"בגד צריך להיות ייחודי ושונה ובעיקר כשמדובר באייקון כמו סטטיק ועצם העובדה שהרוב לא כ"כ אוהב את זה אז זה מראה על הטעם הייחודי והבלתי שגרתי שלו לטעמי." דורון מורד מ-מונסניור מגיב לטוקבקיסטים.

סטטיק, כוכב הנוער הבלתי מעורער כיום שידוע כחיפאי מפרגן, הגיע החודש לחנות היוקרה מונסניור בהדר ורכש שתי מערכות לבוש שלמות. הצורה הייחודית בה מתלבש סטטיק מתאימה לגמרי לקו של מונסניור אבל לא הכי קולעת לטעם של כמה וכמה טוקבקיסטים שכינו אותו בכינויי גנאי חריפים, אלא שמיד דורון נחלץ לעזרת הטעם האופנתי שלו ושל הכוכב וענה לכולם.
על טעם ועל ריח. מורד וסטטיק. אלבום פרטי

על טעם ועל ריח. מורד וסטטיק. אלבום פרטי

מסתלבטים על איך שהוא מתלבש ומכנים אותו בכינויי גנאי. סטטיק. אלבום פרטי

מסתלבטים על איך שהוא מתלבש ומכנים אותו בכינויי גנאי. סטטיק. אלבום פרטי

אין מי שלא מכיר בחיפה את חנות האופנה הייחודית 'מונסניור' שקיימת כ 40 שנה ואת בעליה הנוכחי, דורון מורד, שנמצא מזה 37 שנים ברחוב הרצל בהדר שרבים הזניחו אותה. דורון שמחזיק כעת גם בעסקים מחוץ לעיר הקפיץ את החנות קדימה בשנים באחרונות בעזרת ייבוא אישי וייחודי אותו הוא נוסע להביא מאיטליה במיוחד לחנות. מונסניור שמהווה כיום את העוגן בחנויות היוקרה האחרונות שנותרו בהדר מתקופת הזוהר שלה מחזיקה במגרש חנייה, שירותי סטיילינג ובר משקאות ומלבישה משפחות שלמות שהאב התלבש שם לבר מצווה ולחתונה שלו והלביש את בנו בבר המצווה שלו. בנוסף לחיפאים הרבים שמתלבשים במקום מגיעים למונסניור גם כוכבים מתל אביב, מכדורגלנים ועד שחקנים, זמרים וכו', כשבין היתר מגיע אליו גם הכוכב החיפאי הגדול, לירז רוסו, הלא הוא סטטיק מהצמד בן אל תבורי, שהגיע החודש להתלבש ויצא עם כמה חליפות אבל גם עם כמה טוקבקיסטים שלא אהבו את מה שהוא לבש אז דורון ענה לכל אחד מהם בנחמדות ובמקצועיות.

דורון, איך סטטיק בתור לקוח?

כשיש לו אירוע מיוחד הוא בא אלינו וקונה דברים מיוחדים שאין כמוהם הרבה בארץ. הוא אוהב להתלבש ולפרגן, הוא הגיע עם הסטייליסט האישי שלו, אליאור אסלן ובחר שתי מערכות לבוש. מכנס קטיפה תכלת וחולצה ובלייזר טוויד איטלקי ומערכת שנייה ספורטיבית מכנסי ברוגז סקיני מיוחדים מאוד. הוא לארג' מאוד, בחור על הכיפאק.

היו כמה חבר'ה שלעגו לבגדים שסטטיק לבש, מה יש לך להגיד להם?  

ספר להם שיידעו שדורון הוא ד"ר לאופנה שמייבא מזה 37 שנים בגדים מחו"ל. בגד צריך להיות ייחודי ושונה ובעיקר כשמדובר באייקון כמו סטטיק ועצם העובדה שהרוב לא כ"כ אוהב את זה אז זה מראה על הטעם הייחודי והבלתי שגרתי שלו לטעמי. בעידן הפייסבוק יש הרבה עוכרי מקלדת שמעבירים ביקורות ולא ממניעים טהורים. את כל הבגדים שאני מייבא אני לובש ומה הייחודיות בבגדים שלי אני יודע, תראה, אנשים עוצרים אותי ושואלים אותי מאיפה הבאתי את זה. מה שסטטיק לבש זו אחת ממערכות הלבוש האהובות עלי. אי אפשר למצוא דברים כאלה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה