"תחשבו איזה אושר זה יגרום לכולם. לכם- שאתם מפנים את הארון לבגדים חדשים ולנזקקים שממש ממש צריכים פריטי חורף. איזו מתנה נהדרת ליומולדת שלי! תודה מראש❤". דפנה צורי במעשה מבורך…

דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין ביקשה מהחברים שלה בפייסבוק שיתרמו את הבגדים שהם לא משתמשים בהם על מנת שאפשר יהיה למכור אותם ולקנות בכסף ציוד חם לנזקקים שיחולק על ידי מחלקות הרווחה בקריות. ההיענות מדהימה והאיסוף יתקיים עד ראשון הבא אז קדימה, תחממו את הלב, שלכם ושל מי שצריך…
מעשה מבורך. צורי. אלבום פרטי

מעשה מבורך. צורי. אלבום פרטי

השבוע חגגה דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין את יום הולדתה והפתיעה את אלפי המברכים בבקשה מיוחדת למתנה לכבודה כאשר כך רשמה לכל החברים בעמוד הפייסבוק שלה "בבקשה תקראו את הפוסט עד הסוף כי זה ממש ממש חשוב לי. השבוע יש לי יומולדת ורציתי לבקש מכל חבריי בפייסבוק מתנה. בימים אלו, כולנו עושים סדר בארון הבגדים. חורף/קיץ. בטוח שיש לכם בגדים שכבר אינכם לובשים. אשמח אם עד ה 4.12, תביאו בגדים אלו למשרדי היכל התיאטרון במוצקין (החשמונאים 77, קריית מוצקין). חברותיי ואני נמיין, נסדר ונמכור אותם במחירים של בין 10- 50 ש"ח לפריט. בכסף שייאסף נקנה לנזקקים פריטי חורף (באמצעות מחלקות הרווחה). תחשבו איזה אושר זה יגרום לכולם. לכם- שאתם מפנים את הארון לבגדים חדשים ולנזקקים שממש ממש צריכים פריטי חורף. איזו מתנה נהדרת ליומולדת שלי. זו תהיה יום ההולדת הכי שמחה שלי. תודה מראש❤"…. ולא עברו ימים אחדים והמתנות אכן החלו לזרום ובערמותיהם ודפנה הנרגשת הודתה לתורמים "זה רק חלק משקיות הבגדים שקיבלתי מכם ליומולדת, חבריי הטובים בפייסבוק. תודה! להזכירכם, האיסוף מתקיים עד ה 4.12. אז נמיין את כל הבגדים/נעליים ונעמיד למכירה במחירים נמוכים במיוחד. בכסף שייגבה נקנה מוצרי חורף לנזקקים. האיסוף מתבצע בהיכל התיאטרון במוצקין, החשמונאים 77. בימים א'- ה' בין השעות 8:30-21:00 . תבורכו."

דפנה, מעשה מבורך, מאיפה הגיע הרעיון?

העולם שלנו היום מאוד וירטואלי כלומר החיים נמצאים בפייסבוק ויש לי חברים שמבקרים בבית שלי ואני בשלהם בפייסבוק והחלטתי שאם הם חברים, אני יכולה לבקש מתנה והיא לא כ"כ מסובכת. כולם מסדרים בגדים לכבוד החורף ואת הבגדים שיתרמו ואנחנו נאסוף נמכור בין 10 ל 50 שח כשהכסף הולך לקנייה של גרביים, טרנינגים, שמיכות, תנורים ודברים חמים על מנת לחמם את הלב ואת האנשים… המוצרים יועברו ישירות לכל מחלקת הרווחה בקריות.

את מרוצה מההיענות?

מאוד! הכמויות של הנעליים, משחקים, בגדים וכו' היא אדירה. זה מחמם את הלב, פשוט תענוג גדול.

מתי תיערך החלוקה?

נצטרך למיין את הכל, יחד עם חברות טובות שלי שמתגייסות לעניין, כשגיוס התרומות יתקיים עד יום א' ובשבוע הבא נמיין ונתחיל למכור בעוד כשבועיים ולאחר מכן נרכוש את המוצרים ונעביר למחלקות הרווחה, נקנה את כל ציודי החורף, כל מה שיכול לחמם. האמת היא שמביאים לנו לכאן בגדים איכותיים, אפילו חנויות תרמו לנו בגדים, עם הטיקטים! זה לא מובן מאליו וזו הזדמנות נהדרת להגיד תודה רבה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה