היי סקול פסטיגל חנוכה 2016

לאחר ההצלחה המסחררת בשנה שעברה, בה הושק היי סקול פסטיגל בגרסת המופע העלילתי ועמו הסרט המקדים, המציג את הסיפור, הדמויות וחלק מהשירים, ממשיכים גם השנה במסורת, עם היי סקול פסטיגל 2- ההמשך . והפעם "הגמר הגדול "

היי סקול פסטיגל חוזר-חנוכה 2016

pestigal-group-finall-xישראל קטורזה * אליאנה תדהר * סטטיק ובן-אל תבורי * שירן סנדל

* תובל שפיר* עומר דרור* איציק כהן * מיכל ינאי * דניאל מורשת

* אושרת אינגדשט * נווה צור * עודד פז

כוכב אורח: רמי קלינשטיין

לאחר ההצלחה המסחררת בשנה שעברה, בה הושק היי סקול פסטיגל בגרסת המופע העלילתי ועמו הסרט המקדים, המציג את הסיפור, הדמויות וחלק מהשירים, ממשיכים גם השנה במסורת, עם היי סקול פסטיגל 2- ההמשך  .

והפעם "הגמר הגדול "

במאי חנוך רוזן,  מחזה ושירים – אורי גרוס.

את שירי המופע הלחינו מיטב היוצרים :

רמי קלינשטיין, קובי אוז, אוהד חיטמן, דורון מדלי ועוד

בהיי סקול פסטיגל השנה נוכל לעקוב אחר כמה מהדמויות אותן הכרתנו בשנה שעברה, ולהיסחף עימן יחד בעלילה מותחת ומרתקת :אליאנה תדהר, דניאל מורשת, שירן סנדל ועוד –  ולצדם כוכבים חדשים המצטרפים להייסקול 2  – ישראל קטורזה, תובל שפיר, איציק כהן, רמי קלינשטיין, סטטיק ובן-אל תבורי, מיכל ינאי ועוד.

גם השנה לקראת הפסטיגל יעלה סרט עלילתי בן כ-50 דקות שיציג את הדמויות המוכרות והחדשות, הסיפור וכמובן חלק מהשירים –  תסריט אורי גרוס, במאית: קרן חכמה

אז מה יקרה השנה?

עברה שנה מאז התהפוכות והדרמות ב "היי סקול פסטיגל" במופע בשנה שעברה –

כיתות השקופים והאלופים היריבות מתיכון גל הפכו ללהקה אחת מצליחה ופופולארית –

להקת תיכון גל: אליאנה תדהר, שירן סנדל, דניאל מורשת, אושרת אינגדשט ונווה צור – הם עכשיו להקה אחת מגובשת ומצליחה. כל כך מצליחה שאף הגיעו לגמר הגדול והמדובר של "הכוכבים של סיימון" – תחרות השירה הטלוויזיונית של כל התיכונים בישראל, התיכון הזוכה  ייצג את ישראל באירופה וגם יקבל פרס כספי גדול!

המורה לקולנוע יהודה נסע לחו"ל – ולקראת הכנות לגמר מגיעה מורה חדשה שמקבלת את האחריות על מופע הגמר (מיכל ינאי)  – אבל היא מורה לתנ"ך ולא מבינה כלום במוזיקה ובבמה. וכאילו כל זה לא מספיק מלחיץ, עדיין אין להם שיר..

בתוך כל הלחץ יש דמות אחת שמצליחה מעט להקל על ההיסטריה, ישראל (קטורזה), הבעלים החדש של הקפיטריה. דווקא הוא, הופך להיות האוזן הקשבת לכולם.

עוד מצטרפים לחבורת תיכון גל  : סטטיק ובן אל – שני תלמידים חדשים  עם סוד גדול- הם מתחזים לילדי עשירים מפונקים, כשבמציאות הם למעשה, חסרי אמצעים ונאלצים לעבוד אצל ישראל בקפיטריה, מבלי שאף אחד יידע.

בגמר הגדול של "הכוכבים של סיימון" עומדת להתחרות מול להקת תיכון גל הלהקה של התיכון הכי עשיר והכי מתוקתק בארץ – תיכון סביוני סביונים.

סיימון סטאר – דמוי  סיימון קאוול,  גדול מהחיים בגרסה ישראלית (איציק כהן),  מגלה הכישרונות הגדול בישראל,  20 שנה שהוא מצליח להפוך בכל עונה בתוכנית הטלוויזיה המצליחה שלו הכוכבים של סיימון, את אחת מלהקות התיכונים להצלחת ענק. את זה כולם יודעים ומעריצים. אבל…..  סיימון הוא מושחת והמשחק למעשה מכור – סיימון  מסמן מראש את הזוכה שלו, גורם לו לזכות ואז מייצג אותו ומרוויח המוווון כסף. למרבה המזל הרע של תיכון גל – השנה סימן סיימון  את תובל – כוכב תיכון סביונים – (תובל שפיר) – יש לו גם דיל עם מנהל בית הספר של "סביוני" (עודד פז) והוא יעשה הכול כדי שתובל ינצח את תיכון גל בגמר.

עומר נסע עם ההורים שלו לארצות הברית עוד לפני הגמר הגדול, ומתכנן לכבוש את ה -NBA             אליאנה והוא נפרדו אבל בלילות הם עדיין מדברים בסקייפ.. האם טלפון מסתורי מאליאנה יחזיר אותו לארץ היישר לגמר הגדול שבו משתתפת להקת ״תיכון גל״?

במקביל, אליאנה כוכבת להקת תיכון גל שומרת סוד כואב – היא זקוקה נואשות לסכום כסף גדול כדי לממן טיפול רפואי  יקר באביה החולה ולהציל  חייו . לרגע חולפת במוחה מחשבה לבקש מחבריה את סכום הזכייה במידה ויזכו בגמר,  אך כשהיא שומעת את כל  החלומות של חבריה ועל התוכניות מה יעשו עם הכסף הגדול. היא מעדיפה לשמור על סודה

כשסיימון סטאר שומע את הלהיט הענק שמכינה להקת תיכון גל לגמר – הוא מחליט שחייב לעשות הכל כדי להרוס להם את השיר. בשיא העלילה וכשהוא מצליח לגלות את סודה של אליאנה – מציע לה את הכסף לטיפול באביה  מראש ,רק בתנאי שלא תגיע להופעה ותבגוד בחבריה.

האם אליאנה תבגוד בחבריה?

האם החברות תנצח בסופו של דבר?

האם אליאנה תעז לספר לחבריה את סודה ?

ומי ינצח בגמר הגדול של הכוכבים של סיימון?

כמו בשנה שעברה, כך גם השנה  מקפיד הפסטיגל לצד מופע עדכני, מרתק, מותח ומסעיר להעביר לילדים ולבני הנוער גם מסרים חשובים כאלה שיגרמו למחשבה ואף לפעולה. בשנה שעברה בחר הפסטיגל להאיר זרקור ענק על תופעת השיימינג ברשת בקרב ילדים ובני נוער, לחדד את ההשלכות והכאב הרב הכרוך בתופעה האיומה.

בהמשך ישיר לכך, השנה נדגיש את הצורך והחשיבות בלספר, לשתף לא לשמור בבטן. הצעד הראשון לבקשת עזרה ולפיתרון כל בעיה, הוא לשתף . אסור לשמור בבטן

תמיד כדאי לשתף מישהו שסומכים עליו – חבר, הורה, מורה, אח –  תמיד יש מישהו קרוב שיוכל להראות לך את הדרך החוצה, גם כשהכול נראה אבוד  וללא מוצא.

וגם שיר חדש נוסף " תעשו לייק לעולם" .. שבנימה קצת יותר קלילה, שואף  לומר לילדים ולבני הנוער, שאם רק ירימו את הראש מהמסך, יבחינו שהחיים מסביבם מרתקים , מעשירים , ומסעירים , יותר אפילו מכל מה שקורה במסכים מהם הם לא מרימים עיניים.  ומזמין אותם ואותנו  לצאת מהבועה אל העולם האמיתי…..

מפיקים: מיקי וירון פלד , סולן הפקות

במאי: חנוך רוזן

כתיבה ומילים לשירים: אורי גרוס

במאי משנה: עמית אפשטיין

במאי משנה וכוראוגרף : עוז מורג

ניהול מוסיקלי: טל פורר

עיצוב תלבושות:  ונטע הקר

עיצוב תפאורה: מיכאל קרמנקו

עיצוב תאורה: רונן נג'ר

וידאו ארט :  שי בונדר

מפיקה ראשית :נטע אמיתי

מפיקה בפועל : שני רביץ

 

חיפה – מרכז הקונגרסים – 2 סיבובים:

חיפה (סיבוב 1, מרכז הקונגרסים) – 3.12 ועד ה 17.12– כרטיסים קופות חיפה 04-8662244

חיפה (סיבוב 2 מרכז הקונגרסים)  7.1.2017 ועד 12.1.2017 – כרטיסים – קופות חיפה 04-8662244

שיתופי פעולה מסחריים והנחות  – היי סקול פסטיגל 2

מחיר מלא  172 ₪

ועדים 114 ₪ 

שופרסל  69 ₪ לרוכשים ב 30 שקלים ומעלה ממוצרי מותג שופרסל

מנויי ידיעות אחרונות 89 ₪

מנויי הוט 89 ₪

 

https://www.youtube.com/watch?v=mtoo2W2ze9E&authuser=0

https://www.youtube.com/watch?v=BR0Hi8XPC-k&authuser=0

https://www.youtube.com/watch?v=WIquIqyiVgU&authuser=0

https://www.youtube.com/watch?v=dB2urgqBQpE&authuser=0

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור השקת הרכבלית בחיפה - האם תשתמשו בה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי