"אשמח אם יתאפשר לי להופיע פה בעיר שלי כמה שיותר, מול כל הקרובים אליי." דניאל לוי, כוכבת חיפאית.

דניאל לוי, חיפאית צעירה ויפיפה בת 20, הוציאה לפני כשבוע את סינגל הבכורה שלה 'להתפוצץ' שצבר כרבע מיליון צפיות ומעריצים רבים. כל זה לא שינה את דניאל שנשארה ילדת כרמל צנועה. כוכבת בהתהוות.
כוכבת חדשה. לוי. אלבום פרטי

כוכבת חדשה. לוי. אלבום פרטי

יפה וצנועה. לוי. אלבום פרטי

יפה וצנועה. לוי. אלבום פרטי

מי שלא שמע עדיין את דניאל לוי שרה את 'להתפוצץ' כנראה ולא נכנס ליוטיוב שם הגיע הקליפ לרבע מיליון צפיות או לפייסבוק שמוצף במחמאות ופרגונים לדניאל מקיר לקיר. דניאל היפהפייה המתגוררת בחיפה, למדה בבית הספר הריאלי העברי וסיימה את שירותה בצה"ל, החלה את דרכה בעולם הבמה כבר בגיל שמונה (בשנת 2003) כילדת פסטיגל. בגיל תשע השתתפה שנית בפסטיגל והפעם נבחרה להנחות אותו יחד עם טוביה צפיר. כבר בגיל זה התגלתה ע״י הסוכן רוברטו שהפך אותה לילדת הפלא הצעירה בתעשייה. כשהיא רק בת עשר הוציאה דניאל קליפים שונים ליוטיוב, השתתפה בקלטות ילדים – אגם הברבורים וסבא טוביה והתארחה בתוכניות אירוח של מיכל זוארץ, גידי גוב וג׳ודי ניר מוזס. במקביל, נבחרה דניאל כפרזנטורית של קמפיין חברת האופנה לילדים ״קדס קידס״. קמפיין זה נמשך שלוש עונות ושכרה עמד על 45 אלף דולר, עובדה שגרמה לרעש גדול בקרב אתרי הרכילות השונים ותוכניות הערב בטלוויזיה בשל גילה הצעיר. בנוסף, יצא לאור ספר ילדים פרי עטה של דניאל ״מעבר לירח״ בהוצאת קוראים. דניאל השתתפה בערב וראייטי ושרה דואט לצידה של מאיה בוסקילה. בנוסף, נשלחה דניאל לראיין את נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס ז״ל לצידו של קובי מחט מטעם ערוץ הילדים. באותה שנה, השתתפה דניאל בתוכנית הדוקו-ריאליטי 'ילדי החלומות'. כיום, דניאל לומדת באופן רציף שיעורי פיתוח קול אצל המנחה המוזיקלי תמיר חיטמן, שיעורי ריקוד אצל הכוריאוגרף טל הנדלסמן ולימודי משחק-טכניקה מול מצלמה אצל ניב רז ואולי שטרנברג. עם רזומה מקצועי מדהים מאחוריה, כשהיא כיום בת 20, משחררת דניאל את סינגל הבכורה ״להתפוצץ״. לאחר תקופה של איסוף חומרים יוצאת דניאל לדרך עצמאית בשיתוף עם האנשים הבולטים בתעשיית המוזיקה ביניהם- המנהל האומנותי שלה- טל הנדלסמן, המנהל המוזיקלי שלה- תמיר חיטמן ומנהל יחסי הציבור- עופר מנחם, כשהיא מיוצגת בסוכנות ADD. דניאל מחזיקה בחשבון אינסטגרם הכולל עשרות אלפי עוקבים מסורים ומעריצים רבים. עכשיו כשהיא בשלה, רב גונית ובוגרת, היא מוכנה לצאת לדרך כזמרת פופ מהפכנית. דניאל משגרת סינגל בכורה שנקרא ״להתפוצץ״ שהופק ע״י המפיק המוזיקלי עומרי סגל, מילים- נתנאל ״בומרנג״ רודניצקי ודניאל לוי, לחן-נתנאל ״בומרנג״ רודניצקי. הקליפ ״להתפוצץ״ הינו אחד הקליפים המושקעים ביותר שנעשו בארץ בעל אלמנטים בין לאומיים ופופיים עכשוויים לצד הוויזואליות של דניאל.

דניאל, איך זה להיות ילדת פלא מחיפה?

נולדתי וגדלתי בחיפה, כל המשפחה שלי מהאזור, זו העיר שלי. אני אוהבת אותה ומרגישה בה בבית. יש בה משהו שקט, ביתי ומרגיע. פיתחתי את כישוריי ולמדתי כאן בבית הספר הריאלי העברי. לאורך השנים למדתי ריקוד בחיפה ובשנים האחרונות גם לימדתי ריקוד בסטודיו JUST DANCE בהנהלת גפן סלובוצקי שנמצא במוריה. בנוסף את השירות הצבאי שלי העברתי בבסיס ב"ח חיל הים בבת גלים, הייתי פקידת לשכה של מפקד הב"ח שנתיים מלאות. היום אני מתרכזת בעשייה מוזיקלית ועכשיו יצא סינגל הבכורה שלי "להתפוצץ", זה מרגש בעוצמות מטורפות. השאיפה שלי היא להמשיך לעשות מוזיקת פופ שתשמח ותעשה כיף לאנשים. וכמובן אשמח אם יתאפשר לי להופיע פה בעיר שלי כמה שיותר, מול כל הקרובים אליי.

 

 

קליפ הבכורה "להתפוצץ":


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה