שווה להיות סטודנט בנשר

גם השנה תחלק עיריית נשר מלגות לסטודנטים תושבי העיר. לצד המלגות הרגילות תעניק העירייה מלגות מוגדלות לסטודנטים התורמים לקהילה במסגרת פרויקט קרן אייסף ופרויקט פר"ח

בתמונה: טקס חלוקת מלגות לסטודנטים בשנה שעברה. "אחת מאבני הדרך המשמעותיות בחזון 'נשר עיר אקדמית'"

בתמונה: טקס חלוקת מלגות לסטודנטים בשנה שעברה. "אחת מאבני הדרך המשמעותיות בחזון 'נשר עיר אקדמית'". צילום: איל לרמן

גם בשנת הלימודים הנוכחית, תשע"ז, תחלק עיריית נשר מלגות לימודים נדיבות לסטודנטים ולסטודנטיות תושבות נשר. כך מסרו השבוע ראש עיריית נשר, אבי בינמו, סגנו יחיאל אדרי, מחזיק תיק החינוך בעירייה ויו"ר ועדת המלגות. המטרה: לעודד עוד ועוד סטודנטים וסטודנטיות לרכוש השכלה גבוהה ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם.

מעיריית נשר נמסר כי רשאים להגיש בקשה לקבלת מלגה – סטודנטים שמתגוררים בנשר בקביעות, ב־3 השנים האחרונות לפחות, לפי רישומי משרד הפנים, וילמדו לא פחות מ־20 שעות שבועיות במשך שנת הלימודים במוסד להשכלה גבוהה בארץ או באחת משלוחותיו או במוסד אקדמי מוכר על־ידי משרד החינוך והתרבות, והמועצה להשכלה גבוהה. בעיריית נשר ציינו כי פרטים מלאים אודות המלגות ואופן הגשת הבקשות מופיע באתר האינטרנט של העירייה. עוד נמסר כי המועד האחרון להגשת הבקשות הינו 22.12.16. יצוין עוד בשנה"ל שעברה חילקה עיריית נשר מלגות לכ־600 סטודנטים.

יש לציין כי בנוסף למלגות הרגילות מעניקה עיריית נשר מלגות מוגדלות לסטודנטים התורמים לקהילה בנשר במסגרת פרויקט קרן אייסף ופרויקט פר"ח.

"חלוקת מלגות לסטודנטים, תושבי נשר, הינה אחת מאבני הדרך המשמעותיות בחזון 'נשר עיר אקדמיה' – חזון שמדגיש את חשיבות החינוך, הלמידה והמצוינות", ציין ראש העירייה. "גם השנה תחלק עיריית נשר מלגות, שיסייעו לסטודנטיות ולסטודנטים לצלוח ביתר קלות את האתגרים האקדמיים שבפניהם הם ניצבים. אני מאחל לכל הסטודנטים שלנו הצלחה בלימודים ושמח להזמינם להגיש בקשה למלגת לימודים לשנת תשע"ז".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר