סופגניות במקום כבאיות

רק לפני מספר שבועות קטן הם לבשו את מדי האש ונלחמו בגופם כדי לעצור את האש מלפגוע ולשרוף את בית החולים כרמל. השבוע הם חזרו לאותו בית חולים עליו הם הגנו, עם אותם מדי אש, אבל הפעם הם היו מחויכים ושמחים והביאו איתם סופגניות מתוקות והפתעות לילדים
 

לוחמי האש של חיפה והמחוז לא הסתפקו במחלקת הילדים ועברו עם הסופגניות גם במחלקה הקרדיולוגית ובמחלקות נוספות בבית החולים. צילום: אלי דדון

לוחמי האש של חיפה והמחוז לא הסתפקו במחלקת הילדים ועברו עם הסופגניות גם במחלקה הקרדיולוגית ובמחלקות נוספות בבית החולים. צילום: אלי דדון

לוחמי האש של תחנת מחוז חיפה פשטו עם שחר על מחלקת הילדים של בית החולים כרמל, כשהם לבושים במדי האש ובכובעים הצהובים והמוכרים והפתיעו את הילדים המאושפזים במחלקה.

"אני ממש מרגיש מחובר לבית החולים כרמל, סיפר רב כבאי נדב פורמן שהוביל את הצוות שלו לתוך כרמל . גם אני וגם הצוות היינו כאן רק לפני מספר שבועות נלחמו עם הכבאיות וצינורות הכיבוי כדי להגן על בית החולים והיום אנחנו חוזרים לכאן עם חיוך גדול ושמחה שהצלחנו במשימה החשובה ביותר שלנו להציל את בית החולים", מספר לוחם האש נדב.

נדב ולוחמי האש של תחנת מחוז חיפה המאגדת בתוכה לוחמי אש וכבאים מכל תחנות חיפה קריות קרית טבעון נשר וכל אזור חיפה והצפון נפגשו במחלקת הילדים בכרמל  עם מורת כיתת הילדים של בית החולים יהודית לוי

ויחד הם עברו בין מיטות הילדים המאושפזים ושמחו אותם. "רק לא מזמן ראינו שהאש מכלה ושורפת את הכל, אמרה המורה יהודית עכשיו יש לנו אש שמלכדת אותנו ובאה לחבר בין הלבבות וזה פשוט מרגש".

גיל בן ה7 תושב הצפון שמאושפז במחלקת הילדים בכרמל  התרגש עד דמעות כשראה את הכבאים מגיעים אליו.

"לא האמנתי שאצליח לפגוש כבאים אמיתיים, תמיד חלמתי להיות כבאי ועכשיו הם כאן לידי ומחלקים לי מתנות, אין יותר שמח ומאושר ממני", סיפר בהתרגשות גיל הקטן.

לוחמי האש עם המפקד נדב עברו בין מיטות הילדים וחילקו לילדים המאושפזים ערכות של סמי הכבאי, חוברות יצירה וצביעה חטיפים וממתקים וכמובן סופגניות זהובות מלאות בריבה אדומה ומתוקה.

תמר עציוני רופאה בכירה במחלקת הילדים שהייתה עם לוחמי האש הודתה להם במילים חמות על היוזמה והמתנות.  "לראות את הילדים שמחים כל כך, ומתרגשים עם לוחמי האש זה מחזה מאוד משמח ומאוד מרגש. אין כמו חיוך קטן ושמחה בלב אצל הילדים כדי לתת להם מעט משמחת חג החנוכה ולגרום להם לשכוח  את החולי והכאב. לוחמי האש בהחלט הצליחו להדליק אצל הילדים שלנו בכרמל את שמחת החג ועל כך בשם כל הילדים אנחנו מודים להם".

לוחמי האש של חיפה והמחוז לא הסתפקו במחלקת הילדים ועברו עם הסופגניות גם במחלקה הקרדיולוגית ובמחלקות נוספות בבית החולים כדי לעשות שמח ולהביא מאור החנוכה לכל מאושפזי כרמל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות