קרית ביאליק הצדיעה ללוחמי האש

עיריית קרית ביאליק קיימה במרכז הרב תכליתי על שם דני זק ערב הצדעה ללוחמי האש ממחוז חוף של רשות הכבאות הארצית

 

הזמרים עומרי סבח ופאר טסי נאותו להזמנה ותרמו את הופעתם למען מטרה נעלה זו

הזמרים עומרי סבח ופאר טסי נאותו להזמנה ותרמו את הופעתם למען מטרה נעלה זו

כחודש חלף מאז פקד גל שרפות את מדינתנו, מאז איימו הלהבות על העיר חיפה. בעיר עדיין ניכרות צלקות האירוע: העצים השרופים והגדועים, הבתים המפוחמים, הירוק שהפך לשחור. אך מן השחור, מן העצב ומן הכאב עולה גם אור גבורתם של מכבי האש. האירוע ,שאורגן בקפידה רבה, הביע את הערכת העיר קריית ביאליק לפועלם של לוחמי האש בעת השריפה.

מנכ"ל קריית החינוך אורט קריית ביאליק, רמי פורת, נרתם ליוזמה המבורכת וגייס את הנוער האיכותי להצלחת ערב זה. בני הנוער עברו בין תחנות כיבוי האש במרחב והזמינו באופן אישי את לוחמי האש ובנות זוגם.
בחלק האומנותי של האירוע הופיעו להקת ״צעירי ביאליק״ שביצעה את שירו המקורי החדש של מנהלה המוזיקלי, רונן ויליאמס והזמרים עומרי סבח ופאר טסי אשר נאותו להזמנה ותרמו את הופעתם למען מטרה נעלה זו.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי: "לקראת חג החנוכה, חג הגבורה, אנו מבקשים להודות לכם בענווה על מסירות הנפש ועל ערך הנתינה אותו מבקשים להנחיל לנוער בקריית ביאליק. אני מודה לכל מי שלקח חלק ותרם להצלחת ערב זה, להורים, למורים, למועצת התלמידים, למנכ"ל אורט קריית ביאליק, רמי פורת ולסמנכ"ל העירייה, ליאור טרגן".

מפקד מבצע הכיבוי המורכב של השריפה בחיפה ועוד עשרות שריפות באזור, תת־טפסר בכיר, אריה רגב,  ממלא מקום מפקד מחוז חוף ברשות הכבאות וההצלה הארצית הודה לדוקורסקי על האירוע המרגש.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק