לימן שליסל מרחיבה את משפחת שוקולד Ritter Sport

השוקולדים החדשים של Ritter Sport מכילים שברי שקדים ואגוזי לוז משובחים, אשר נבררו ונבחרו בקפידה ובהתאם לסטנדרטים המוקפדים של מותג הפרימיום Ritter Sport. הם מצטרפים לסדרת הטעמים העשירה והמגוונת של מותג Ritter Sport הידוע בעיצובו המיוחד

 

צילום: יח"צ חו"ל

השוקולדים החדשים של Ritter Sport מכילים שברי שקדים ואגוזי לוז משובחים צילום: יח"צ חו"ל

ליימן שליסל מרחיבה את משפחת שוקולד  Ritter Sport ומשיקה ארבעה טעמים חדשים ונהדרים:

  • שוקולד חלב מעולה עם שברי אגוזי לוז.
  • שוקולד לבן מעולה עם שברי אגוזי לוז.
  • שוקולד חלב מעולה עם שברי עוגיות ושברי אגוזים.
  • שוקולד חלב מעולה ממולא מוס קרמל ושברי שקדי מומלחים.

 

השוקולדים החדשים של Ritter Sport מכילים שברי שקדים ואגוזי לוז משובחים, אשר נבררו ונבחרו בקפידה ובהתאם לסטנדרטים המוקפדים של מותג הפרימיום Ritter Sport.

הם מצטרפים לסדרת הטעמים העשירה והמגוונת של מותג Ritter Sport הידוע בעיצובו המיוחד –  טבלאות מרובעות באריזות צבעוניות ובקולקציה המשובחת שלו המונה 8 טעמים נוספים ויוקרתיים בהם:

%d7%a9%d7%95%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%93-%d7%a8%d7%99%d7%98%d7%a8-%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%98-%d7%98%d7%a2%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%99%d7%9d-2

טבלאות מרובעות באריזות צבעוניות ובקולקציה המשובחת צילום: יח"צ חו"ל

שוקולד מריר מעולה ממולא מרציפן, שוקולד חלב מעולה עם צימוקים ואגוזי לוז, שוקולד מריר מעולה 73% מוצקי קקאו, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם פרלין, שוקולד חלב מעולה ממולא מוס קקאו, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם קוקוס וחלב, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם חלב וקקאו וביסקוויט ושוקולד חלב מעולה ממולא קרם בטעם  קפה (מהדורה מוגבלת בפסח).

מחיר והיכן ניתן להשיג:

את ארבעת הטעמים החדשים של שוקולד הפרימיום Ritter Sport כמו גם את הטעמים הוותיקים של המותג, ניתן להשיג ברשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר של 9.8 ₪. שוקולד Ritter Sport מגיע באריזה צבעונית ומעוצבת המשתנה בהתאם לטעם השוקולד, כל אריזה מכילה 100 גרם מהשוקולד המעולה.

 

 

 

טבלאות השוקולד של Ritter Sport הינן כשרות בהשגחת רבנות ברלין ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

שוקולד Ritter Sport מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא, שיווק והפצה של ממתקים ומזון. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר ליימן שליסל –  www.l-s.co.il ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות