ממשיכים ברצף

5 כוכבי יופי לחיפה בפעם השביעית, במסגרת תחרות "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה 2017"

 

בתמונה: ראש עיריית חיפה, יונה יהב, בטקס קבלת הפרס. צילום: אלי נאמן

בתמונה: ראש עיריית חיפה, יונה יהב, בטקס קבלת הפרס. צילום: אלי נאמן

בפעם השביעית ברציפות, הוענקו לעיר חיפה 5 כוכבי יופי בתחרות הארצית ומקום 1 בבית הערים המטרופוליטניות. פרס כספי בסך 40 אלף שקלים הוענק לעירייה על־ידי מפקד פיקוד העורף. זו השנה השנייה בחיפה משתתפת בקטגוריית "שיח מקוון" – מערך הדוברות בחירום בכל ערוצי התקשורת להעלאת והאדרת חוסן תושבי העיר בשעת חירום.

בטקס חגיגי שהתקיים ב"מועצה לישראל יפה" העניק שר הפנים את הפרס היוקרתי לראש עיריית חיפה, יונה יהב, מנהל אגף הביטחון בעיריית חיפה יאיר זילברמן, מנהל מחלקת הערכות לחירום משה לרר ומנהל תחום המקלטים מוטי גולדשטיין. שר הפנים בירך את עיריית חיפה על זכייתה בפרס ושיבח את ראש העיר על פועלו להערכות למצבי חירום ומנהיגותו בעת השריפה, והטיפול המסור בתושבים.

כל המקלטים הציבוריים בחיפה (סה"כ 105) עומדים בתקני פיקוד העורף ברמת המוכנות הגבוהה ביותר.

תחרות המקלטים היא יוזמה של פיקוד העורף בשיתוף המועצה לישראל יפה המקיימת את התחרות מדי שנה. מטרתה לבחון היערכות חירום ברשויות מקומיות ולעודד את פעילותן בתחזוקתם של המקלטים הציבוריים, תוך הגברת מעורבות ומודעות בקרב הקהילה לחשיבות הנושא. בתחרות נבדקו מקלטים ציבוריים לרבות דו־תכליתיים, המשמשים את הקהילה למטרות שונות גם בשגרה על סמך מספר קריטריונים ובהם: מוכנות, חזות פנימית וחיצונית, תחזוקה שוטפת, תקינות מערכות ההפעלה ושירותי העזר, אמצעי כיבוי נהלי תגובה בחירום ושיתוף פעולה של הרשות עם פיקוד העורף.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה