הלילה כולנו ישנים

מותג מוצרי התינוקות המוביל ג'ונסונס® מציג את "שיטת שלושת השלבים" המסייעת לתינוקות להירדם מהר יותר ולישון זמן רב יותר עם סדרת מוצרי "לפני השינה"

 

מותג מוצרי התינוקות הבינלאומי ג'ונסונס מציג את "שיטת שלושת השלבים" לשגרת שינה טובה יותר המסייעת לתינוקות להירדם מהר יותר ולישון זמן רב יותר. זאת כחלק ממהלך גלובלי שמושק בימים אלו גם בישראל תחת הקונספט של "הלילה כולנו ישנים" בו מדגישה החברה את חשיבות שגרת ההכנה לשינה בקרב תינוקות. במסגרת המהלך סדרת המוצרים המיועדת לפני השינה זוכה לנראות חדשה בליווי ספר ייעודי לפני השינה ובנוסף, יושק שיר ערש ישראלי בשיתוף ההרכב המוזיקלי "יונינה".

שיטת שלושת השלבים של ג'ונסונס® המסייעת לתינוק להירדם מהר יותר ולישון לפרק זמן ארוך יותר כוללת:

אל סבון אמבט לפני השינה™ ג'ונסונס®  (קרדיט צילום: יחסי ציבור)

אל סבון אמבט לפני השינה™ ג'ונסונס® (קרדיט צילום: יחסי ציבור)

שלב 1 אמבטיה חמימה  – אמבטיה הכוללת מים חמימים ונעימים מסייעת לתינוק לדעת כי זה הזמן לישון.

שלב 2 עיסוי מרגיע – עיסוי כחלק מטקס זמן השינה, יכול לסייע לתינוקות לישון טוב יותר. ניחוחות נעימים ומוכרים יכולים לגרום לתינוק לתחושת שמחה ורוגע ולהוביל לשיפור במצב הרוח של התינוקות.

שלב 3 זמן שקט – ניתן להרגיע את התינוק על ידי פעולות שקטות כגון קריאה, שירה או האזנה למוזיקה מרגיעה.

אל סבון אמבט לפני השינה™ ג'ונסונס®

מכיל תמצית NaturalCalm™‎ – תערובת מיוחדת של ניחוחות עדינים הרשומה כפטנט,  בעל נוסחה ייחודית השומרת על תחושת הרכות של העור וכולל את נוסחת הקץ לדמעות® העדינה לעיניים, ללא פראבנים.

תחליב לפני השינה™ ג'ונסונס®  (קרדיט צילום: יחסי ציבור)

תחליב לפני השינה™ ג'ונסונס® (קרדיט צילום: יחסי ציבור)

תחליב לפני השינה™ ג'ונסונס®

מכיל גם הוא את תמצית NaturalCalm™‎ הנוסחה עדינה ומתאימה לעורו העדין של התינוק, הוכח מחקרית שמשאיר את עור תינוקך רך וחלק למגע כל הלילה, ונבדק דרמטולוגית.

מכיוון שמוסיקה חשובה כל כך והיא חלק מזמן השקט (השלב השלישי) הושק שיר ערש גלובאלי המבוסס על תובנות מעמיקות של תינוקות, מחקרים וסקרים במסגרת מהלך "הלילה כולנו ישנים" כמו כן, בכל מדינה הושק שיר ערש מקומי המתכתב עם התרבות המקומית. בישראל, להלחנת שיר הערש נבחר ההרכב המוזיקלי המיוחד "יונינה". יוני ונינה טוקייר, בעל ואישה, המככבים ברשתות החברתיות בסרטונים אותנטיים של שירת קאברים ושילובים מיוחדים של שירים ישראליים ולועזיים ובקרוב ישיקו אלבום בכורה. את ההשראה לכתיבת השיר והלחנתו, קיבלו ממבחר שירי ערש מוכרים ומבתם התינוקת בת החצי שנה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות