אחריהם ואחריהן לצה"ל

מנתונים שפרסם אגף כוח אדם בצה"ל עולה: בגיוס הגברים קריית ביאליק במקום הראשון בין הערים במטרופולין חיפה בגיוס לצבא. בגיוס הנשים נמצאת קריית ביאליק במקום החמישי בין ערי הצפון.

בתמונה: נתוני הגיוס לצה"ל. מערכת החינוך בעיר שוב ושוב מוכיחה את איכותה, לא רק בתוצאות בחינות הבגרות אלא גם בחינוך הערכי-החברתי"

בתמונה: נתוני הגיוס לצה"ל. "מערכת החינוך בעיר שוב ושוב מוכיחה את איכותה, לא רק בתוצאות בחינות הבגרות אלא גם בחינוך הערכי-החברתי"

צה"ל פירסם את נתוני הגיוס השנתיים המציבים את החיילות והחיילים של קריית ביאליק בצמרת הערים בישראל. קריית ביאליק היא היחידה בקריות, שגם הבנות וגם הבנים, נמצאים ברשימת ה־20 המובילות במדינה.
קרית ביאליק נמצאת במקום הראשון במטרופולין חיפה בגיוס הגברים ובכלל המדינה במקום ה־17. עליה מרשימה של 9 מקומות ברשימה הארצית לעומת השנה שעברה.
בנשים, קרית ביאליק היא החמישית בצפון הארץ ובמקום ה־17 במדינה (ללא שינוי לעומת השנה שעברה). 91 אחוזים מבנות הקריה משרתות שירות משמעותי.
ראש העיר, אלי דוקורסקי, בירך את בוגרי מערכת החינוך בביאליק: "אני גאה בכם, בנות ובני קרית ביאליק. אתם דור ערכי החדור שליחות במיצוי הלחימה ובנכונות להתגייס לצה"ל. מערכת החינוך בעיר שוב ושוב מוכיחה את איכותה, לא רק בתוצאות בחינות הבגרות אלא גם בחינוך הערכי-החברתי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק