נשר זכתה בחמישה כוכבי יופי

אחרי שזכתה ב"אות קלינטק" ונבחרה לאחת מ-10 הערים הירוקות בישראל, זכתה נשר גם בתואר "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה", מטעם מרכז השלטון המקומי והמועצה לישראל יפה

בתמונה: אבי בינמו (מימין) ומימון טובול עם התעודה. "הזכייה בתואר המכובד קריה יפה ומקיימת בישראל היא תעודת כבוד לעיר"

בתמונה: אבי בינמו (מימין) ומימון טובול עם התעודה. "הזכייה בתואר המכובד קריה יפה ומקיימת בישראל היא תעודת כבוד לעיר". צילום: איל לרמן

העיר נשר זכתה ב-5 כוכבי יופי בתחרות: "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" לשנת 2016. מדובר בתחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת שמארגנת המועצה לישראל יפה בשיתוף עם מרכז השלטון המקומי. התעודה הוענקה לראש עיריית נשר, אבי בינמו,  ולמנהל אגף שפ"ע בעירייה, מימון טובול, בטקס מכובד שנערך בבית המועצה לישראל יפה בתל-אביב. על התעודה חתומים: מנכ"ל המועצה לישראל יפה, אשל סגל, ויו"ר התחרות, ירמי אולמרט.

יש לציין כי במהלך חודש אוגוסט השנה, ביקר צוות מטעם המועצה לישראל בעיר נשר והתרשם לטובה מהעשייה הרבה בתחומי החינוך, איכות הסביבה, שיפור חזות העיר, קידום פתרונות תחבורה מתקדמים וירוקים, בדגש על תכנון המטרונית ותחנת הרכבת במסגרת פרויקט "רכבת העמק, פיתוח התיירות, והשירות לתושב.

מנהל אגף שפ"ע, מימון טובול, מסר כי זכייתה של עיריית נשר ב-5 כוכבי יופי מצטרפת לפרס נוסף שהוענק השנה לעירייה, "אות קלינטק" והכרזתה של נשר כאחת מ-10 הערים הירוקות בישראל. זאת, כך ציין טובול, הודות לפרויקטים חדשניים של התייעלות אנרגטית, כגון: החלפת נורות במוסדות החינוך ובגני המשחקים לנורות לד, הצבת תאים פולטוולטאים על גגות, קידום תוכניות לעידוד חיסכון בחשמל במערכת החינוך, הקמת כיתות אקולוגיות וגינות קהילתיות בבתי הספר, וכל זאת לצד הקמת גנים ושטחים ציבוריים נוספים תוך חידוש גנים ציבוריים קיימים והתקנת הצללות דקורטיביות בגני המשחקים ומוסדות החינוך בעיר.

עוד ציין טובול כי עיריית נשר התקינה גם מערך נרחב של מצלמות, המסייעות למוקד העירוני לאתר משליכי פסולת ברשות הרבים ולאכוף את החוק. טובול אמר כי בנוסף קידמה העירייה תוכניות לשימור אתרי מורשת ומבנים עתיקים כמו: מתחם "תחנה 4 וחצי" – המבנה ההיסטורי ברחוב המסילה שהיה חלק מרכבת העמק, והיום הוא אתר לפעילות חינוכית ותרבותית, פעלה גם לעידוד התחבורה הציבורית, לתחום הנגישות – והנגשת מוסדות ציבור לאנשים בעלי מוגבלויות, השלימה את פרויקט תחנות האוטובוס החדשות והמונגשות, וכן פרויקטים נוספים לעידוד ההתנדבות בקהילה.

 

ראש העירייה, אבי בינמו, אמר: "הזכייה בתואר המכובד קריה יפה ומקיימת בישראל היא תעודת כבוד לעיר. זו תעודת כבוד גם ובעיקר לעובדי העירייה המסורים: עובדי מחלקת ההנדסה, ואגף שפ"ע המאגד בתוכו את עובדי האחזקה והתחזוקה, הגינון, והתברואה, שעומלים יום יום, שעה שעה, ודואגים לכך שנשר תהיה עיר ירוקה. עיריית נשר ממשיכה להשקיע בשיפור חזות העיר, עיצוב המרחב הציבורי, קידום פרויקטים סביבתיים וחינוך לעתיד ירוק יותר".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר