על מפת התיירות

חוף הכרמל זכתה לייצוג בביתן עמותת התיירות כרמלים שהוצב בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM שהתקיימה בתל אביב * ראש מועצת חוף הכרמל: "חשיפת אתרי התיירות המגוונים של חוף הכרמל בכנס משפיעה באופן ישיר על העצמת התיירות באזורנו"

ביתן כרמלים בתערוכת התיירות. צילום: חוף הכרמל

ביתן כרמלים בתערוכת התיירות. צילום: חוף הכרמל

תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM התקיימה השנה בפעם ה- 20 בתל אביב בגני התערוכה. גם השנה היריד ריכז בתוכו את כל העוסקים בענפי התיירות השונים, בין השאר את תיירות הפנים והתיירות הנכנסת, וכן מדינות ומפעילי תיירות מהארץ ומחו"ל.

ביריד השתתפו למעלה מ-  750 מציגים. ביתן עמותת התיירות "כרמלים" נבנה השנה בשיתוף עם החברה לפיתוח קיסריה ומספר אתרי עוגן נוספים באזור- פרדייב, פארק הדיג, מלון חוף נחשולים וחווית הרוכבים, מלון ניר עציון, רמת הנדיב ומלון אלמה החדש מזכרון יעקב.

 

במהלך היריד נפגשו התיירנים עם גורמי תיירות מובילים בענף כולו במטרה להגדיל את כמות התיירים המגיעים למרחב כרמלים, הן ללינות והן לאטרקציות. ביתן כרמלים שקושט במגוון תמונות האזור זכה לתשומת לב מיוחדת. שיתופי הפעולה בין עוגני התיירות באזור ומגוון האטרקציות שהוצגו בו סקרנו את קהל המבקרים.

 

כרמל סלע, ראש מועצת חוף הכרמל: "חשיפת אתרי התיירות המגוונים של חוף הכרמל בכנס IMTM משפיעה באופן ישיר על העצמת התיירות באזורנו. היכולת של עמותת התיירות כרמלים לחבר את מגוון האתרים תחת קורת גג אחת יוצרת שיתופי פעולה משמעותיים לאזור כולו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים