הנוער משתלט על העיר

רשות הצעירים והנוער בעיריית חיפה מארגנת מסיבת ענק בגן האם * המסיבה "ישתלטו על פורים", שתתקיים ביום שלישי הבא, תכיל מופעים של תקליטנים מובילים ואטרקציות חינמיות

מסיבת "משתלטים על העיר" בשנה שעברה. צילום: רשות הנוער והצעירים

מסיבת "משתלטים על העיר" בשנה שעברה. צילום: רשות הנוער והצעירים

אלפי בני נוער, תלמידי החטיבות העליונות, צפויים "ישתלטו על פורים", במסיבת ענק אותה מארגנת רשות הצעירים והנוער של עיריית חיפה בגן האם שעל הר הכרמל. המסיבה תתקיים ביום שלישי ה – 3.3.2015 החל מהשעה 12:00 מיד לאחר סיום הלימודים בבתי הספר.

מנהל רשות הצעירים והנוער מיקי ליבוביץ: "המסיבה תעניק חלופה נהדרת לאירוע פורים ענק שעוד לא נראה בחיפה ותמנע מאלפי בני נוער להסתובב חסרי מעש ברחובות".

מסיבת הפורים מופקת זה השנה השנייה ברציפות ועל פי מידת ההצלחה בשנה הקודמת צופים ברשות הצעירים למעלה מ – 7000 צעירים ייקחו חלק באירוע המושקע בו יופיעו הדי גאים הגדולים והנחשבים ביותר בקרב בני הנוערBrainDead dj ו dj skazi – המופיעים במסיבות הגדולות בעולם. השנה מבטחים המארגנים אירוע גדול במיוחד ומלבד האמנים שיופיעו על הבמה מצפים לבני הנוער עוד הרבה אטרקציות והפתעות בחינם. כמו בשנה הקודמת גם השנה מאובטח האירוע בעשרות מאבטחים, שוטרים ועובדי עירייה על מנת להבטיח כי האירוע יעבור ללא אירועים מיוחדים.

ראש העיר יונה יהב: "אירועי "משתלטים על העיר" מיועדים לבני הנוער ומופקים בשיתוף מלא עם בני הנוער מועצת הנוער העירונית וזו הסיבה האמתית להצלחתם הגדולה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה