כל התנהלות שלו מול אישה עושה לי בחילה, אני לא רואה את זה בדרך כלל אבל הקטעים שראיתי עליו ספציפית… הוא שכח שמי שממולו התבגר. חוץ ממנו.

אביחי ממשיך לרדת על מעין והפעם עם דן. לערן גרוך זה הגיע עד הצוואר והוא פתח במתקפה פייסבוקית על השניים. למי שמכיר את ערן מבין שזה היה הקיר…
אביחי מתלהב. אביחי ודן. אלבום פרטי

אביחי מתלהב. אביחי ודן. אלבום פרטי

אביר הנשים וגבר הגברים, החיפאי, ערן גרוך, שידוע בפוסטים החזקים שלו בהם הוא מביע את דעותיו בכל הנושאים ובמעריצות שעוקבות אחריו, התעצבן השבוע מאודדדד ואף העלה על זה פוסט. והפעם מדובר באח הגדול. בחור בשם יחזקאל שחר העלה סרטון שצולם מתכנית האח הגדול שבה אביחי ודן דנים על עובדות החיים. למי שלא בקיא נספר כי אחד המתמודדים, אביחי, דלוק על מעיין, האקסית של עומר אדם והוא לא מפסיק לרדת עליה, הוא מחזר אחריה בצורה שהוא רק מוריד אותה בכל הזדמנות ומידי פעם מתיישב מולו מישהו אחר להתחלק איתו בדברי הגאונות … הפעם הדברים היו חריפים ביותר (ניתן לראות הכל בקטע המצולם שמצורף לכתבה…) כגון: "הקטע שלי זה היכולת האנליטית שלי ואני לא מצפה מהאישה שלי שגם לה יהיה את זה…" או " אני לא צריך בחורה עם רמת אינטלקט כמו שלי.." וכך כתב על כך יחזקאל שחר "תקשיבו טוב שני דבילים! אישה, וזה כמעט כל אישה, הרבה יותר חכמה מכם שני גברים קלאסיים עם פיגור שכלי קל. קח את היכולת האנליטית שלך ובנה לעצמך בטחון עצמי אמיתי. לא ייאמן איך גברים יכולים לדבר.." ואת זה שיתף אז גרוך וכתב "כמה מטומטם אפשר להיות, כמההה ?! כמה עלוב זה לתת להם זמן מסך. אני מתבייש שיש בינינו "גברים" כאלה…כמה איכס בבן אדם אחד, זה נובע מחוסר ביטחון .. מרוב חולשה עצמית הוא איבד את זה… כל התנהלות שלו מול אישה עושה לי בחילה, אני לא רואה את זה בדרך כלל אבל הקטעים שראיתי עליו ספציפית… הוא שכח שמי שממולו התבגר. חוץ ממנו." גרוך קיבל על הפוסט הנ"ל מאות לייקים ועשרות תגובות, רובן ככולן אוהדות ביותר.
גרוך, ערני עצבני?
ככה… פשוט, אני לא רואה את התוכנית הזאת אבל יוצא לי לראות קטעים .. ותמיד אני נופל על הכלב הזה….


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם