"ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא"

לרגל חג החנוכה, מציע המיזם "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא" מארזי חג מתוקים בעלי ערך מוסף לילדים ומבוגרים. אחד הפיתוחים האחרונים של המיזם מביא את חדרי הבריחה ("אסקייפ-רום") הפופולאריים אל תוך מארזי השי לחג ומציג את "האסקייפ בוקס".

לכבוד חנוכה, מציע המיזם החברתי "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא" מארזי חג בעלי פיתוח ייחודי בהשראת חדרי הבריחה

 משחק-האסקייפ-בוקס-לחנוכה-של-ארקוסטיל-למען-ילדי-בית-איזי-שפירא-צילום-יחצ


משחק האסקייפ בוקס לחנוכה של ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא צילום יחצ

לרגל חג החנוכה, מציע המיזם "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא" מארזי חג מתוקים בעלי ערך מוסף לילדים ומבוגרים. אחד הפיתוחים האחרונים של המיזם מביא את חדרי הבריחה ("אסקייפ-רום") הפופולאריים אל תוך מארזי השי לחג ומציג את "האסקייפ בוקס". על מנת לפתוח את קופסת המארז, יש לצלוח רצף של חידות החושפות בכל שלב מרכיב נוסף באופן פתיחת הקופסא. המסר של מארז החנוכה הזה הוא כפול ומכופל – שילוב בין זמן בילוי משפחתי, אתגר אישי, מסורת החג ותרומה לקהילה כולם ארוזים במוצר אחד.

לדברי מירי שליו, מנהלת בחטיבה העסקית של "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא": "מעבר לבחירת מוצרים אהובים, רצינו לשים את העיסוק בממתקים בצד,  וליצור מארז שי שהוא חוויה כוללת. הרעיון היה ליצור מוקד עניין שיאתגר את כל בני המשפחה ויצור פעילות וריגוש שמהדהדים מעבר לחטיף שבפנים".

מעבר למארזי האסקייפ-בוקס, ניתן למצוא גם מארזים יעודיים לטף המשלבים ערכת צביעה לשימוש על גבי המארז וחטיפים מותאמים לגילאים קטנים. בנוסף, קיימים מארזים מותאמים לילדים הרגישים לגלוטן.

חברת "מילניום מרקטינג" פועלת בתחום התרומה לקהילה בשיתוף עם עמותת בית איזי שפירא במסגרת פעילות "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא", כמיזם בעל אוריינטציה חברתית קהילתית, במטרה לגייס כספים לטובת ילדים ואנשים בעלי מוגבלויות. "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא" הינו מיזם חברתי ייחודי, שמטרתו לתמוך בפעילותו של בית איזי שפירא. כניסתה של חברת מילניום מרקטינג כמשקיע חברתי למען ילדי בית איזי שפירא מאפשרת הגדלת המשאבים המופנים לפעילות העמותה למען ילדים ובוגרים עם מוגבלויות.

%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%96%d7%99-%d7%90%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%99%d7%a4-%d7%91%d7%95%d7%a7%d7%a1-%d7%9c%d7%97%d7%a0%d7%95%d7%9b%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%90%d7%a8%d7%a7%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%99%d7%9c-%d7%9c

כבוד חנוכה, מציע המיזם החברתי "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא" מארזי חג בעלי פיתוח ייחודי בהשראת חדרי הבריחה

דוגמאות נבחרות למארזי חג:

  • מארז קופסת הצבעים שלי הכולל: שקית מיני עוגיות חיות, מיני פסק זמן, מיני כי כף, חטיף צ'יטוס אפוי, ופל, סביבון, 8 צבעי פסטל שאינם רעילים. מחיר 12 ₪.
  • מארז אסקייפ בוקס הכולל: קופסת אסקייפ בוקס שהיא פיתוח ייחודי של המיזם "ארקוסטיל למען ילדי בית איזי שפירא", מטבעות שוקולד, מסטיקים, חטיף מיני עלית, חטיף צ'יטוס, חטיף במבה, מארז מיני עדשים, מאפין בטעמים, חטיף שערות סבתא. מחיר 15 ₪.
  • מארז סביבון ג'מבו ענק הכולל: מארז מיקס שוקולד בטעמים, שקית מרשמלו, חטיף מיני כעכים, חטיף מיני פסק זמן, חטיף מיני מקופלת, טבלת שוקולד, חטיף דובונים, עוגיות חיוכים, טבלת פסק זמן, חטיף במבה, חטיף ביסלי, חטיף מתוק שערות סבתא, חטיף צ'יפסי. מחיר 58 ₪.
  • מארז המשפחה שלי הכולל: מארז אסקייפ בוקס משפחתי גדול, מטבעות שוקולד, מסטיקים, חטיף מיני פסק זמן, חטיף מיני מקופלת, חטיף מיני כיף כף, חטיף דוריטוס, טבלת שוקולד, חטיף צ'יפסי. מחיר 36 ₪.

את המארזים ניתן להשיג ברשת חנויות ארקוסטיל קיטצ'ן הנבחרות

או בטלפון 1-700-707-127 שלוחה 1 (בעבור חברות וארגונים)


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות