יופי של טיפול

מרפאת כללית אסתטיקה בקרית ביאליק עורכת ערב מיוחד בנושא טיפוח ויופי. במרכז: הזרקות למילוי קמטים ומכשור לייזר
 

! החומרים המוזרקים הינם מהמובילים והבטוחים בעולם ואושרו על ידי משרד הבריאות. צילום: אילוסטרציה

! החומרים המוזרקים הינם מהמובילים והבטוחים בעולם ואושרו על ידי משרד הבריאות. צילום: אילוסטרציה

מרפאת כללית אסתטיקה בקריון קרית ביאליק, תקיים ביום ה', ה- 24 בנובמבר בשעה 18:00 ערב טיפוח ויופי בנושא הזרקות למילוי קמטים ומכשור לייזר. בנוסף, תקיים המרפאה, ביום ד', ה-30 בנובמבר בשעה 18:00, ערב בנושא מתיחת פנים/צוואר ללא ניתוח באמצעות חוטים. ערבי הטיפוח, יתקיימו בהנחייתם של  מיטב המומחים ברשת כללית אסתטיקה והנחות בלעדיות יינתנו למשתתפים באירועים. הייעוץ האישי עם מומחה הרשת שיינתן בשני האירועים, שבדרך כלל ניתן בעלות של 120 שקל, לא יהיה כרוך בתשלום בערב הטיפוח! החומרים המוזרקים הינם מהמובילים והבטוחים בעולם ואושרו על ידי משרד הבריאות וה- FDA האמריקני.

רשת מרפאות כללית אסתטיקה ממשיכה להציע את מיטב הטיפולים, על ידי מיטב המומחים ובעזרת הטכנולוגיות החדישות ביותר והחומרים המובילים והבטוחים בתחום.

מומחי כללית אסתטיקה יציגו את מגוון הטיפולים המוצעים בנושא טיפוח ויופי שיתקיים, כאמור, ביום ה', ה- 24 בנובמבר, במרפאת כללית אסתטיקה במגדלי הקריון בקרית ביאליק, שיכלול: הרצאות בנושא חידושים בתחום האסתטיקה וההזרקות. בין המרצים: מומחית ברפואת עור, ד"ר הדס שושני על הזרקות למילוי קמטים וד"ר אנה קושניר על טכנולוגיות מתקדמות להצערה וטיפולים בעור הפנים.

כמו כן, תקיים מרפאת כללית אסתטיקה קריון, ערב נוסף ביום ד', ה- 30 בנובמבר שיוקדש למתיחת עור הפנים באמצעות חוטים. ירצו: מומחה בכירורגיה פלסטית ד"ר תמיר גיל.

כל טיפול שיתואם במסגרת יום האירוע יזכה את המשתתפים (לקוחות מכל הקופות) בהנחות מיוחדות על מגוון טיפולים לעיצוב והצערת עור הפנים: עיצוב שפתיים, הדגשת לחיים, עיצוב סנטר וקו לסת, טשטוש קמטי הבעה ועוד. חשוב לציין כי כל החומרים הינם מהמובילים והבטוחים בעולם ואושרו על ידי משרד הבריאות וה- FDA האמריקאי.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות