סיכום שנת 2016 בחברת שתית

חברת שתית מסכמת את שנת 2016, במהלכה מכרה 416 יחידות דיור ברחבי הארץ, בהיקף של כחצי מילארד ₪. בנוסף סיימה במהלך השנה בניית 30 פרויקטים ציבוריים.

חברת שתית מסכמת את שנת 2016, במהלכה מכרה 416 יחידות דיור ברחבי הארץ, בהיקף של כחצי מילארד ₪.

בנוסף סיימה במהלך השנה בניית 30 פרויקטים ציבוריים.

שלום שיטרית, בעלי ומנכ"ל קבוצת שתית: "במהלך שנת 2016, הצלחנו לשבור שיא נוסף של מכירות והצפי לשנת 2017 הוא מכירת 600 יחידות דיור, בהיקף של 800 מליון ₪ ברחבי הארץ. כיום בונה שתית כקבלן מבצע יחד עם הפרויקטים היזמים שלה כ- 2000 יחידות בארץ, בצבר עבודות של למעלה משני מילארד ₪, מה שיספק לנו עבודה למהלך השנתיים הקרובות, הכוללת בין היתר עבודות ציבוריות שחברת שתית וחברות הבת שלה מבצעות.

"הייחודיות של חברת שתית שמה דגש ב"אנחנו ", לא באני, שמה דגש על ההון האנושי, על המנהלים, על הצוות, על המטה של החברה. אנחנו רואים בלקוח הקצה את המהות שבשבילו אנחנו קיימים, וזו תורת העבודה שלנו אנחנו בונים את המוניטין שלנו נדבך על נדבך, דייר אחרי דייר, פרוייקט אחרי פרוייקט, בחשיבה הזו אנחנו בית ישראלי אמיתי, בונים את כל הקהילה, בונים את הדירות, בתי הספר, גני הילדים, את הקאנטרי, מאוד קשובים לישראליות, לבית הישראלי", מסביר שיטרית.

בנוסף "התוכניות שלנו לעתיד לקראת שנת 2017,  אנחנו צריכים להתייחס למה שקורה בשוק. השוק הגיע עם האמירה של מחיר למשתכן בשנה וחצי האחרונות", אומר שיטרית. "אנחנו בהחלט רואים את עצמנו כשחקן רציני בשוק הזה, ונוסיף עוד פרוייקטים לאלו שכבר קיימים (ירוחם, עתלית, רשל"צ) בתחום של מחיר למשתכן.

חברת "שתית" מקבוצת ש. שטרית בע"מ, חוגגת השנה 25 שנים להיווסדה, ולה מגוון רחב של סיווגים קבלניים בלתי מוגבלים ( ג'-5) לבנייה, פיתוח וגשרים. החברה רשומה ברשם הקבלנים ובעלת תו תקן ISO 9001. בעשור האחרון, ביצעה הקבוצה למעלה מ-350 פרויקטים ברחבי הארץ הכוללים: בניה ציבורית וקבלית, ייזום פרויקטים, התחדשות עירונית ועוד.

בין לקוחות החברה נמנים אלפי דיירים ביחידות הדיור הפזורות ברחבי הארץ ומאות מערכות מורכבות, מבנים ציבוריים ולקוחות עסקיים כגון: מפעל הפיס, בתי חולים, היכלי תרבות, אוניברסיטאות, רשויות מקומיות, בתי ספר, מרכזים לוגיסטיים, בתי מלון ועוד.

מר שלום שטרית הינו הבעלים ומנכ״ל החברה אשר הביא לתנופת צמיחה, גידול ברווחי החברה ולעליה מתמדת במיקום החברה בדירוג מדדי גלובס 100 (דן אנד ברדסטריט) בתחום הבניה והיזמות. כיום ממוקמת החברה במקום 22 בקטגוריית בניה ויזמות.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים