תוספי התזונה שיסייעו לילדכם לעבור את החורף בשלום…

אחת הדרכים לשמירה על הילדים, על מנת שיעברו את החורף בשלום, הינה צריכה של תוסף תזונה, העשוי לתרום לשמירה על רמה תקינה של ויטמינים בגוף.

תוספי התזונה שיסייעו לילדכם לעבור את החורף בשלום...

 מדיבר מציע:

תוספי תזונה לחורף המכילים 30% פחות סוכר* ותורמים לחיזוק הילדים

%d7%97%d7%95%d7%a8%d7%a3-%d7%a4%d7%9c%d7%95%d7%a1

תוספי תזונה לחורף המכילים 30% פחות סוכר ותורמים לחיזוק הילדים צילום יחצ

מוצרי החורף של מדיבר כוללים: מדיבר מולטי ויטמין, מדיבר ויטמין C ומדיבר חורף פלוס ומוצעים במחיר אטרקטיבי של 29.90 שקלים בלבד –עד סוף נובמבר 2016

 מדיבר, מותג הויטמינים ותוספי תזונה נוספים לילדים, המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה,  מציע לקראת החורף תוספי תזונה המסייעים לחיזוק הילדים.

אחת הדרכים לשמירה על הילדים, על מנת שיעברו את החורף בשלום, הינה צריכה של תוסף תזונה, העשוי לתרום לשמירה על רמה תקינה של ויטמינים בגוף. תוספי התזונה של מדיבר תורמים לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף, להתפתחות הילד ולתזונה מאוזנת. המוצרים מכילים 30% פחות סוכר*, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל מלאכותיים ומוגשים בצורת פירות צבעוניים ובטעמי פירות שילדים אוהבים.

תוספי התזונה של מדיבר לחורף מכילים רכיבים להגנה מירבית. מדיבר חורף פלוס מכיל  אכיניצאה, אשר לה מייחסים השפעה על מערכת החיסון וקיצור זמן ההתקררות והשפעת, הפחתת סימפטומים של כאב גרון, שיעול וחום. בנוסף, לאכיניצאה עשויה להיות השפעה גם על מניעת הישנות התקררויות ודלקות במערכת הנשימה העליונה בילדים. רכיב נוסף הינו הסמבוק, אשר במתן דרך הפה, מסייע לטיפול במחלות מערכת הנשימה כמו התקררות ושפעת. מחקרים מעידים כי מיצוי הפרח ופירות הסמבוק, מסייע בהפחתת נפיחות בסינוסים, בהקלה על גודש באף וכן בטיפול בשפעת בשל אפקט אנטי דלקתי, אנטיויראלי ונוגד חמצון.

מוצרי החורף של מדיבר כוללים:

מדיבר מולטיויטמין – סוכריות ג'לי בצורת פירות בטעם תות, המכילות 8 ויטמינים ומינרלים, ללעיסה/מציצה. תכולת המוצר: 60 סוכריות ג'לי.

מדיבר ויטמיןC  – סוכריות ג'לי בצורת פירות בטעם תפוז, המכילות ויטמין C ומיצוי פקעות ורדים, ללעיסה/מציצה. תכולת המוצר: 60 סוכריות ג'לי.

מדיבר חורף פלוס – סוכריות ג'לי בצורת פירות בטעם תפוז, המכילות ויטמין  Cבשילוב פרופוליס, אכיניציאה וסמבוק, להם מייחסים תרומה לחיזוק המערכת החיסונית, ללעיסה/מציצה. תכולת המוצר: 60 סוכריות ג'לי.

מוצרי החורף של מדיבר מוצעים במחיר אטרקטיבי של 29.90 שקלים בלבד, עד סוף חודש נובמבר 2016 ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים.

סדרת מדיבר:

ויטמינים ותוספי תזונה נוספים לילדים, התורמים בסיוע להגנה הטבעית של הגוף, להתפתחות הילד ולתזונה מאוזנת.

מוצרים נוספים בסדרה: מדיבר מולטיויטמין פורטה, מדיבר כמוסות אומגה 3, מדיבר דובוני אומגה 3 קיד, מדיבר ויטמין D ומדיבר פרוביוטיקה פורטה.

המוצרים נמכרים ברשתות הפארם, בתי המרקחת, בתי הטבע ובכל בתי המרקחת של קופות החולים.

אתר מדיבר: www.medibear.co.il

*30% פחות סוכר מסדרת מוצרי מדיבר הקודמת (ויטמין סי, מולטיויטמין+, מגה מולטיויטמין, מגה פרופוליס ואכיניצאה)

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות