"אם יורם זק קורא את הכתבה הזאת אז תדע שכדאי לך לקחת את מאיר לאודישן כי אז תראה איך הוא ירתק לך את העונה האחרונה הזאת של האח הגדול וכל המדינה תתלהב.."

מאיר ספן, אחיו של משתתף האח הגדול, שמוליק ספן, מתגורר בטירת הכרמל ומחזיק בסיפור חיים מרתק שכולל התמכרות לסמים והתנקות לאחר עשרים וחמש שנים. עכשיו, כל מה שהוא רוצה זה להיכנס גם הוא לבית האח הגדול ומבטיח כי זה יהיה שווה להפקה. שווה מאוד. יורם זק, שמע?
רוצה להיכנס לבית האח. ספן האורגינל. אלבום פרטי

רוצה להיכנס לבית האח. ספן האורגינל. אלבום פרטי

מאיר ספן אחיו של שמוליק ספן, מדיירי האח הגדול, עדיין גר בעיר הולדתם, טירת הכרמל, גרוש פלוס שניים, משי החיילת ובן הצעיר וידוע כאדם שאוהב לפעול בצדקה למען אחרים. למאיר יש סיפור חיים מרתק שהתחיל בגיל צעיר כשהתדרדר לסמים וכך במשך כ- 25 שנה היה מכור לסמים עד שהצליח לצאת מזה ולהתנקות לפני כ-9 שנים. מאיר ניסה להתקבל במשך 3 שנים לתכנית האח הגדול והינה עכשיו מי שנכנס הוא דווקא אחיו, שמוליק.

מאיר, למה ניסית להיכנס לבית של האח?

הלכתי לאודישנים כי אני בן אדם מעניין, אנרגטי ובעל סיפור חיים מרתק ויש אג'נדה משלי- די לקרינה הרסתם את המדינה! יש תחלואה אדירה והכל נוראי בגלל חברות הסלולר.

ולמה שיקבלו אותך?

כי אני בחור חמוד שמייצר עניין, אני לא יושב בשקט, אני אוהב אקשן ואדרנלין והמצלמות לא היו עומדות בקצב שלי. בקיצור, ספן עושה פאן. זה מדרגה לחיים טובים וחשוב לי שהעולם יראה אותי וישמע את הסיפור שלי, זה מסלול מהיר להצלחה… אני בית חרושת לעניינים ולא משעמם בחברתי, שווה להם

אז למה בחרו דווקא את אחיך?

כי הוא קרוב לצלחת. הוא בדרן מוכר ומקורב. השתתפנו יחד 'בשנות השמונים' אצל אסייג. היינו אצל ממוקה בחנות, שיחקנו יחד. מני אסייג ליהק אותנו לסדרה.

מה היה אומר שמוליק אם היית נכנס לבית האח?

יהיה מבסוט! מצידו, עכשיו שיכניסו אותי לשם. יש אחלה קשר בינינו, אנחנו אחים טובים, נשארנו בודדים ויתומים בעולם ובגלל זה אנחנו בקשר מצוין.

מה יש לך להגיד להפקה של האח?

אם יורם זק קורא את הכתבה הזאת אז תדע שכדאי לך לקחת את מאיר לאודישן כי אז תראה איך הוא ירתק לך את העונה האחרונה הזאת של האח הגדול וכל המדינה תתלהב. תכניס את הספן האורגינל לרתק את אח שלו. תן להם פייר פייט במסך ושהמדינה תחליט.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם