מנטוס Jumbo Roll

לכבוד חג החנוכה, מותג מנטוס משיק במהדורה מוגבלת את מנטוס Jumbo Roll – אריזה של גליל ענק, מעוצב וייחודי, שבו ארוזים 6 גלילי סוכריות מנטוס.

חדש ובמהדורה מוגבלת לחנוכה: סוכריות מנטוס בגליל ענק שיספיק לכל ימי החג ואף יותר:

מנטוס-גמבו-רול-2-צילום-אפרת-אשל

מנטוס-גמבו-רול-2-צילום-אפרת-אשל

מנטוס Jumbo Rollאריזת גליל ענק המכילה 6 גלילים של סוכריות מנטוס

לכבוד חג החנוכה, מותג מנטוס משיק במהדורה מוגבלת את מנטוס Jumbo Roll – אריזה של גליל ענק, מעוצב וייחודי, שבו ארוזים 6 גלילי סוכריות מנטוס.

מנטוס Jumbo Roll מוצע במגוון של 3 טעמים אהובים במיוחד: מנטה, פירות ו- Rainbow (מגוון ייחודי של טעמי פירות). עד כה ניתן היה להשיג מארזים מסוג זה בחו"ל או בדיוטי-פרי בלבד, וכעת כאמור הם מגיעים גם אלינו ומוצעים כשי מתוק, צבעוני ומשמח לכבוד חנוכה.

את מארז מנטוס Jumbo Roll במהדורה המוגבלת לחנוכה, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק. מחירו המומלץ לצרכן של מארז המכיל 6 גלילים של סוכריות מנטוס: 19.90 ₪.

כמו כל מוצרי מותג מנטוס, כך גם הסוכריות שבאריזת מנטוס Jumbo Roll הינן בעלות כשרות מהודרת מטעם חוג חתם סופר בני ברק.

מוצרי מנטוס מככבים על מדפי השיווק בישראל כבר למעלה מ-50 שנה! וניתן להשיגם בעשרות טעמים ואריזות.

סוכריות מנטוס מוצעות בארץ במגוון של 11 טעמים שונים ומגוונים בהן גם סוכריות ללא סוכר ובהיצע רחב של אריזות (גלילים בודדים, רביעיות גלילים, קופסאות וכד'). סוכריות מנטוס הן השחקן הראשון בגודלו בקטגוריית סוכריות הלעיסה בישראל.

מותג מנטוס מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל  אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של מוצרי מתיקה ומזון. ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר החברה –  www.l-s.co.il , ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות