"אני רואה שזה יקרה, היא תתחתן ואני בעזרת השם אהיה מתחת לחופה איתה!"

עדי קאופמן שאלה את ריקי קיטרו בפוסט בפייסבוק מה עם החתן וריקי לא היססה לרגע והבטיחה לה שהיא תעמוד איתה מתחת לחופה כשזה יקרה והיא אפילו יודעת מתי זה יקרה ואיזה עוד דברים טובים יקרו. רשמנו ונגיע לחגוג.
אלופה. קיטרו. אלבום פרטי

אלופה. קיטרו. אלבום פרטי

ריקי קיטרו, האישה שיודעת הכל ושכל המי ומי מחיפה, מהארץ ואפילו מחוץ לארץ מגיעים אליה על מנת לשאול ולקבל תשובה, היא החברה הכי טובה של סמנכ"לית תיאטרון הצפון, סיוון בראונר וכשעדי קאופמן, מנכ"לית תיאטרון הצפון כתבה לה שאלה בתגובה בפייסבוק – מתי יגיע החתן…? ריקי מיד נענתה לה באהבה אימהית מרגשת שכשזה יקרה היא תעמוד איתה מתחת לחופה.

ריקי, מחתנים?

אני אוהבת את עדי, היא חברה טובה הרבה שנים, גם בארץ וגם כשהייתי בחו"ל. כשאביה חלה ליוויתי אותה וגם כשאחיה הלך לבחירות הייתי לצידה ולמענו, היא מאוד חשובה לי. אז כן.

ואיך הכל התחיל?

כתבתי בפייס פוסט שמקשור למלוחייה, מאכל מצרי, ירק שעושים ממנו מאכל מיוחד. באייטם הזה נכנסו מלא אנשים וכולם דיברו יפה והיה שלום פסטורלי בין כולם, אז כתבתי שזו פעם ראשונה שיש הסכמה בין כולם בעמוד שלי וזה כשמדברים על מלוחייה והעדה המצרית שזו העדה שאין עליה בדיחות. כל אחד כתב מה שבראש שלו ואז עדי כתבה לי אלופה ואמרתי לה שהיא הורסת לי את הסטטיסטיקה כי לפי המידע שלי היא הייתה צריכה להיות נשואה מזמן ואצלי הכל קורה. ואז היא שאלה אותי מה עם החתן ואמרתי לה שאני אעמוד איתה מתחת לחופה.

ומתי זה יקרה?

אני עכשיו בודקת ונראה….   אני רואה שזה יקרה, עד סוף 2018 היא תתחתן. ויש סיכוי לילד עד אז ואולי אפילו תאומים. אני בעזרת השם אהיה מתחת לחופה איתה. וגם של סיוון שהיא החברה הכי טובה שלי, אני בעזרת השם אהיה מתחת לחופה שלה גם כן.

אמן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם