הריון בלחיצת מסך

החלה לפעול אפליקציית היריון אישית של 'כללית'. באפליקציה מצוי מידע מקיף על כל שבוע ושבוע בהריון. האפליקציה מאפשרת להפנות שאלות אישיות למומחים של כללית, וגם להתייעץ עם נשים אחרות בהריון בפורום מיוחד ואפילו לנהל אלבום תמונות של העובר
הנשים יקבלו תוצאות, זימון טורים והתייעצות דרך האפליקציה.

הנשים יקבלו תוצאות, זימון טורים והתייעצות דרך האפליקציה.

תקופת ההיריון היא תקופה מרגשת המלווה בלא מעט שאלות ודאגות. בנות דור ה-Y מצפות ומורגלות לקבל מידע ושירותים, בכלל וכמובן בנוגע להיריון, באופן מיידי גם במכשירי הסלולאר והטבלאטים. "נוצר מצב", מציין ד"ר זאהי סעיד, המנהל הרפואי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, "שהן מוצפות במידע, לא בהכרח מבוקר, מדוייק ומותאם למצבן וכתוצאה מכך, גם נכנסות לחרדות, פונות לבדיקות רבות, לעיתים מיותרות הכרוכות בהוצאות שמכבידות על הזוג הצעיר שלא לצורך".
כדי לתת להן מענה מתאים: מידע מדויק ובדוק ובכלים המוכרים להן, פותחה על ידי כללית אפליקצית הריון משודרגת. בגרסתה החדשה, היא מאפשרת חיבור ישיר לתיק הרפואי האישי של האישה ההרה וצפייה בתוצאות בדיקות מעבדה. כמו כן, ניתן לקבל באמצעותה אישורי מחלה, לזמן תורים לבדיקות וביקורים, להגיש בקשות שירות למרפאה ועוד.
באפליקציה מצוי מידע מקיף על כל שבוע ושבוע בהריון; האפליקציה מאפשרת להפנות שאלות אישיות למומחים של כללית; לצפות בסרטוני וידאו שעוזרים להתכונן לבדיקות החשובות ולגלות מה עובר על האישה ועל העובר; להעלות את המסמכים מהרופאים השונים ולרכז אותם במקום אחד; להתייעץ בפורום ולנהל שיחה עם נשים אחרות המחליפות ביניהן חוויות ועצות; לנהל אלבום תמונות מותאם לפי שבוע הריון ולקבל טיפים יומיים בהתאם לקצב התקדמות ההיריון.
עם הכניסה לאפליקציה, מתבקשת המשתמשת להכניס, בין היתר, את תאריך הלידה המשוער שלה, על מנת לאפשר התאמה אישית של התוכן שהיא תקבל.

 

האפליקציה בנויה מגלגל ניווט, המאפשר למשתמשת לבחור בין עולמות שונים, כגון:
אפליקצית היריון 1.jpg• השבוע שלי: מידע מותאם לשבוע ההיריון ואילו בדיקות מומלצות לביצוע ומתי.
• תיק רפואי אישי: חיבור ישיר לתיק הרפואי בכללית און-ליין.
• סריקת מסמכים: במקום ניירת, אפשרות לשמור את כל תוצאות הבדיקות בתיק ליווי ההיריון.
• המומחים שלנו: שירות ייעוץ און־ליין הכולל כעת גם אחיות ליווי הריון, תזונאיות ומיילדות בנוסף לרופאים. הגולשות יכולות לשלוח שאלות אישיות למומחים של כללית ולקבל תשובות במייל.
• מאגר שאלות ותשובות: שאלות נפוצות שכל הריונית שואלת את עצמה ותשובות מהמומחים שלנו.
• סרטונים.
• ארגז כלים: עם טפסים רלבנטיים להרשמה ללידה, לבטוח לאומי ועוד.
• אלבום תמונות אישי ועוד.
בהתאם להרגלי הצריכה של קבוצת גיל זו, פועל באפליקציה גם פורום המאפשר שיחות אינטימיות עם עוד נשים בהריון.
האפליקציה זמינה להורדה ללקוחות כל קופות החולים ללא תשלום באייפון, אייפד, אנדרואיד וטאבלט.
אולם, חיבור לתיק הרפואי האישי באינטרנט אפשרי ללקוחות כללית בלבד. לכן יתרון חשוב כי אם המטופלת נבדקה גם במסגרות מחוץ לכללית, היא יכולה לצרף את המסמכים וכך יש לנגד עיניה ועיני הרופא המטפל בה בכללית, את כלל המסמכים והמידע.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות