בגורדון נותנים כבוד

האקדמית גורדון העניקה את אות עמית הכבוד השנה לשחקן חיים טופול, לעמרם מצנע ולרחל מתוקי ז"ל- מנהלת המחוז במשרד החינוך – עיטור הכבוד האחרון שקיבלה בחייה
פרופ טלר ועמרם מצנע צילום דוד שי.

פרופ טלר ועמרם מצנע צילום דוד שי.

האקדמית גורדון העניקה את אות עמית הכבוד השנה לשחקן חיים טופול, לעמרם מצנע ולרחל מתוקי ז"ל- מנהלת המחוז במשרד החינוך – עיטור הכבוד האחרון שקיבלה בחייה זאת במהלך טקס קבלת התואר השני לסטודנטים של גורדון

ביום חמישי התקיים באקדמית גורדון טקס הענקת אות עמית כבוד, במסגרת טקס הענקת התואר השני- M.Ed   לסטודנטים בגורדון.

בטקס שהתקיים בתאטרון מוצקין, במעמד יו"ר חבר הנאמנים של גורדון, ד"ר אהרון בר-עוז, יו"ר הועד המנהל, מר אליעזר ויידה, נשיא האקדמית גורדון, פרופ' אליעזר ויידה וחברי הנהלה וסגל של האקדמית גורדון וכן מסיימי התואר השני ובני משפחותיהם, העניקה המכללה לשלושה אישים את אות עמית הכבוד של המכללה, על תרומתם לחברה ולקהילה- לשחקן המוערך מר חיים טופול, לאלוף במיל' עמרם מצנע ולמנהלת המחוז במשרד החינוך- גב' רחל מתוקי ז"ל.

למתוקי שנעדרה מהטקס בשל מצבה הרפואי, ניתן האות על תרומתה המשמעותית למערכת החינוך בישראל בכלל ולמחוז חיפה בפרט וכן על מנהיגות וחתירה לערכי המצוינות הניהולית.

212

עיטור הכבוד האחרון שקיבלה בחייה זאת במהלך טקס קבלת התואר השני לסטודנטים של גורדון רחל מתוקי ז"ל

טופול, כוכב התאטרון והקולנוע, שהינו בנוסף משורר ומאייר בשנים האחרונות, הציף בשרמנטיות שלו את הנשים וזכה להערצה רבה מצד הנוכחים באולם. טופול קיבל את האות על תרומתו לתרבות בחברה הישראלית, והיותו שגריר תרבות גם ברחבי העולם וכן על תרומתו בטיפול ודאגה לחלשים בחברה הישראלית ובייחוד לילדים חולים מכל המגזרים, זאת במסגרת "כפר נהר הירדן", אותו ייסד שמשמש כפר נופש לילדים שחולים במחלות חשוכות מרפא.

פרופ יחזקאל טלר עם חיים טופול צילום דוד שי

פרופ יחזקאל טלר עם חיים טופול צילום דוד שי

ואילו האלוף במיל' מר עמרם מצנע, ראש העיר חיפה לשעבר, זכה באות על תרומתו לפיתוח מערכת החינוך בחיפה, בירוחם ובכלל מדינת ישראל ועוד.

במחזור הנוכחי קיבלו קרוב ל-200 סטודנטים בגורדון את התואר השני, במסלולי הלימוד: הוראה למידה והדרכה, נהול וארגון מערכות חינוך וחינוך משלב.

עלייה של כ-20% במספר המקבלים מאשתקד.

בין מקבלי התארים השניים השנה היה רונן וייס, מנהל בית הספר הצעיר ביותר בעיר, שכשבוע לאחר סיום לימודי התואר השני בגורדון הוצע לו על ידי משרד החינוך לנהל את בית הספר "אהרון הרוא"ה" שבקרית שמואל.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך