ההצלחה "במנרב על הים" נמשכת

כ-120 דירות נמכרו בקומפלקס מגורים בשכונת מגורי היוקרה החדשה "מנרב על הים" בעכו מנרב על הים בעכו – קו ראשון למים. קומפלקס המגורים הענק והיוקרתי "מנרב על הים" בעכו יכלול 402 יח"ד, כאשר כל אחד מששת הבניינים יכלול 67 יח"ד ב- 14 קומות.
סמנכ"ל השיווק בחברת מנרב, אבי ביתן, מציין, "לשמחתנו, הפרויקט זוכה לביקוש ניכר ולראייה קצב הוצאת הבניינים לשיווק הוא מהיר מהמצופה

סמנכ"ל השיווק בחברת מנרב, אבי ביתן, מציין, "לשמחתנו, הפרויקט זוכה לביקוש ניכר ולראייה קצב הוצאת הבניינים לשיווק הוא מהיר מהמצופה

מחברת מנרב, המקימה את קומפלקס מגורים בשכונת מגורי היוקרה החדשה "מנרב על הים", נמסר כי, כעת, נותרו למכירה  14 דירות אחרונות בשני הבניינים הראשונים שהוצאו למכירה בפרויקט, המוקם במיקום מושלם, במרחק מטרים ספורים מחוף ארגמן, במתחם בתי המלון בעכו, על קו המים והנושק לטיילת החדשה שנבנית בימים אלו, על אחת מרצועות החוף היפות בישראל. בפרויקט, מוצעות למכירה דירות: 3 חדרים החל מ- 960,000 ₪, 4 חדרים קו ראשון למים במחיר החל מ-1,315,000 ₪ ו-5 חדרים בקו ראשון למים החל מ- 1,450,000 ₪. הבנייה בעיצומה!

מנרב על הים בעכו – קו ראשון למים. קומפלקס המגורים הענק והיוקרתי "מנרב על הים" בעכו יכלול 402 יח"ד, כאשר כל אחד מששת הבניינים יכלול 67 יח"ד ב- 14 קומות.

מנרב על הים בעכו - קו ראשון למים. קומפלקס המגורים הענק והיוקרתי "מנרב על הים" בעכו יכלול 402 יח"ד, כאשר כל אחד מששת הבניינים יכלול 67 יח"ד ב- 14 קומות.

מנרב על הים בעכו – קו ראשון למים. קומפלקס המגורים הענק והיוקרתי "מנרב על הים" בעכו יכלול 402 יח"ד, כאשר כל אחד מששת הבניינים יכלול 67 יח"ד ב- 14 קומות.

סמנכ"ל השיווק בחברת מנרב, אבי ביתן, מציין, "לשמחתנו, הפרויקט זוכה לביקוש ניכר ולראייה קצב הוצאת הבניינים לשיווק הוא מהיר מהמצופה ומדיי 4 חודשים מוציאים בניין נוסף לשיווק. מרביתם של הרוכשים הם תושבים מהקריות, קיבוצי הסביבה תושבי העיר ואפילו מחיפה שייהנו מיתרונות רבים ובהם: כ-200 מ' בלבד מחוף הים והטיילת החדשה, צמוד למתחם בתי המלון,  5 דקות מעוקף קריות, 3 דקות מתחנת הרכבת, שכונה פרטית עם מרחבים ירוקים ומערכת חינוך מצוינת".

קומפלקס המגורים הענק והיוקרתי "מנרב על הים" בעכו מציע ששה בניינים, כאשר בכל בניין  כ-  67 יח"ד ב- 14 קומות ותמהיל דירות מגוון לבחירה: דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים.  מחירי הדירות, החל מ- 1,315,000 ₪ לדירת 4 חדרים כ-  105 מ"ר+ מרפסת כ- 19 מ"ר ר עם נוף פתוח לים, החל מ- 1,450,000 ₪ לדירת 5 חדרים בקו ראשון למים החל ופנטהאוזים במחירים של כ- 2,400,000 מיליון ₪. כמו כן ניתן למצוא בפרויקט דירות 3 חדרים במחיר של החל מ- 960,000 ₪ והכל כאמור בתנאי מימון מיוחדים, אשר נתפרים לכל לקוח ולקוח עפ"י צרכיו האישיים!

פרויקט היוקרה "מנרב על הים" נבנה במרחק מטרים ספורים מחוף ארגמן, במתחם בתי המלון בעכו, על קו המים ונושק לטיילת החדשה המתוכננת על אחת מרצועות החוף מהיפות בישראל

פרויקט היוקרה "מנרב על הים" נבנה במרחק מטרים ספורים מחוף ארגמן, במתחם בתי המלון בעכו, על קו המים ונושק לטיילת החדשה המתוכננת על אחת מרצועות החוף מהיפות
בישראל

פרויקט היוקרה "מנרב על הים" נבנה במרחק מטרים ספורים מחוף ארגמן, במתחם בתי המלון בעכו, על קו המים ונושק לטיילת החדשה המתוכננת על אחת מרצועות החוף מהיפות

בישראל כאשר הנוף הנשקף מכל חלון הינו המפרץ בגודל טבעי ומלא  כמו כן נמצא הפרויקט בסמוך לכביש עוקף קריות. קומפלקס המגורים היוקרתי כולל דירות מרווחות ומעוצבות, מרפסות ענק היושבות על המים , סטנדרט בנייה גבוה ופיתוח סביבתי מושלם.

הפרויקט יכלול 402 יח"ד, שמהן  נשקף נוף מרהיב לים בזכות מיקומו האטרקטיבי , היחודי והיחידי בארץ  על שפת מפרץ חיפה , ב- 6 מגדלים מפוארים, 14 קומות כל אחד, 67 יח"ד בכל אחד וכולל דירות מעוצבות, מרפסות צופות לים ולהרי הגליל, סטנדרט בנייה גבוה ופיתוח סביבתי מושלם. לבחירה תמהיל דירות מגוון:

 

  • דירות 3 חדרים, כ-80מ"ר + מרפסת כ-10מ"ר
  • דירות 4 חדרים, כ-105מ"ר + מרפסת כ-19מ"ר
  • דירות 5 חדרים, כ-117מ"ר + מרפסת כ-20 מ"ר
  • דירות גן, 5 חדרים, כ-158מ"ר + גינה כ-175מ"ר
  • פנטהאוזים מפוארים, 5 חדרים, כ-143מ"ר + מרפסת כ-51 מ"ר

 

"מנרב על הים" בעכו, מציב סטנדרטים חדשים של איכות חיים, איכות סביבה , על המים, מעטפת מגורים חדשנית בסטנדרט בנייה חסר פשרות, תכנון לפרטי פרטים ועיצוב ייחודי, תריסים חשמליים, זכוכיות מבודדות ועוד ועוד ובחוץ… לובי מפואר עם פינות ישיבה בכל אחד מהמגדלים, חניות פרטיות שטחים ירוקים ונוף פתוח במרחק של 200 מטר מקו החוף ועוד. הפרויקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים גל-אור פישביין. כיום נמצאים 2 המגדלים הראשונים בשלבי בנייה מתקדמים.

 

יצוין כי, חברת מנרב ממשיכה בקצב מואץ בעבודות ההקמה של פרויקט היוקרה "מנרב בשמורה" בסביוני דניה בחיפה, שיכלול שני מגדלי יוקרה 156 יח"ד.

 

קבוצת מנרב נוסדה בשנת 1969 על ידי מר אברהם קוזניצקי המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה. משנת 1983 נסחרת החברה בבורסה לניירות ערך בת"א.

 

החברה פועלת במישרין ובאמצעות חברות הקבוצה בארבעה תחומים עיקריים: עבודות ניהול הנדסי וביצוע עבודות בנייה בפרויקטי נדל"ן, ותשתית במגזר הציבורי, העסקי והפרטי, ייזום פרויקטים לבנייה למגורים בארץ ובחו"ל, השכרה וניהול של נכסים מניבים לצרכי שימוש מסחרי, תעשייתי ולמשרדים ונחשבת לחלוצה בתחום הזכיינות בישראל: זכתה במכרז להקמה, תפעול ותחזוקה לתקופה של 25 שנה של פרויקט "עיר הבה"דים", וכן מפעילה מתקני טיהור שפכים בשיטת B.O.T בבאר שבע ובנמל התעופה בן גוריון.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנדל"ן