קיבלו מאה

עיריית נשר והטכניון העניקו מלגות ל-100 סטודנטים תושבי נשר. "עיריית נשר משקיעה במערכת החינוך שלה יותר מכל עיר אחרת בישראל"

טקס המלגות. "מבחינתי המלגה היא השקעה ישירה באנשים איכותיים". צילום: יואב בכר, דוברות הטכניון

טקס המלגות. "מבחינתי המלגה היא השקעה ישירה באנשים איכותיים". צילום: יואב בכר, דוברות הטכניון

עיריית נשר והנהלת הטכניון העניקו יחד מלגות ל-100 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר נשר הלומדים לתואר ראשון בטכניון. סכום המלגות הכולל: כ-200 אלף ₪. טקס הענקת המלגות התקיים במרכז למדע וטכנולוגיה ע"ש טאוב בפקולטה למדעי המחשב, בטכניון, במעמד ראש עיריית נשר, אבי בינמו, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בעירייה, יחיאל אדרי, המשנה לנשיא לקשרי חוץ ופיתוח משאבים בטכניון, פרופ' בועז גולני, ודיקן הסטודנטים בטכניון, פרופ' בני נתן.

בינמו הודה להנהלת הטכניון על שיתוף הפעולה הפורה עם עיריית נשר במגוון רחב של פרויקטים וציין כי עיריית נשר תמשיך לשתף פעולה עם הטכניון גם בעתיד. עוד אמר בינמו כי עיריית נשר שמה לה למטרה להנגיש את ההשכלה הגבוהה לכל תושב ותושבת בעיר. בינמו ציין כי נשר נמצאת במקום ה-1 בצפון וה-3 בישראל בסך ההשקעה נטו לתושב בתחום החינוך. "החינוך נמצא בראש מעיינינו. עיריית נשר משקיעה במערכת החינוך שלה יותר מכל עיר אחרת בישראל", אמר בינמו. "מדי שנה", ציין בינמו, "מייצרת מערכת החינוך של נשר סטודנטים פוטנציאליים רבים לטכניון, וזו ברכה שמוסד אקדמי ברמה בינלאומית נמצא בסמוך לנו".

בדברי ברכתו לסטודנטים ולסטודנטיות אמר בינמו: "עיריית נשר מתכבדת להעניק לכם גם השנה מלגות בשיתוף הטכניון. במלגות אלה טמון רווח כפול: אנחנו גם מסייעים לכם לצלוח את שנת הלימודים האינטנסיבית ביתר קלות, וגם צועדים צעד נוסף בביסוס הקשר עם הטכניון – המוסד האקדמי המוביל במדינת ישראל. כך, בהדרגה ובנחישות אנחנו מיישמים הלכה למעשה את חזון 'נשר עיר אקדמיה'. בהזדמנות זאת, אנו מבקשים להודות לטכניון על שיתוף הפעולה עם עיריית נשר, שמאפשר לנו להגדיל הן את סכומי המלגות והן את מספר הסטודנטים בני העיר נשר שמקבלים אותן. ולכם, סטודנטים יקרים, אנו מאחלים הצלחה בלימודים. תיהנו מההזדמנות לרכישת השכלה בטכניון, והמריאו משם מעלה".

פרופ' גולני הודה לראש העיר ולעירייה על המלגות ועל תמיכתה במערכת החינוך ובחינוך האקדמי והקדם-אקדמי, וציין כי בכל שנה מגדילה עיריית נשר את מספר מקבלי המלגות.
בשם הסטודנטים מקבלי המלגות ברך הסטודנט חן קרניאל, בוגר הפקולטה למדעי המחשב בטכניון, הלומד הוראת מדעי המחשב במסגרת תכנית "מבטים" בפקולטה לחינוך למדע וטכנולוגיה. "מבחינתי המלגה היא השקעה ישירה באנשים איכותיים שיביאו למדינה ערך רב בטווח הקרוב והרחוק במגוון רחב של מישורים", אמר קרניאל, "זו השקעה שתניב תשואות רבות בפן האקדמי, החברתי והאישי. חשוב לי להודות מקרב לב על התרומה הזו, שיש בה אמירה מאד ברורה: ההתפתחות הטכנולוגית חיונית למדינה"/
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר