מועדון מנויים חדש להצגות ילדים

בשורה לילדים ולהורים בקריית ביאליק: נפתח מועדון מנויים חדש להצגות ילדים. רשת המתנסים תעלה 7 הצגות של תיאטרון אורנה פורת ותיאטרון גדית באשכול פיס

 

מפעל המנויים יפתח עם ההצגה "הנעליים של אדון סימון". צילום: עיריית ק. ביאליק

מפעל המנויים יפתח עם ההצגה "הנעליים של אדון סימון". צילום: עיריית ק. ביאליק

רשת המתנסים בקריית ביאליק בשיתוף תיאטרון אורנה פורת ותיאטרון גדית הקימה מועדון מנויים חדש להצגות ילדים לגילאי 3-8. ההצגות יתקיימו אחת לחודש באולם אשכול הפיס בשבת בבוקר בשעה 11. תיאטרון אורנה פורת אשר נוסד בשנת 1970 מהווה את הסמל הלאומי של תרבות הילדים והנוער בישראל. זהו התיאטרון הרפרטוארי הוותיק והגדול ביותר בארץ להצגות ילדים ונוער. במשך 46 שנות קיומו הועלו בו מאות הצגות ברמה האמנותית הגבוהה ביותר. התיאטרון שם לו למטרה לשמר את המסורת התיאטרונית רבת השנים ורואה את שליחותו בחינוך התרבותי של דורות הבאים.

מפעל המנויים יפתח עם ההצגה "הנעליים של אדון סימון" המלמדת דרך סיפור נוגע ומשעשע את התובנות על שמירת המסורת והשורשים. עוד ברפרטואר של מנויי ההצגות  : חברים על הגשר , מרק כפתורים, מוצארט הקטן , הענק הכי גנדרן , שבת הזהב והאוצר שלא נגמר .

ראש העיר, אלי דוקורסקי: " אני רואה חשיבות עצומה לקדם את חינוך הילדים והנוער לערכי תרבות איכותיים. אני מזמין את תושבי העיר לקחת חלק בעולם היצירה ולהצטרף למועדון המנויים החדש".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק