שמעת מה שמעתי – מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי

נועה קירל – תן לי סימן

היא פרובוקטיבית מדי לגילה, איך אבא שלה מרשה לה לרקוד במועדונים של אנשים שכפולים מהגיל שלה, תנו לה להיות קצת ילדה, היא לא עדי ביטי ובטח לא רוני סופרסטאר. עכשיו, אחרי שהוצאנו את המשפטים הגנריים והצפויים מהמערכת – בואו ניזכר שנועה קירל פרצה לתודעה כזמרת. נכון, היא רק בת 15 ונוהגת כבוגרת, אבל נסו לנקות את רעשי הרקע – ולהתייחס למוזיקה שלה.

קירל החלה את דרכה ב"סלפי עם קהל של משתוללים" (מתוך: קילר) שהפתיע בעיקר את הצופים שציפו לראות זמרת בגילאי ה־20 וקיבלו ילדה שרוקדת ושרה כמו גדולה. אלון דה לוקו ידע מה הוא עושה, וכשהסוכן רוברטו בן שושן נכנס לתמונה היה ברור שהילדה הזאת כאן כדי להישאר. אחר כך הגיעו "רק אתה" ו"חצי משוגע", ומיני־יריבות לצורכי יח"צ עם הגרסה הפוריטנית עדי ביטי, וקמפיינים לכל מה שמודבק על פוסטר, אבל בעיקר המון רעש ובאזז שלעתים הסיחו את הדעת שמדובר בזמרת לא רעה בכלל.

בשיר "תן לי סימן" קיים דגש גדול על ההפקה (דולב רם ופן חזות, שעבדו כבר עם אייל גולן ועדן בן זקן) שהופכת את הסינגל לשיר מועדונים קלאסי. ואולם קולה של קירל לא נעלם בתוכו, כולל עלייה יפה באזור הסי פארט, והיא בפרונט ולא מלווה את המוזיקה כנהוג בשירים בסגנון הזה.

בקליפ המצורף לשיר כבר יצוצו הטענות הממוחזרות. מה שייכים הריקודים הסוערים האלה בבית הנטוש, לילדה שצריכה להכין שיעורי בית ולהתכונן לבגרות בלשון? למה היא לא יכולה פשוט לשיר ולתת למוזיקה לדבר בשבילה? התשובה ברורה – נועה קירל היא זמרת פופ, עדכנית, שמבינה מהו המכלול הנכון כיום – שירה, ריקוד, קריצה לצופה – שעובד. ובינתיים זה עובד.

 

קרן טננבאום – השלמות

בסרט הדוקומנטרי זוכה האוסקר "20 צעדים מהתהילה" מסופר סיפורן של זמרות הליווי של סטינג, ברוס ספרינגסטין, סטיבי וונדר ועוד. אלה שתמיד היה להן את הקול ולא את הכריזמה. אלה שהיו חלק מההצלחה של הזמרים אותם ליוו, אך רק חלק, כי את התהילה עצמה גרפו אלו שבקדמת הבמה. לקראת סוף הסרט מנסות כמה מהזמרות לצאת מהצל, וללכת את אותם 20 צעדים קדימה. את ההמשך נותיר באפילה לטובת אלה שירצו לראות את הסרט (מומלץ), אך הייתה מה שהייתה תוצאת הצעד שלהם – על האומץ עצמו כבר צריך להצדיע להם.

וזהו גם סיפורה של קרן טננבאום, שפרצה כ"כנרת של שלמה ארצי" לפני כמעט עשור. היא הצטרפה לקאסט הרחב של ארצי, אך בתוך תוכה ידעה שגם יומה באור הזרקורים יגיע. ועכשיו הוא מגיע.

טננבאום הוציאה את "השלמות", סינגל שני מתוך אלבום הבכורה, וכמו התאימה את עצמה לחורף ומביאה שיר שמרחף לו בין השורות. השיר עצמו נפתח בעדינות, כמעט ורק ווקאלי, ולאט לאט בעזרת התופים הופך לשיר בסגנון דאב משולב במארש צבאי (עד שלא תשמעו לא תבינו).

בקליפ עצמו מזכירה טננבאום כנרת ישראלית מפורסמת מעט יותר בשם מירי בן ארי, שזכתה בגראמי על Jesus Walks שכתבה לקניה ווסט. בן ארי הוציאה את הכינור מתצורתו ה"קלאסית", והנגישה אותו למוזיקה המודרנית. כך גם טננבאום, שבקליפ מנגנת לאישה מבוגרת וכמו השיר, כך גם הנגינה מתגברת ומתפרצת עד לקטרזיס בו שתיהן רוקדות ומשתוללות עם הכינור.

ואולי כל הקליפ והשיר משול לטננבאום עצמה, שלאט לאט מתחילה לפרוח ולעשות את הצעדים הראשונים שלה לבד, 20 צעדים קדימה אל קדמת הבמה. אמנם אלה לא האורות המהבהבים של קיסריה בינתיים, אבל גם שלמה ארצי התחיל בהופעות מול סטי"לנים.

 

אגם בוחבוט – עושה לי טוב

עשינו הפסקה קצרה, וחזרנו אל בני הנוער – הפעם הגיל ירד בשנתיים לכיוון בר המצווה, אל אגם בוחבוט. גם פה מעורבים הצמד דולב רם ופן חזות, שהפעם התאימו לבוחבוט את סגנון הרגאטון שמלווה אותה מאז נטשה את בית הספר למוזיקה. באופן אישי חשבתי שבוחבוט הייתה צריכה לדבוק בסגנון הבלדות שריגש מדינה שלמה ונתן לה את המקום הראשון בהליכה, אך מצעדי ההשמעות חלקו עליי כשהוציאה את "כמו בריו" וחרכה כל תחנה אפשרית. השיר, שהזכיר את "hit me baby one more time" של בריטני ספירס מינוס המיניות המתפרצת, נצץ מרוח נעורים ושמחה. אם נחבר אותו לזמרת ישראלית – גם רינת בר הייתה בגיל 12 כשהוציאה את "פיו" והביאה את אותה הרוח.

לטעמי הקול של בוחבוט חזק ומרשים מדי כדי "להתבזבז" על שירי רגאטון, שעיקר הדגש בהם הוא על המוזיקה והקצב, ופחות על הווקאליות של הזמר שמוביל את השיר. למרות שגם השיר הנוכחי הוא בקצב טוב, וסביר להניח שיתפוס את היוטיוב. מצד אחר, בוחבוט, כזכור, היא רק בת 13 ורגאטון הוא הקצב שתופס בשנתיים האחרונות את הילדים. כשתגדל – יקבל קולה את מרכז הבמה, כמו שהוא ראוי, ונזכור את הילדה שריגשה מדינה שלמה.

 

ספוטניק היי פיי – חילזון

"לאן זוחל חילזון? במעלה ההר על המרום". כמה פשוט, ככה מעורפל. להקת הדאב "ספוטניק היי פיי" מפציעה בשיר חדש, מהפנט כמו קודמיו, ואין ברירה אלא להטות אוזן לשירה הכאילו מבולבלת של הסולן אדיק מיטגרץ  ולרקע הסמי־חללי שעוטף את השיר. להקה מפורסמת קצת יותר, פרודיג'י, שילבה כבר בתחילת שנות ה־90 את הדאב החללי הנ"ל ב־out of space, רק שכאן מדובר בכל השיר ולא במוטיב מתוכו.

בשיר הנוכחי מתואר מסעו הארוך של חילזון בין כיכרות וערים נסתרות, בין מוקדי הכוח והשכבות החלשות. המסרים ברורים למדי, גם אם מסתתרים תחת מעשייה עמומה על "חילזון שלא ממהר/לא סופר את הזמן שעובר/לא שואל כמה נשאר/לא זוכר מאתמול, לא פוחד ממחר".

חברי "ספוטניק היי פיי" הירושלמים כבר הבריקו עם "אלכס פישמן" – אותו שומר לילה שמגן על רכושם של בעלי המניות. מעט מילים, לא מעט משמעות. גם "אלכס פישמן", גם "עב"ם" (הסינגל השני) וכמובן גם "חילזון" נעים על אותו ריתמוס ג'מייקני פסיכדלי, אבל אל תתנו לקצב האיטי והמרחף להטעות אתכם – המילים צועקות דרכו מחאה, וכדאי להקשיב. ואם לא בא לכם להתעמק במסרים תת־הכרתיים שזולגים משירים – גם המוזיקה תספיק כדי להחזיק אתכם קשובים ואפילו קצת נעים בכיסאות לצלילי הדאב. אני אישית כבר מחכה לשיר הבא.

 

RENNO feat. Hen & Gili – Perfect Is Dead

מסור מנסר עץ, פטיש דופק על מתכת, פעמונים מצלצלים – והכל מתחבר לאיטו לכדי הרמוניה קצבית. אם פינק פלויד עשו זאת ב"time" מתוך האלבום "Dark side of the moon" וכמובן ב""alans psychedelic breakfast מתוך "Atom heart mother" – תמיר מוסקט והלייבל החדש שלו, Ape records, כמובן שיכולים להגיע לרמה הזאת.

הצלילים שפותחים את perfect is dead, הסינגל השלישי בהוצאת הלייבל, מתארים את הליך בניית הוויולה החשמלית של רן שם טוב, סולן "איזבו" שהחליט כי משעמם לו מדי לנגן רק על ויולה או על גיטרה חשמלית. שם טוב, חבוב יצירתי לאורך כל הקריירה שלו (חפשו את ההרכב "שרי ורונה" שהקים ביחד עם זוגתו, שירי הדר), תמיד ידע להפתיע ולהביא משהו שטרם חשבו עליו שלאו דווקא קשור לגיטרה־בס־תופים הסטנדרטי. השיר הנוכחי לא שונה.

השילוב בין שם טוב למוסקט החל כבר בסוף שנות ה־80 במסגרת "איזבו", וכעת נדמה כאילו קלישאת הרכיבה על האופניים לא יכלה להשתלב טוב יותר. הסימביוזה בין השניים שמביאה את הפסיכדליה האיטית של שם טוב שרק מחכה להתפרץ, עם הגרוב של מוסקט שנותן גרסה שיש שישייכו אותה לז'אנר שלעתים אפילו קורץ טיפ טיפ להיפ הופ. קשה להגדיר את השיר ולתחום אותו במסגרת ראויה, מכיוון שהשניים, במהותם, פורצי גבולות. קצת מזרחית, טיפ טיפה דיסטורשן, תיבול הודי, נגיעות של היפ הופ בבתים ושילוב מצוין של זמרות הליווי חן יאני וגילי סער – הכל מתרכז לכדי יצירה נוספת של Ape records שמוכיחה כי ההבטחה למשהו שונה בנוף הישראלי בהחלט מקיימת.

 

בשמחות – האזרח י' מאחל

כמה כיף לאהוב את דני סנדרסון, נכון? סנדרסון פרץ לחיינו בתחילת אי שם בשנות השבעים, כחלק ממייסדי להקת "כוורת", ומאז מילא את חיינו המוזיקליים במוזיקה ידידותית, מלודית, נעימה, איכותית ובעיקר כיפית. "גזוז" "דודה", שלל להיטיהם ואלבומי הסולו של סנדרסון מילאו את תפקידם נאמנה, ושמרו גם על האיכות וגם על אהבת הקהל. סנדרסון חוגג השבוע 66, לקראת אלבום סולו נוסף (מתוכו כבר יצאו שלושה סינגלים מוצלחים וסנדרסוניים), אבל אנחנו נציין דווקא את שיר הנושא של הדיסק הקודם, "לא יפריד דבר", שיצא לפני כשבע שנים. מזל טוב.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין

 • ממש לא האמפייר סטייט. אילוסטרציה.

  היומן של מיכל מתוך "חצי אני"

  "כולם הרי יודעים שחיי הרווקות לאחר שנות השלושים ממש לא נראים כמו בסדרה סקס והעיר הגדולה. למה עולם הדייטים כזה מתיש, ולמה תמיד אני חושבת שאני יכולה לשנות את אלו שאומרים שהם לא מחפשים קשר מחייב?" הטור של מיכל שחר מתוך ספרה "חצי אני" בהוצאת "צמרת.
 • ממש לא האמפייר סטייט. אילוסטרציה.

  היומן של מיכל מתוך "חצי אני"

  "כולם הרי יודעים שחיי הרווקות לאחר שנות השלושים ממש לא נראים כמו בסדרה סקס והעיר הגדולה. למה עולם הדייטים כזה מתיש, ולמה תמיד אני חושבת שאני יכולה לשנות את אלו שאומרים שהם לא מחפשים קשר מחייב?" הטור של מיכל שחר מתוך ספרה "חצי אני" בהוצאת "צמרת.
 • מולטי תרגילים מבית רמית אטיאס לקיץ חטוב במיוחד (וידאו)

  מולטי תרגילים לחיטוב הגוף במיוחד לקיץ: גם השבוע כוהנת הכושר והפילאטיס רמית אטיאס מנדבת לנו תרגילים שיהפכו אותנו לחטובים במיוחד >>>
 • קליש רותם: "כמות המחבלים סביבי עצומה"

  בראיון ראשון לתקשורת המקומית מאז נבחרה, מדברת ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, על הכל. על שלטון יהב: "נעשו כאן דברים לא תקינים. בקרוב אחשוף הכל לציבור", על מצב הרווחה העגום בעיר: "חיפה הרבה יותר ענייה ממה שחשבתי", על הביקורת שחטפה מכל עבר: "דברים ישתנו במהלך הקדנציה" וגם: על פינוי המפעלים המזהמים, הקמת נמל המפרץ, ההתבטאויות המקוממות של רג'א זעתרא, נציגי הליכוד שנותרו מחוץ לקואליציה ועל קשריה הקרובים עם משרד ראש הממשלה 
 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

  רגע לפני עונת הרחצה: הכל על ניתוחי חזה

  בחזה מורם: הקטגוריה המבוקשת ביותר בתחום הפלסטי היא שינוי גודל וצורת החזה; הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני מנהל מרפאת כללית אסתטיקה מסביר הכל על ההליך
 • "נכנסתי לסטטיסטיקה", אמרה דינה בקול רועד.

  "הותקפתי מינית והחלטתי שזה בחיים לא יקרה שוב"

  מיומנה של סטודנטית: אחרי שלירז הותקפה מינית, היא החליטה שאיש לא יוכל לפגוע בה יותר
 • למה תמיד אני חושבת שאני יכולה לשנות את הבעייתיים?

  "למי את מחכה? את כבר לא ילדה. תתפשרי"

  מיומנה של סטודנטית: יש גיל מסוים שכבר מוזר להיות לבד. האם זה אומר שחייבים להתפשר?
 • "אם את נכנסת מהר מדי למיטה את זורמת. אם לא, את שמרנית"

  מיומנה של סטודנטית: נכנסתם למיטה והוא לא התקשר?
 • תוכיחי לה שהוא עושה לך טוב.

  מה עושים כאשר מפחדים להתאהב?

  איך מתמודדים עם הפחד מהתאהבות ומפגיעה, ופותחים שוב את הלב בפני האדם המיוחד?
 • "היא החברה הכי טובה שלי, אין דבר שהיא לא יודעת עליי ושאני לא יודעת עלייה".

  "התחלתי לצאת עם מישהו, והחברה הכי טובה שלי כועסת עליי"

  היינו עושות הכל ביחד. יוצאות, מבלות, מדברות על הכל. עכשיו התחלתי לצאת עם מישהו, ואני מרגישה שהיא כועסת עליי בגלל זה
 • "כיף לנו יחד, אבל עד שזה מגיע לאינטימיות"

  "כיף לי איתו, אבל אני לא נמשכת אליו"

  הכי כיף לי איתו בעולם. הוא מקשיב לי, מפנק אותי, מצחיק אותי. הבעיה היא שכשאנחנו מגיעים למיטה, אני סולדת ממנו. מה לעשות?
 • צריך לקחת סיכונים כדי להיות מאושרים.

  מיומנה של סטודנטית: האם באמת אפשר להישאר ידידים?

  "אולי עדיף שפשוט נישאר ידידים": האם זהו משפט פרידה קלאסי או משהו שבאמת אפשר ליישם?
 • מיומנה של סטודנטית: מתי להיכנס למיטה עם גבר?

  שאלה שמטרידה נשים רבות היא מתי להיכנס עם הבחור החדש למיטה. אז יש תשובה חד משמעית, וגם: איך תדעי שהוא לא איתך רק בשביל מטרה אחת?
 • אל תחטטו אחד לשני בנייד. תנו אמון.

  "אתה לא אוהב אותי כמו פעם"

  למה בהתחלה הכל מושלם וורוד, ואחרי תקופה האהבה דועכת? כמה טיפים איך לשמור על האש במערכת יחסים
 • תכירו את האדם שמולכם באמת לפני שאתם ממהרים.

  TURN OFF: עשה ואל תעשה בדייט ראשון

  מיומנה של סטודנטית: מה לעשות ומה לא לעשות בדייט ראשון. אתם חייבים לאמץ את זה
 • מי משלם? אתה!

  גבר, תוציא את הארנק בדייט

  הגיע הזמן להכריע בשאלה הנצחית: מי משלם בדייט ראשון? התשובה: אתה. וכל הסיבות לפנייך
 • אלעד. בן 19 בנופלו.

  "הזיכרונות לא מרפים, אין שנייה ביום שאני לא חושבת עליו"

  מוצקין זוכרת: 15 שנה אחרי מותו של סמל אלעד פולק ז"ל מקריית מוצקין בגזרת רמאללה, מדברת אימו אורלי על הגעגועים, על ההנצחה של אלעד בקריית מוצקין ועל הספר שהיא כותבת. ראיון עם מנטורית
 • מיהן החיפאיות הידועות שמובילות קמפיין שמכניס אגרוף לבטן?

  חלי ממן ויערית שושן הן רק חלק מרשימת הנשים שמשתתפות בקמפיין ענק שיצא לדרך
 • "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen