"ביט הינו מרכז התרבות הגדול בצפון ואין ספק שקולנוע זה חלק מהותי ממה שקורה פה. אני גאה שאנחנו נותנים תוכן ייחודי ואיכותי כזה ומזמין את כולם ליהנות ממופע שטרם נראה פה בצפון."

פרינסס הגדולה מגיעה לארץ לסיבוב הופעות ותחנוך אותו בחיפה, עת תעלה על הבמה בביט לאחר הקרנת הסרט ותשיר בלייב את שירי הנושא מהסרט יחד עם הרכב נגנים שמורכב כולו מ…. תלמידי הביט שילוו אותה ובסוף ההופעה תענה פרינסס על שאלות הצופים. הופעה מיוחדת נוספת מבית היוצר של הביט בניהולו של יובל קאופמן.
סרט פלוס הופעה. פרינסס בביט. אלבום פרטי

סרט פלוס הופעה. פרינסס בביט. אלבום פרטי

במוצ"ש הקרוב קורה משהו מיוחד ומעניין במועדון הביט כאשר על מסך ענק יוקרן הסרט המדובר 'פרינסס שואו'. השוס הגדול יקרה בסוף המופע כאשר פרינסס עצמה שהגיעה לארץ לסיבוב הופעות ותחנוך אותו בחיפה, תעלה על הבמה ותשיר בלייב את שירי הנושא מהסרט יחד עם הרכב נגנים שמורכב כולו מ…. תלמידי הביט שילוו אותה ובסוף ההופעה תענה פרינסס על שאלות הצופים .

קצת על הסרט: סמנתה, מטפלת סיעודית אשר ניסתה לפרוץ לעולם המוזיקה ע"י הרשתות החברתיות פגשה את קותימאן, המוזיקאי הישראלי המצליח. "פרינסס שואו" הינו סרט על בדידות ואלמוניות מתמשכת בעולם שמייצר כוכבים חדשים בכל רגע. זהו סרט על כישרון, התמדה והקשר האקראי שלהם להצלחה, כפי שאנחנו מגדירים אותה.

יובל, קולנוע בביט?

הביט הינו מרכז התרבות הגדול בצפון ואין ספק שקולנוע זה חלק מהותי ממה שקורה פה. אני גאה שאנחנו נותנים תוכן ייחודי ואיכותי כזה ומזמין את כולם ליהנות ממופע שטרם נראה פה בצפון.

 

טריילר לסרט:

https://www.youtube.com/watch?v=gaYhYlnxA3A&t=35s

פרינסס מזמינה אישית:

https://youtu.be/gvBVdxdE_JQ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה