מפגש מהספרים

קרית ביאליק מקיימת ערבים ספרותיים תחת השם "מפגש מהספרים", כשבמהלך השנה ישתתפו הסופרים דורית רביניאן, עמוס עוז, אמנון ז'קונט, צרויה שלו ואתגר קרת

תושבי קרית ביאליק בערב קריאה. "הספרייה העירונית מהווה אבן שואבת לאוהבי הקריאה והתרבות"

תושבי קרית ביאליק בערב קריאה. "הספרייה העירונית מהווה אבן שואבת לאוהבי הקריאה והתרבות"

זאת השנה השלישית שהספרייה העירונית בקריית ביאליק מקיימת "מפגש מהספרים" – סדרה של ערבי תרבות. השבוע אירחה הספרייה את הסופר גדי בוסין, תושב קרית ביאליק, הפייטנית, היוצרת והזמרת ג'נט רוטשטיין־יהודיאן, הקלידן איתן רפואה והקריין משה גולומב־גלעד, שהוא חברו של הסופר.
הספר "נבואתה של אני", שנכתב באנגלית, בפורמט דיגיטלי, מגולל את סיפור אהבתם המלבלב של שני צעירים תמימים אשר נועדו להיפרד. הוא גדי מייסון, ישראלי-יהודי, והיא, אני יוספיאן איראנית-מוסלמית. הסופר גדי בוסין סחף את הקהל בסיפורו המרתק. משה גולומב -גלעד הקריא קטעים מתוך הספר שתורגמו לעברית במיוחד לערב זה. הזמרת ג'נט רוטשטיין-יהודיאן ריגשה את הקהל בשירה הפרסית. הקלידן איתן רפואה ריגש אף הוא בנגינתו. הקהל יצא נפעם מהערב המושקע והמפתיע מעבר לכל הציפיות.
ראש העיר, אלי דוקורסקי : "הספרייה העירונית מהווה אבן שואבת לאוהבי הקריאה והתרבות", ציין ראש העירייה, אלי דוקורסקי. "רק בשנים האחרונות שדרגנו את הספריה העירונית בסכום חסר תקדים של 4.5 מיליון שקלים, פתחנו ספריה חדשה בבית הספר 'קדימה', הקמנו ספריה בבית הספר 'פסגות' אשר משמשת את תושבי צור שלום ופתחנו מחדש את הספריה בשפה הרוסית במבנה החדש שנבנה עבורה במרכז קהילתי צור שלום. אני שמח כי תושבי העיר נמנים עם שוחרי תרבות הקריאה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק