כאבי גב? תנסו להחליף מזרן

לא מבינים למה כואב לכם הגב בבוקר? סביר להניח שהבעיה נובעת מהמזרן עליו אתם ישנים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הדרך לשינה טובה, בריאה ואיכותית יותר

 

מזרן הוא האלמנט הכי חשוב בחדר השינה שלכם. הוא קובע כמה טוב תישנו בלילה, איך תקומו בבוקר ועד כמה תהיו מרוכזים בעבודה או בלימודים. יש לו השפעה גם על מערכת היחסים שלכם עם בן או בת הזוג, הוא צריך להתאים למיטה מבחינת מידות ובעזרתו תוכלו למנוע שורה ארוכה של בעיות בריאותיות.

עם זאת, לא כולנו משקיעים את תשומת הלב הנדרשת בהחלפת מזרן ולרוב זה נעשה מאוחר מדי.

 

עוד סימן לכך שהגיע הזמן לערוך שינוי מסוים בחדר השינה הוא תחושה של עייפות כרונית, עצבנות וחוסר מנוחה

עוד סימן לכך שהגיע הזמן לערוך שינוי מסוים בחדר השינה הוא תחושה של עייפות כרונית, עצבנות וחוסר מנוחה

 

לגזור ולשמור: איתותי אזהרה לקראת החלפת המזרן

 

יש כמה סימנים שיכולים להעיד על כך שהגיע הזמן להחליף את המזרן. האינדיקציה הכי טובה היא כאבי גב וצוואר. אם אתם קמים עם כאבי גב גם בלי קשר לפעילות גופנית מסוימת או למשהו שעשיתים בלילה הקודם, סביר להניח שאתם צריכים להתרשם מהדגמים החדשים של מזרונים איכותיים. אל תקלו ראש בכאבי גב וצוואר וזכרו שמטבע הדברים הם לא עומדים לחלוף מעצמם.

%d7%98%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%a4עוד סימן לכך שהגיע הזמן לערוך שינוי מסוים בחדר השינה הוא תחושה של עייפות כרונית, עצבנות וחוסר מנוחה. גם כאן חשוב כמובן להפריד בין איכות השינה לבין בעיות אישיות, אך באופן עקרוני תמיד קיים קשר בין הדברים. עצבנות יתר וחוסר מנוחה בימים שגרתיים מעידים על כך שלגוף חסרות אנרגיות. רוב הזמן האנרגיות האלה מותנות בשינה ערבה ובתמיכה אורטופדית לשרירים הכואבים.

מעבר לכך, קיימים סימנים פיזיים שאמורים להדליק אצלם נורות אדומות. החליפו מזרן עם בד קרוע או בלוי, בדקו האם יש קפיצים שבורים או חורקים והעבירו את כף היד על המזרן כדי לוודא שאין משקעים. כל אחד מהדברים האלה הוא איתות אזהרה חמור לצורך בהחלפת מזרן ובשינוי של 180 מעלות באיכות החיים.

 

מומלץ להשוות בין דגמים מסוימים ולבדוק את החידושים האחרונים שמוצגים על ידי היצרנים

מומלץ להשוות בין דגמים מסוימים ולבדוק את החידושים האחרונים שמוצגים על ידי היצרנים

 

החלטתם להחליף? כך תעשו זאת בצורה נכונה

 

השיפור באיכות השינה לא מסתיים כמובן עם ההחלטה להחליף מזרן. אתם צריכים לעשות זאת בצורה נכונה ולהקפיד על מספר כללי מפתח. ראשית, מומלץ להשוות בין דגמים מסוימים ולבדוק את החידושים האחרונים שמוצגים על ידי היצרנים. אפשר להגיע לאולמות התצוגה, לקרוא מידע באתרי האינטרנט ולקבל המלצות מחברים או קרובי משפחה ברשתות החברתיות.

כדאי גם לברר על אופציה של תקופת ניסיון. כך תוכלו לישון על המזרון החדש במשך שבועיים עד חודש ולבדוק האם הוא בכלל מתאים לצרכים ולהעדפות שלכם. תקופת הניסיון לא אמורה לחייב אתכם, והיא מעידה יותר מכל על החשיבות של המזרן עבור גוף האדם. לבסוף, בדקו האם יש על המזרונים ידיות אחיזה שיאפשרו לכם לסובב אותם כדי למנוע בלאי ושחיקה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות