תמנון מהסרטים

עשרות אנשי תקשורת ומובילי דעת קהל הגיעו בחמישי האחרון לפתיחה החגיגית של רשת "תמנון" , בקניון הסינמול, שחנכה את חנות הקונספט הגדולה ביותר בארץ, בהשקעה של 2 מליון ₪
באו לפרגן ולהנות אנשי התקשורת צילום שרה איקו

באו לפרגן ולהנות אנשי התקשורת צילום שרה איקו

רשת תמנון,עוברת בשנה האחרונה תהליך של התרחבות. כחלק ממגמה זו, השיקה בחמישי האחרון, את החנות הגדולה ביותר ברשת, בגודל 550 מ"ר, בקניון הסינמול (לב המפרץ), בה הושקעו מעל 2 מליון ₪.

החנות מעוצבת לפי קונספט חדש המאפשר תצוגה נוחה של הבגדים, חדרי מדידה מרווחים, ועיצוב נעים ונגיש.

מפיקת האירוע אורת וואלך עם משה שניידר מנכל הסינמול צילום שרה איקו

מפיקת האירוע אשת היח"צ  אורית וואלך עם משה שניידר מנכ"ל הסינמול צילום שרה איקו

עשרות אנשי תקשורת ומובילי דעת קהל, הגיעו בחמישי האחרון, לחגוג ולהנות מכיבוד קל, חווית קניה אחרת והופעה של כוכבת הנוער נועה קירל, שהביאה אחריה שובל של מאות ילדות וילדים להופעתה.

, חווית קניה אחרת והופעה של כוכבת הנוער נועה קירל, שהביאה אחריה שובל של מאות ילדות וילדים להופעתה

, חווית קניה אחרת והופעה של כוכבת הנוער נועה קירל, שהביאה אחריה שובל של מאות ילדות וילדים להופעתה

את האורחים קיבלו מיטל נחום מנהלת השיווק של רשת תמנון, לירן מלכה מנהל השיווק של קניון הסינמול וכמובן משה שניידר מנכ"ל הקניון, שיזם את המהלך. על האירוח ויחסי הציבור הופקדה אשת יחסי הציבור של הקניון, אורית שחם-וואלך.

לירן מלכה מנהל השיווק היצירתי של קניון הסינמול

לירן מלכה מנהל השיווק היצירתי של קניון הסינמול

מנכ"ל הקניון משה שניידר, שנכח באירוע אמר: "אנו מברכים את רשת תמנון על פתיחת החנות החדשה והמרשימה בקניון הסינמול. החנות הינה חנות ייחודית המתאימה לקהל הלקוחות שלנו, שאוהב בילויים ולייף סטייל. אנו נמשיך להקשיב לדרישת הקהל ולספק את המותגים הנכונים הנחשקים ביותר גם בהמשך."

באו לפרגן ולהנות אנשי התקשורת: אודיה השווץ, ליאור מרום, יורם מארק רייך, דינה רפאל, בועז כהן, הילה מלמד, מיכל גילת, רותם כבסה, אברהם ציבין, שרה

בני הזוג פורמן מבעלי רשת הבלאק יחד עם ציבין עורך העיתון חדשות הצפון

בני הזוג פורמן מבעלי רשת  הממסעדות המצליחה "בלאק" יחד עם ציבין עורך העיתון חדשות הצפון

איקו, זליג אהרונוביץ, חגית הורנשטיין, זאזא כהן, רונית קיטאי, פרומה קינד, יפה גביש, צילה לייפר, בלוגריות ואייקוני אופנה ביניהן: ורד הורן, שירי וייצנר, לורן שיין, לימור גרובר וירדן לוין,  אורטל אולמן, עדי קאופמן, שלומי וורד פורמן, עינת טל, עו"ד סופי ספקטור ועוד רבים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם