'כל האנשים שאני אוהב הגיעו לחגוג איתנו קצת ולפרגן, זה לא מובן בכלל.' ורנר מתרגש אחרי ההשקה של התכנית החדשה שלו ושל מיקי שמו.

מיקי שמו מלמד את 'גילי בא לבקר' להכין קאפקייס…. מועדון המאפים הטובים של שני הכוכבים החיפאים עולה בעונה חדשה עם מתכונים חדשים מכל העולם. אז מי הגיע לפרגן?
מפרגנים. ינאי צפיר וורנר. אלבום פרטי

מפרגנים. ינאי צפיר וורנר. אלבום פרטי

שיתוף פעולה שני. ורנר ושמו. אלבום פרטי

שיתוף פעולה שני. ורנר ושמו. אלבום פרטי

כולם הגיעו לפרגן. ורנר, שמו וחברים. אלבום פרטי

כולם הגיעו לפרגן. ורנר, שמו וחברים. אלבום פרטי

הוט ויאודי יאנג וערוץ ניקולודיאון ג'וניור השיקו עונה שנייה ל "מועדון המאפים הטובים" בכיכובם של הקונדיטור החיפאי המצליח, מיקי שמו וכוכב הילדים החיפאי המצליח, גילי ורנר הלא הוא "גילי בא לבקר" וכל המי ומי בעולם הילדים הגיעו לפרגן לשניים. מי היה שם? חבריו למותק של פסטיבל אורנה דץ, טוביה צפיר, חני נחמיאס, ישראל קטורזה, לי בירן, שי ורועי, רוני נדלר וגם מיכל ינאי ועוד רבים. האורחים התפנקו על מאפי שמו הידועים, נהנו מההקרנה של הפרק הראשון בעונה השנייה והתמנגלו כאילו לא נפגשו יום לפני על הבמה של מותק.  ורנר התעורר למחרת וכתב לחברים בהתרגשות 'לא ממש הצלחתי להירדם אחרי שהשקנו אתמול את הסדרה החדשה שלנו… יום אחרי ההופעה כשחלק מהחברים שלי עוד לא סיימו את סבב ההופעות, כל האנשים שאני אוהב הגיעו לחגוג איתנו קצת ולפרגן, זה לא מובן בכלל.' ואיך היה? מתוק כמובן.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה