עלייה בבטיחות ובביטחון בנשר במהלך 2016

מנתונים שמסרה מפקדת נקודת המשטרה בנשר עולה כי במהלך 2016 נרשמה ירידה כללית של כמעט 44% בעבירות של התפרצות למבנה, גניבת רכב והתפרצות לרכב, בהשוואה לשנה שעברה

ראש העירייה ומפקדת המשטרה במוקד העירוני. ברחבי העיר מותקנות כיום 93 מצלמות שמהוות "מוקד רואה", המסייע לסכל אירועי פשיעה ולהכווין את השיטור העירוני לכל נקודה

ראש העירייה ומפקדת המשטרה במוקד העירוני. ברחבי העיר מותקנות כיום 93 מצלמות שמהוות "מוקד רואה", המסייע לסכל אירועי פשיעה ולהכווין את השיטור העירוני לכל נקודה

במהלך שנת 2016, נרשמה ירידה ניכרת בהיקף הפשיעה בעיר נשר בהשוואה לשנה קודמת. כך עולה מנתונים שמסרה השבוע לעירייה מפקדת נקודת המשטרה בנשר, פקד רויטל סבה. הנתונים נמסרו במהלך ישיבת ועדת האכיפה העירונית. פקד סבה הסבירה את הנתונים בכך ש"שיתוף הפעולה בין העירייה והמוקד העירוני, המשטרה והאזרח בנשר, הוא מעולה והתוצאות מדברות בעד עצמן".

מנתוני המשטרה עולה כי במהלך שנת 2015 נרשמו בסה"כ 173 אירועים המוגדרים כעבירות פע"ר (פשיעת רחוב) לעומת 97 אירועים  בלבד במהלך 2016 – ירידה של 43.9%.

כך, למשל, מספר ההתפרצויות למבנה עמד במהלך 2016 על 45 אירועים, לעומת 58 אירועים בשנת 2015 – ירידה של 22.4%. גם מספר גניבות הרכב פחת מ-59 מקרים בשנת 2015 ל-42 בלבד ב-2016 – ירידה של 28.8%.

ירידה דרמטית במיוחד נרשמה במספר ההתפרצויות לרכב: במהלך 2015 נרשמו 56 אירועים לעומת 10 בלבד בשנת 2016 – ירידה תלולה של 82.1%.

מנהל המוקד העירוני בנשר, יוסף צמרת, מסר כי ברחבי העיר מותקנות כיום 93 מצלמות שמהוות "מוקד רואה", המסייע לסכל אירועי פשיעה ולהכווין את השיטור העירוני לכל נקודה. "מערך המצלמות המשוכלל שלנו תורם לתחושת הביטחון בקרב התושבים. אנו מתכננים להוסיף מצלמות במקומות נוספים. מדי שנה, יותר ויותר תושבים פונים למוקד העירוני כי הם יודעים שיש מענה ויש מי שמקשיב ומגיב", אמר צמרת.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו, שיבח השבוע את פעילות הפיקוח, המוקד והשיטור העירוני בנשר ואמר: "נתוני המשטרה מדברים בעד עצמם. נשר הופכת לעיר בטוחה יותר. נמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם המשטרה על־מנת להמשיך ולהבטיח את ביטחונם האישי של תושבי העיר ובעלי העסקים בנשר. צוות המוקד והפיקוח עירוני של עיריית נשר מסייעים רבות למשטרה ואת התוצאות של העבודה המשותפת רואים בשטח".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר