מנהיגות נשית חיפאית

שותפות חיפה בוסטון ו- SUPERSONAS משיקות מיזם ייחודי משותף בחיפה. מטרת המיזם שייקרא SupersonasNEXT הוא יצירת קבוצת כוח נשית צעירה ומשפיעה, בעיר חיפה, והוא מיועד לנשים צעירות המעוניינות להוביל להשפיע.
%d7%95%d7%a8%d7%93-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c%d7%99-%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%9c-%d7%a0%d7%97%d7%95%d7%a9%d7%aa%d7%9f

ורד ישראלי- צילום גיל נחושתן.

שותפות חיפה בוסטון ו- SUPERSONAS משיקות מיזם ייחודי:

SupersonasNEXTמנהיגות נשית חיפאית

שותפות חיפה בוסטון ו- SUPERSONAS משיקות מיזם ייחודי משותף בחיפה. מטרת המיזם שייקרא  SupersonasNEXT הוא יצירת קבוצת כוח נשית צעירה ומשפיעה, בעיר חיפה, והוא מיועד לנשים צעירות המעוניינות להוביל להשפיע.

SUPERSONAS הינו ארגון חברתי הפועל ליצירת נוכחות נשית מאוזנת בצמתי השפעה והחלטה בישראל ובעולם. הארגון מושתת על קהילת נשים מובילות בקשת רחבה של תחומים, בעלות פרופיל של עשיה ניהולית, ציבורית, יזמית או חברתית משפיעה. הארגון חובק 1350 נשים במרכז הפעילות בישראל ובסניפיו בניו יורק, שיקאגו ולונדון.

מטרת הפרויקט שיושק ב- 3.1.17 במשרדי החברה הכלכלית בחיפה, היא לקדם נשים חיפאיות צעירות המחפשות להרחיב את מעגל ההשפעה שלהן ולהתקדם מבחינה מקצועית ואישית. במחזור הראשון ייקחו חלק כ-20 משתתפות, שייהנו מנטוורקינג מקצועי ומפגש בלתי אמצעי עם נשים בכירות ומשפיעות החברות בSUPERSONAS.

התוכנית מתקיימת בימי שלישי בשעות הערב אחת לחודש, למשך חצי שנה (10 מפגשים), במשרדי החברה הכלכלית של חיפה במת"מ ,  בכל מפגש תתארח אישה משפיעה ומובילה בתחומה. ביניהן: חנה רדו – משנה ליו"ר קבוצת מקאן תל אביב, מיייסדת ונשיאת Supersonas ויזמת חברתית פורצת דרך, נירית כהן – מנהלת יחידת הייעוץ אסטרטגי של אינטל אירופה, ורד אביטן – יועצת בנקאות בכירה, ,  רויטל ביתן  – מנהלת אחריות תאגידית אינטל ישראל, אליה אלון הכהן – מייסדת פלטפורמת מימון ההמון Jumpstarter, הילה אוביל ברנר – יזמת טכנולוגית ומייסדת Google Campus for Moms , דפנה הכהן  -מייסדת ובעלים של רשת קפה לואיז, ועוד.

לדברי ורד ישראלי מנהלת שותפות חיפה- בוסטון: " אני גאה להביא לחיפה משהו חדש, נוכחות נשית בעמדות מפתח הוא בעל חשיבות גדולה והחיבור עם  Supersonas, הוא טבעי עבור השותפות. אני מקווה שנבנה בעיר דור צעיר של נשים משפיעות שישארו ויפעלו למען חיפה", הוסיפה ישראלי.

גלית דיאמנט – שותפה מייסדת וסמנכ"לית ארגון Supersonas – "כחיפאית גאה אני רואה זכות גדולה לעשות דרך עם שותפות חיפה בוסטון ולקדם יחד את הדור הבא של נשים משפיעות בבירת הצפון".

%d7%92%d7%9c%d7%99%d7%aa5-1280x853

גלית דיאמנט צילום יחצ

התוכנית ממומנת ע"י שותפות חיפה בוסטון, עלות השתתפות בתוכנית 700 ₪ בלבד, למשך שנה.

מתוך בוגרות התוכנית תיבחר נבחרת נשית שתעבור תהליך נטוורקינג אישי ע"י בכירות במשק הישראלי.

הפרויקט הינו יוזמה נוספת של חברי המנהיגות הצעירה של שותפות חיפה בוסטון, הכוללת כ- 20 מתנדבים ומתנדבות בגילאי 25-40, המחוייבים לקהילה הצעירה בחיפה ולעידוד צעירים בעיר. פעילות זו נעשית בשיתוף ומעורבות של מתנדבים חברי מנהיגות צעירה מקבילה, בבוסטון .

לפרטים נוספים על המיזם ניתן לפנות למאיה פינץ  projects@haifa-boston.org 04-8378371

אודות שותפות חיפה- בוסטון:

שותפות חיפה-בוסטון הינה הזרוע הישראלית לפעילותו הפילנתרופית הענפה של ארגון ה- CJP הפועל למען הקהילה היהודית בבוסטון וקהילות יהודיות ברחבי העולם. שותפות חיפה-בוסטון מובילה ומחוללת שינוי בחייהם של אלפי אנשים כבר למעלה מ- 20 שנה. ייחודה של השותפות מתבטא במערך לוגיסטי גדול של שיתופי פעולה, מבוסס על מאות מתנדבים מהקהילה היהודית בבוסטון ותושבי העיר חיפה. הקשרים האישיים יוצרים חיבור בין אנשים לעשייה, ומהווים את הליבה המניעה את פעילותה של השותפות ואת חבריה, השותפים לחזון של “קהילה אחת, לב אחד” החרות על דגלה.

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך