר. נטוורקינג מרתק עם קהילת ההייטק של חיפה, ובירות חינם בחסות מיקרוסופט!

יום שני 28 בנובמבר בשעה 20:00 במוריסון בחיפה: לפרטים והרשמה:

http://www.meetup.com/BeerTech/events/235122246/

 

במהלך שבוע היזמות יתכנס פורום היזמות החיפאי למפגש הרבעוני ביום חמישי 17 בנובמבר. הפעם יתארח הפורום במרכז הידע והחדשנות בטכניון. תפקידו של הפורום להפגיש את העוסקים במלאכה, לדון ולקדם את נושא היזמות בעיר. בפורום שותפים כל מנהלי החממות בעיר, מנהלי האקסלרטורים ותכניות לקידום יזמים, נציגי אקדמיה שעוסקים ביזמות, נציגי תעשיית ההיי-טק, המגזר הפרטי וראשי ארגונים שעוסקים ביזמות.

 



משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com



עוד בחיפה