היענות מוגברת לבדיקות דם

נרשם שיפור בהיענות מטופלים להמלצה לבצע בדיקות דם, בעקבות מהלך שנקטה כללית לשיפור הזמינות והנגישות של השירות: הקמת מוקדים ייעודיים לבדיקות דם, בנוסף על בדיקות המבוצעות מידי יום בכל מרפאותיה. היתרונות: ללא תיאום תור, משעה מוקדמת ובתהליך מהיר.
 

הופניתם לבדיקת דם ולא ביצעתם כי אין לכם פנאי לכך? אם אתם בכללית, נגמרו התירוצים. תוכלו להיבדק, ללא הפסד שעות עבודה וזמן יקר. זאת לאחר שכללית הרחיבה את שירות בדיקות הדם עם הפעלת 2 מוקדים בחיפה: ברמת אלון ובביקור רופא בשד' המגינים ו-  3 מוקדים בקריות: בנוה גנים, קרית ים ולב הקריה בקרית אתא, בקניון נהריה, במעלות, אבו סנן, בקניון ג'י ביוקנעם  ולאחרונה נפתח גם בקניון כרמיאל

היתרון בשירות החדש בכך שמתקבלים החל משעה מוקדמת, ללא צורך בתיאום תור מראש, הצוות עוסק אך ורק בלקיחת דם, כך שהוא מיומן מאד ואין עכובים בהמתנה. הוראת בדיקת הדם מועברת ממחשב הרופא למוקד, ללא צורך בהפניה כתובה. השירות ניתן ללא תשלום וחוסך מהנבדקים זמן יקר.

 

 

מרבית תוצאות הבדיקות מתקבלות בו ביום המעבדה המרכזית המתקדמת של כללית והן מופיעות גם במחשב או הטלפון החכם של הנבדק, כולל הסבר מפורט.

בנוסף, מוצע למוטחי כללית מושלם שירות ייחודי של מעבדה עד הבית, שבו מבוצעת הבדיקה בבית הנבדק או במקום עבודתו, בהשתתפות עצמית נמוכה ביותר.

מסלולי שירות יחודיים אלה הינם בנוף על בדיקות הדם שמתבצעות בימים א – ה בכל מרפאות כללית,  המצויות בכל קריה ושכונה,

בכללית מצאו כי חלק מהמופנים לבדיקות,  אינם מגיעים לבצוע הבדיקות המומלצות בשל אילוצי זמן, הורות וקריירות תובעניות. לכך השלכות על מעקב אחר בריאותם ואיזון מחלות כמו רמת סוכר בדם, שומני הדם ועוד. הפעלת מסלולי שירות רבים ומגוונים: בכל מרפאותיה של כללית המצויות בכל שכונה, במוקדים הייעודים ובשירות המגיע אל הנבדק נועדה להתגבר על חסמים אלה ולהשפר את ההיענות לבדיקות.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות