הוקי גלגיליות בין־לאומי

הצלחה בין־לאומית למועדון הוקי גלגיליות קרית ביאליק, שקצר שבחים ותשבוחות בעקבות הופעתו בטורניר שהתקיים בגרמניה

בתמונה: קבוצת הוקי גלגליות בטורניר בהנובר, גרמניה. "היה לנו חשוב כצוות להראות לילדים שלנו, להורים שהצטרפו ובעיקר לעצמנו  שאנחנו מסוגלים להתחרות ברמות הגבוהות בענף ההוקי"

בתמונה: קבוצת הוקי גלגליות בטורניר בהנובר, גרמניה. "היה לנו חשוב כצוות להראות לילדים שלנו, להורים שהצטרפו ובעיקר לעצמנו  שאנחנו מסוגלים להתחרות ברמות הגבוהות בענף ההוקי"

מועדון הוקי גלגליות מקרית ביאליק השתתף בטורניר הוקי גלגליות בגרמניה, וזכה לשבחים רבים מכלל המאמנים ואנשי המקצוע שראו שחקנים עם יכולות מופלאות, חברות טובה והתנהגות למופת..קבוצות המועדון השתתפו בטורניר והציגו הוקי ברמות הגבוהות ביותר, כאשר רק הפסד 6-4 בגמר מנע מהם להניף את הגביע.
בטורניר השתתפו קבוצות מגרמניה, הולנד וישראל (קרית ביאליק ונבחרות מטה יהודה של האקדמיה להוקי גלגליות)
השחקן המצטיין של הטורניר היה ירין ויזמן מקרית ביאליק, שהותיר רושם עצום לאחר שהבקיע בכל משחק שערים מרהיבים.
העיתון המוביל של העיר הנובר והסביבה סיקר את הטורניר ופרסם כתבה בנושא, בה הוא שיבח את היכולות המקצועיות של הישראלים יחד עם התנהגות ראויה ומכובדת.
"היה לנו חשוב כצוות להראות לילדים שלנו, להורים שהצטרפו ובעיקר לעצמנו  שאנחנו מסוגלים להתחרות ברמות הגבוהות בענף ההוקי", סיכם המנהל המקצועי, ליאור אוליאל. "יש לנו ילדים וילדות כשרונים מאוד בגילאים הצעירים, והוכחנו זאת על המגרש ומחוצה לו. השחקנים התמודדו עם לחצים שונים במהלך השבוע, כמו געגוע להורים ושפה זרה. עם זאת, כל אחד ואחת עשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. האירוח היה מושלם והתנאים פשוט נהדרים. חשוב לנו להודות להורים שהצטרפו ועזרו מאוד, לתמיכה העצומה שקיבלנו מישראל, לצוות המאמנים ולכולם".
במועדון הוקי גלגליות קרית ביאליק כבר מפנטזים על טורניר בין־לאומי ראשון בישראל, שיתקיים במתקן החדש שעתיד להיבנות בחודשים הקרובים באפק בקרית ביאליק.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק