קנור מתחדש לקראת החורף עם טעמי מרק אהובים

קנור מתחדש לקראת החורף עם טעמי מרק אהובים: מרק "נמס בכוס" עדשים חריף ומרקים משפחתיים מסדרת "מרק היום" בטעמים קטניות וירקות כתומים

 

קנור, המותג הקולינרי המוביל מבית יוניליוור, משיק לקראת החורף מרקים חדשים בסדרת "נמס בכוס" ובסדרת מרקי הבישול המשפחתיים.

קרדיט צילום: יחסי ציבור

קרדיט צילום: יחסי ציבור

המהדורה החריפה של "נמס בכוס" מתרחבת עם מרק עדשים חריף, שמצטרף למרק עגבניות חריף.
סדרת נמס בכוס מציעה הפסקה קטנה ומשביעה המהווה פתרון מושלם לצורך בנשנוש או בשתייה חמה, לצריכה בבית ומחוצה לו -במקום העבודה, בצבא, לימודים וכדומה. המרקים קלים ומהירים להכנה (2-3 דקות) ומיועדים להכנה בספל עם מים חמים.
סדרת "מרק היום" המציעה מרקי בישול משפחתיים, מתרחבת ומשיקה שני טעמים חדשים : מרק היום – קטניות, המצטרף לסדרת מרקי הקטניות של קנור הכוללת את הטעמים שעועית ועדשים. מרק הקטניות החדש מכיל עדשים כתומות, עדשים חומות, אפונה, גריסים וירקות. האו"ם הכריז על 2016 כשנת הקטניות, ולא לחינם, הן דלות שומן, נטולות כולסטרול, ועשירות בחלבון, סיבים תזונתיים, ברזל ומינרלים.

עוד חדש בסדרה :מרק היום – ירקות כתומים בטעם האהוב על הישראליים. המרק מכיל גזר,

קרדיט צילום: יחסי ציבור

קרדיט צילום: יחסי ציבור

בטטה ותפו"א. סדרת "מרק היום" של קנור מציעה מגוון מרקים מהירי הכנה בטעמים מצוינים, היכולים לגוון כל  ארוחה מבלי לשעמם. כל שקית מכילה3-4 מנות. המרקים החדשים הינם ללא צבעי מאכל וללא תוספת מונוסודיום גלוטומט.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות

מרקים – כדאי לדעת

באדיבות אורנה לוי,  דיאטנית ראשית יוניליוור

  • בחורף קר לנו ואנו לא חשים בצמא ומרק זו דרך נהדרת לצריכת נוזלים.
  • מרק מסייע לשמירה על המשקל – אכילת המרק משרה עלינו תחושת שובע וכך אנו לא "טורפים" את שאר הארוחה. כמו כן, תחושת השובע המתקבלת מאכילת מרק מורידה את סך צריכת הקלוריות היומית.
  • מרק היא דרך טובה להעשיר את תפריט הילדים, שברובם סרבני אכילת ירקות. מרקים תורמים לאיזון הוויטמינים,במיוחד B5 ו-B6 (חומצה פולית).

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות