הפרס אצלם בכיס

קרית מוצקין מועמדת לפרס החינוך היישובי של משרד החינוך חברי הוועדה ביקרו בעיר כדי להתרשם מהישגיה. "הפרס כבר שלנו, נשאר לכם רק לחתום על האישור"

לרשויות הזוכות יוענק פרס כספי בסך 100 אלף שקלים, שיושקעו בפרויקט חינוכי בתוך הרשות

לרשויות הזוכות יוענק פרס כספי בסך 100 אלף שקלים, שיושקעו בפרויקט חינוכי בתוך הרשות

הוועדה הארצית לפרס החינוך היישובי של משרד החינוך ביקרה בקרית מוצקין, המועמדת לקבלת פרס החינוך היישובי. הוועדה באה להתרשם מהעשייה ומהתרומה הערכית־חינוכית  הרחבה של העיריה ומהמנהיגות החינוכית בעיר.

חברי הוועדה עודכנו כי בשלוחת אלון במוצקין הוקם מרכז חינוכי חדש בהשקעה של מיליון וחצי שקלים, המשרת את תלמידי התיכון וחטיבות הביניים העירוניות.  כמו כן, הוצגו לפניהם הפעילויות החינוכיות המתבצעות על ידי מחלקת הנוער ובמרכז משמעו"ת.

ראש העיר חיים צורי הביע ביטחון בזכיית העיר, ואף אמר לחברי הוועדה: "פרס החינוך היישובי הוא כבר שלנו, כי הצוות הנפלא של אנשי החינוך אצלנו הוא נכס שכל רשות הייתה מבקשת לעצמה. אתם צריכים רק לחתום על המכתב המאשר זאת".

פרס החינוך היישובי מוענק ליישובים שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך, וביצוע תכניות ותהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך ביישובם. במסגרת זכייתם בפרס, מוענק לאותן הרשויות פרס כספי בסך 100 אלף שקלים, שיושקעו בפרויקט חינוכי בתוך הרשות.

הרשויות הזוכות צריכות להצטיין בפעילויות ייחודיות: חינוך למעורבות בקהילה, ביצוע יוזמות חדשניות לקידום למידה משמעותית, ביצוע תוכניות הכלה וקידום הישגים לימודיים וצמצום פערים.

בשנה שעברה זכו בפרס: בנימינה־גבעת עדה, גדרה, ירושלים, כפר ורדים, נצרת ופתח תקווה.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין