ביקור האלוף

מפקד פיקוד העורף, האלוף אייל אייזנברג הגיע לביקור בחוף הכרמל:" החוסן מתחיל בהנהגה! אני חש עוצמה שאני מגיע לחוף הכרמל"

האלוף אייזנברג עם ראש המועצה סלע. צילום:  מ. חוף הכרמל

האלוף אייזנברג עם ראש המועצה סלע. צילום: מ. חוף הכרמל

אלוף פיקוד העורף, אייל אייזנברג  התייחס בפתח ישיבת עבודה בחוף הכרמל לאיומים הצפויים לעורף מדינת ישראל. האלוף ציין כי בעימות הבא העורף יהיה מאותגר, השאלה היא לא אם אלא מתי ציין האלוף.

ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, כרמל סלע הציג בפני האלוף את יכולות המועצה בשעת חירום. אנו נערכים לכך כי בשעת חירום לאומית, המועצה תאלץ להתמודד עם מגוון תרחישים לבדה מתוך תפיסה כי מרכזי הערים ישאבו לתוכם את מרב כוחות ההצלה ומשאבי המדינה, ציין סלע בדבריו.

אלוף הפיקוד התרשם ממוכנות המועצה לחירום וציין בפני סלע כי :החוסן מתחיל בהנהגה המקומית, כשאני מגיע לחוף הכרמל ורואה את כל היכולות, ההון האנושי, המתנדבים והציוד אני חש עוצמה!!! הערבות ההדדית שלכם והיכולת שלכם כמועצה לספק עתודה לפיקוד העורף והרשויות השכונות אינו דבר טריוויאלי ויוצר שיתופי פעולה מדהימים!".

כזכור מאז אסון השריפה בכרמל הקצתה המועצה האזורית חוף הכרמל מאות אלפי שקלים בהצטיידות לזמן חירום ובעיבוי מערך מתנדבים. לאור בקשת חוף הכרמל ורשויות נוספות הוחלט לאחר אסון השריפה בכרמל (דצמבר 2010) על הקמתו מחדש של פיקוד העורף, מחוז חיפה בתחום המועצה האזורית חוף הכרמל (בסיס החותרים). הדבר מסייע רבות בשיתוף וחיזוק הקשר בין גורמי פיקוד העורף לרשויות המקומיות ולמועצה האזורית חוף הכרמל בפרט.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים