שטראוס קפה משיקה את קפה עלית INTENSE

חברת שטראוס קפה משיקה סגמנט חדש בתחום הקפה המיובש בהקפאה, קפה עליתINTENSE , קפה מיובש בהקפאה בשילוב אספרסו הכולל שני מוצרים:

צילום: בלינק.

קפה INTENSE Extra Strong.קפה מיובש בהקפאה בשילוב 15% אספרסו. צילום: בלינק.

שטראוס קפה משיקה את קפה עלית INTENSE

קפה מיובש בהקפאה בשילוב אספרסו

המוצר מבוסס על טכנולוגיה חדשנית ופיתוח  מוצר במרכז הפיתוח הגלובאלי של החברה בלוד המאפשרת לייצר קפה מיובש בהקפאה בשילוב אספרסו.

חברת שטראוס קפה משיקה סגמנט חדש בתחום הקפה המיובש בהקפאה,  קפה עליתINTENSE  , קפה מיובש בהקפאה בשילוב אספרסו הכולל שני מוצרים:

  • INTENSE – קפה מיובש בהקפאה בשילוב 10% אספרסו.
  • INTENSE Extra Strong – קפה מיובש בהקפאה בשילוב 15% אספרסו.

המוצרים  מאופיינים במשקע עדין וגרגרים של פולי קפה ("חתימה" בשפה המקצועית) ומרקם חלק, עדין ונעים, וברמת קפאין זהה לזו שיש באספרסו

עולם הקפה מתפתח בקצב מואץ, ובשנים האחרונות התפתחו טכנולוגיות חדשות ביניהן

ה – Micro Grind, המאפשרת לשלב בין קפה מיובש בהקפאה לבין קפה אספרסו ולשדרג את צרכני ה-FD לקפה חזק ואיכותי יותר. הצלחנו לפתח קו ייצור,

צילום: בלינק.

INTENSE – קפה מיובש בהקפאה בשילוב 10% אספרסו. צילום: בלינק.

מהמתקדמים בעולם, המאפשר לשלב את האספרסו בתהליך הייבוש בהקפאה ומעמיד אותנו בחזית הטכנולוגית בהשוואה לחברות הקפה האחרות בעולם. התהליך שלנו הוא ייחודי – הוא מגן על האספרסו מפני חשיפה לאוויר במהלך התהליך (מונע חמצון), ומשלב כמות גדולה של אספרסו במוצר. בתהליך זה גם נשמרים הטעם והריח של האספרסו. זה הבסיס לפיתוח של קפה עלית INTENSE.

למוצר הייחודי יש אריזה יוצאת דופן בעיצובה הכוללת מכסה בצורת קפסולה של אספרסו, המייצרת הבנת מסר ובולטות במדף הקמעונאי.

ישראל היא מדינה של אוהבי קפה נמס,  כאשר 6 מכל 10 מכוסות הקפה הנצרכות בבית הן כוסות של קפה נמס.  שווי הקטגוריה עומד על כ-400 מיליון ₪ כאשר 60% ממנה הם קפה מיובש בהקפאה ולא נערכה בו חדשנות משמעותית בעשור האחרון.

המוצר מיועד לאנשים שאוהבים קפה בטעמים חזקים ומובחנים ומעוניינים לגוון בסוג הקפה שהם צורכים.

נדב ארנס, מנכ"ל שטראוס קפה ישראל: "כחברת הקפה המובילה בישראל שפרצה בהצלחה לחו"ל, אנחנו פועלים להכרת הצרכנים, לקיום דיאלוג איתם על מנת להבין את הצרכים העמוקים שלהם ולפתח עבורם מוצרים מתקדמים שנותנים להם מענה.  משיחות עם צרכנים וממחקרים תומכים שערכנו בקרב צרכני קפה מיובש בהקפאה עולה כי כ-50% מהם מצהירים שהקפה היומיומי שלהם כבר לא מספיק חזק עבורם ולפיכך הם מכינים כל כוס קפה עם כמות גדולה יותר של קפה מבעבר. 'קפה עלית' INTENSE, קפה מיובש בהקפאה בשילוב אספרסו, מאפשר לצרכני הקפה המיובש בהקפאה לגוון ולצרוך גם קפה איכותי וחזק וגם ללא צורך במכונה. מבחינת שטראוס קפה, מדובר במדינה הראשונה להשקה ובמידה ויצליח המוצר ישווק במדינות נוספות".

אלעד רביד, מנהל שיווק שטראוס קפה ישראל: ״שוק הקפה בישראל מתפתח בשנים האחרונות בקצב מהיר בדומה למדינות קפה מתקדמות אחרות. אוהבי הקפה בישראל יכולים להיות גאים בהיצע הקפה המגוון והאיכותי ואנחנו שמחים להוסיף לזה את אחד מסוגי הקפה הטרנדיים ביותר בעולם המשלב בין קפה מיובש בהקפאה איכותי ואספרסו אמיתי. הקפה החדש טעים עם וגם בלי חלב, בהמתקה קלה או בלעדיה ואפילו כקפה קר על קרח. אנחנו מעריכים שהוא יהיה תוספת חדשה ומשמחת למגוון הקפה המקומי וגאים בפיתוח הישראלי שייצא מכאן לשווקי הקפה האחרים שלנו.״

על המפעל בגרמניה:

בשנת 2012 שטראוס קפה השלימה הסכם עם החברה (Norddeutsche Kaffeewerke GmbH (NDKW ליד המבורג שבגרמניה, לשם ייצור קפה נמס מיובש בהקפאה ע"י טכנולוגים ועובדי ייצור של שטראוס קפה, הדורש התמחות בתהליכי ייצור מתקדמים והון מושקע רב.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות