דנונה GREEK של שטראוס

היוגורט היווני ידוע במרקם עשיר המעצים את חווית הטעם ומספק פתרון מפנק לאכילה בכפית וגם לבישול ואפיה. המותג חבר לשף המישלן מושיק רוט. לצד היווני הלבן משיקה שטראוס טעמים נוספים: יוגורט יווני עם פירות יער , יוגורט יווני עם תות ויוגורט יווני עם קרם קפה

דנונה GREEK של שטראוס מרחיבה את קטגוריית היוגורט היווני בישראל  ופונה גם לחובבי הבישול

שטראוס מחלבות, דנונה יווני, צילום מעין רשף

שטראוס מחלבות, דנונה יווני, צילום מעין רשף

לדברי אריאלה שיפנבאור- וייס, מנהלת שיווק מחלבות שטראוס: "בשנים האחרונות יותר ויותר צרכנים מחפשים מוצרים טעימים ומפנקים, מבלי לוותר על הבריאות. יוגורט יווני הוא מוצר שנותן מענה בדיוק לצורך זה ומשלב את כל הטוב שביוגורט עם מרקם עשיר ומפנק ובמגוון טעמים נפלאים".

השקת המוצרים החדשים תלווה בקמפיין טלוויזיה בכיכובם של מושיק רוט וליאור דובדבני. הבחירה במושיק כשף מוביל , יצירתי ובעל מסעדת 2 כוכבי מישלן לצד דובדבני כיוצר וקומיקאי, מביאה לדינמיקה משעשעת וקלילה באווירה יוונית וטעימה.

מהו יוגורט?יוגורט הינו חלב המותסס על ידי חיידקים בתהליך הייצור. חיידקים אלו מכונים חיידקי מחמצת החלב (Lactic Acid Bacteria).הם מפרקים את סוכר החלב והופכים אותו לחומצה לקטית שיוצרת את הטעם החמצמץ האופייני של היוגורט.

כיצד היוגורט עוזר לבריאות הגוף ?   היוגורט עשיר בחיידקים ידידותיים (BIO) הידועים בתרומתם לבריאות מערכת העיכול וסיועם להגנה הטבעית של הגוף. החיידקים הפרוביוטיים הינם חיידקים ידידותיים הפועלים בתוך מערכת העיכול ומסייעים לפעילות התקינה שלה.

בנוסף, החיידקים הידידותיים מקטינים את תכולת הלקטוז ביוגורט ובכך עשויים לאפשר לחלק מן הסובלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות