"בשביל חבר עושים הכל. העיקר שכולם חולצו בשלום."

באמצע הטירוף שאחז בעיר בשרפה הגדולה ביום חמישי, קיבל מיקי גרעיני פנייה מיונתן סגל שיעזור לו למצוא ולחץ את אימו, השחקנית רות סגל, מאחר והוא לא נמצא בעיר. מיקי תפס צוות כיבוי ועלה לכיוון הבית בכרמל. לכולם שלום.
העיקר שכולם בסדר. מיקי ועומר גרעיני. אלבום פרטי

העיקר שכולם בסדר. מיקי ועומר גרעיני. אלבום פרטי

עוד סיפור יפה שעולה מהסופ"ש האחרון… בשיא הלהבות בחמישי האחרון פנה השחקן יונתן סגל הזכור לכולנו מאסקימו לימון, לחברו בחיפה מיקי גרעיני וביקש ממנו לשלוח שוטר לביתה של אימו, השחקנית רות סגל, על מנת שיפנו אותה. מיקי לא הצליח להשיג ניידת משטרה, אז הוא יצא בכוחות עצמו, עזב את עבודתו בחנות הפרחים בהדר, ונסע עם כוחות כיבוי לחלץ את האימא רות סגל מאחר ויונתן לא היה באזור. כשהגיע מיקי למקום הבית היה שרוף ורות כבר חולצה. צוותי הכיבוי ביקשו ממנו לעזוב מהר את המקום לפני שהוא ייפגע מהאש, אז פנה מיקי וחזר לביתו שברחוב יערות וגילה כי בנו האהוב, עומר כבר פונה מהמקום ושבכל האזור אוחזת אש. אז הוא עזב את המקום לחפש את בנו.

גרעיני, אין פחד?

בשביל חבר עושים הכל. חילצו את רות לכיוון האוניברסיטה ממש לפני שהגעתי לאזור. התקשרתי ליונתן ואמרתי לו שאני באזור עם צוות כיבוי והוא אמר לי שכבר פינו אותה ומהלחץ לא הספיק להודיע. חזרתי לבית שלי שגם הוא כמעט נשרף בשרפה הגדולה.

ומה עם עומר והבית?

עומר בסדר גמור, תודה לאל והבית לא ניזוק. העיקר שכולם חולצו בשלום.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם