"נסענו לאילת ברכב וגל אמר לי 'תביאי לי רגע את התיק שלי' כשהוא נוהג, ואז הוא אמר לי 'תוציאי לי רגע את הקופסא ושימי את השיר שלנו' עשיתי את זה ואז הוא אמר לי 'תתחתני איתי?' ואני צעקתי כן כן…"

ליאל אלנקווה כמעט והציעה לעצמה נישואין, לא רוצה לעשות טראש דה דרס, עברה לגור עם בן הזוג אחרי הדייט הראשון ומכינה הפתעה טעימה לאורחים בחתונה. החיפאית הכי צבעונית מתחתנתתתתת…..
מהדייט הראשון עברו לגור ביחד. צחייק ואלנקווה. צילום: נדב בורלא

מהדייט הראשון עברו לגור ביחד. צחייק ואלנקווה. צילום: נדב בורלא

מציעה לעצמה.... אלנקווה. צילום: נדב בורלא

מציעה לעצמה…. אלנקווה. צילום: נדב בורלא

הפתעה טעימה. צחייק ואלנקווה. צילום: נדב בורלא

הפתעה טעימה. צחייק ואלנקווה. צילום: נדב בורלא

הבחורה הכי צבעונית, שמחה ומאושרת בעיר תהפוך בחודש הבא למאושרת עוד יותר כאשר תעמוד מתחת לחופה עם בחיר ליבה… ליאל אלנקווה וגל צחייק שהכירו לפני שנתיים כשהוא התחיל איתה ב… פייסבוק… ומהדייט הראשון השניים עברו לגור ביחד לאחר שהיא נסעה אליו מחיפה עד להוד השרון והוא חזר איתה כדי שלא תישן לבד ומאז הם ביחד, לא נפרדים לרגע. טרו לאב סטורי… השניים פתחו יחד מכללה ללימודי NLP – הגדולה ביותר בארץ בתל אביב ומתכוננים במרץ לחתונה ואפילו הצטלמו לכבוד האירוע בצורה מיוחדת…

אלנקווה, מזל טוב! נו, איך הייתה ההצעה?

איך? אני הצעתי לעצמי…. נסענו לאילת ברכב וגל אמר לי 'תביאי לי רגע את התיק שלי' כשהוא נוהג, ואז הוא אמר לי 'תוציאי לי רגע את הקופסא ושימי את השיר שלנו' עשיתי את זה ואז הוא אמר לי 'תתחתני איתי?' ואני צעקתי כן כן… זה היה חווייתי ממש.

הלכתם על צילומי אחרים, מה?

לגמרי. מה נעשה עוד פעם טראש כמו כל הבנות האלה בשמלה הלבנה? נשפוך צבע ונזהם את המדינה? מה פתאום…. אז עשינו תמונות של חיי היום יום שלנו עם הצלם נדב בורלא שהוא אחד המוכשרים שיש.

מה ההפתעות בחתונה?

זה יקרה בחודש הבא בנסיכה ושם… עושים לי תפריט מיוחד…. זה הולך להיות טעים…..

ומה עם המסיבות בגושפנקא?

עדיין ממשיכים, כל שבועיים עושים שמח!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה