משפרים תנועה עם פלדנקרייז

סדנת פלדנקרייז חדשה נפתחה במרפאת כללית רפואה משלימה בקריון בקרית ביאליק. הסדנא תשים דגש על שיפור היכולות התנועתיות
 

"השיעורים בסדנת הפלדנקרייז מותאמים ליכולת ולגיל האישי של כל אחד ואחת". צילום: גללית

"השיעורים בסדנת הפלדנקרייז מותאמים ליכולת ולגיל האישי של כל אחד ואחת". צילום: גללית

סדנא חדשה נפתחה בקריון במרפאת כללית רפואה משלימה. השיעורים בסדנת הפלדנקרייז, שיתקיימו בהנחייתה של ורד אמיצי במרפאת כללית רפואה משלימה בקריון בקרית ביאליק, יהיו מגוונים מאוד עם דגש על שיפור היכולות התנועתיות והיא מציעה מגוון רחב של שיעורים להקלה על כאבים ובהם: כאבי גב, צוואר, ברכיים ועוד. בנוסף, שיפור היציבה, כושר ריכוז, קואורדינציה ועוד.

"שיעורים בשיטת פלדנקרייז למען הגוף והנפש מקלים על כאבי גב, צוואר ומפרקים, מרחיבים גמישות, משפרים יכולת תנועה של הגוף בכל גיל ובכל מצב, מפחיתים לחץ, מתח וחרדה, תורמים לשיפור הקשב והריכוז ויכולות למידה", מסבירה מורה מוסמכת בשיטת פלדנקרייז ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, ורד אמיצי.

ורד אמיצי מסבירה כי, "השיעורים בסדנת הפלדנקרייז מותאמים ליכולת ולגיל האישי של כל אחד ואחת: ילדים, מבוגרים וקשישים, בריאים וחולים, ספורטאים ואנשים בעלי מוגבלות! השיעור מתקיים בקצב אטי, נעים ומהנה והשפעתו רחבה ומרחיקת לכת"

סדנת פלדנקרייז במרפאת כללית רפואה משלימה בקריון קרית ביאליק, מציעה 10 מפגשים, אחת לשבוע בימי רביעי ולדברי המנחה ורד אמיצי, "על פי משה פלדנקרייז, ניתן להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, את הקשה לקל ואת הקל לנוח ולאלגנטי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות